Jump to content

Шта ЈА тренутно слушам...

Оцени ову тему


Oglo

Препоручена порука

Za one koji vole muziku,koji ne analiziraju svaku reč u pesmi tražeći poruku sebi,za one koji su hrabri,pošteni,iskreni,za one koji se ne plaše muzike,samo za one koji znaju da uživaju u muzici,za one koji znaju da prime pesmu na dar,bez nekih namera,za one koji vole muziku,jedna Balaševićeva za nabacivawe osmeha na lice u ovo lepo avgustovsko jutro :)

 

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта нам треба, комад хлеба
музика и парче неба
да испод њега саградим
свет да буде само за нас

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...