Jump to content

Шта ЈА тренутно слушам...

Оцени ову тему


Oglo

Препоручена порука

 

Довољно Дарк Вејв да личе на Џој Дивижн и премало дарк да имају њихову тежину. Како волим овај бенд....!!!!!

Једино не могу да повежем философију Вајмарске ”Баухаус” школе архитектуре Гропијуса са музичким стилом ове групе... Можда су име изабрали по звучности. Ваљало би то испитати... 

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...