Jump to content

Мироточење икона

Оцени ову тему


Препоручена порука

Чудо и знамење: Спаситељ отворио очи на Крсту на Голготи у Јерусалиму Штампај Е-пошта
субота, 01 април 2017

1490892588_-gospoden-golgofa-01.jpgОвде можете погледати фотографију Крста Господњег на Голготи у храму Гроба Господњег у Јерусалиму која је урађена пре неколико дана. Информација која је стигла је потврђена од стране сестара из нашег манастира у Светој Земљи. И ово није прво чудо које се десило у последње време у Светој Земљи.

 

 Крст Господњи на Голготи: Спаситељ отворио очи.

1490892588_-gospoden-golgofa-01.jpg
 
1490892579_-gospoden-golgofa-02.jpg

Ранији догађаји:

1490892563_-gospoden-golgofa-03.jpg

1. Обична папирна икона која обилно мироточи, на којој је изображен Спаситељ, отворених очију се налази у Витлејему и чува ју игуман Горненског манастира Георгиј. 2. Мати је преживела опаку болест и ми смо се сви молили Светитељима за њено оздрављење. Ми смо уочили, када смо се молили гледајући на икону Богородице како је Отворила очи. Сада је та икона веома пострадала од пожара.

1490892561_-gospoden-golgofa-04.jpg

А шта означава данашње чудо и да ли се то предуказање апокалиптичних догађаја? Ми то не знамо. Да, ко смо ми да знамо Промисао Божији. Питали смо оце у Јерусалиму. Чекамо њихов одговор.

Господи – Помилуј и Спаси нас...

Помолимо се оци, браћо и сестре, помолимо се браћо Богу.

1490892541_-gospoden-golgofa-05.jpg
 
1490892592_-gospoden-golgofa-06.jpg

 

За сајт Борба за веру текст преузет и преведен са руског сајта Трећи Рим.

3rm.info/main/66839-znamenie-bozhee-spasitel-otverz-ochi-na-kreste-na-golgofe-v-ierusalime-foto.html

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 years later...
  • 5 months later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...