Jump to content

Шта ЈА тренутно слушам...

Оцени ову тему


Oglo

Препоручена порука

43 minutes ago, Dijasporka рече

Haha ja sam malo banalnija...u susret letu:https://www.youtube.com/watch?v=TA71lMxDDmU&index=3&list=RD-W0uN8bXzDU

 

ako volis muziku bez muzike evo nesto konkretno i letnje skroz :D ne ovi crtaci ;)  :D

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

14 minutes ago, Dijasporka рече

Ozbiljno...ti tako depilirani Riki Martin stajl covecici...no-no... Ami G je bar crn i markantan :smeh2:

 

 

ludilo brate :smeh1:,ako neka sve podrzavam:smeh2:

nego da se nadjemo na turcima pa nek ide zivot ,sta velis 

aman sto sam crn,aman sto sam markantan girl_smiley:)))

burak-ozcivit-clear-men-paparazzi-0.jpg

 

 

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...