Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

NOVA.RS

Muškarac iz Indije tvrdi da je primio 12 doza antikovid vakcine i kaže da veruje da su mu te doze pomogle protiv bolova u leđima, kao i kod ostalih zdravstvenih problema, prema...

Cepaj rmzo

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.POLITIKA.RS

РИМ - У Италији је данас на снагу ступила обавезна вакцинација грађана старијих од 50 година против коронавируса. Они који се нису вакцинисали, то могу...

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zaposleni Sitigrupa (Citigroup) u SAD koji nisu vakcinisani protiv kovida 19, do 14. januara biće stavljeni na neplaćeno odsustvo.

Oni će krajem meseca biti otpušteni, osim ako im se ne odobri izuzeće, piše Si-En-En

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

"Svi ljudi trebaju da ustanu koji su za slobodu ličnosti...."

Nadam se da su naši vlastodršci svesni činjenice da ako se Crkava digne protiv tiranije (koju nameravaju i ovde da sprovedu), da će litije iz Crne Gore biti kao "skup rekreativaca" naspram mase koja će ovde izaći na ulice.... 

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Један мој пријатељ живи и ради у Бечу. Тј, више не ради. Добио је отказ јер није хтео да се вакцинише. Ћерка, пошто је млађе доби, има малу децу, нема средстава за издржавање, да би задржала посао вакцинисала се. После примљене вакцине (не знам тачно која је доза по реду), жени је отекла десна рука, десна нога, лице, добила је висок притисак. Отишла је код њиховог лекара тамо у Бечу да пријави симптоме и да се жали јер је убеђена да јој је то све од вакцинације. Знате шта су јој рекли? ''А не госпођо. Ви сте потписали да сте се добровољно вакцинисали''. Ђубрад фашистичка.. Дају отказе ко неће да се вакцинише, а сад када јој је нарушено здравље од те исте вакцине онда као Понтије Пилат перу руке..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Руси и Кинези направише вакцину једноставно на већ ранијим принципима производње, а ови западњаци користе неке нове технологије. То је само знак да су већ били припремљени за ''пандемију'' ковида 19. И што је најсимптоматичније, највеће уцене народа за том вакцинацијом су управо у тим западним државама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lekarska komora ovde je dala mišljenje da treba što pre uvesti preboleo-vakinisan status. A onda i obavezno vakcinisanje.(sa mRNK vakcinom , naravno) Žao mi je što sam ceo život boravila među takvim negativcima. Izdani smo i to je to. Sad treba bežati od lekara. Ko zna za šta su takvi ljudi sposobni. Ja se već uveliko učim za drugu profesiju...

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Плаво Небо

nemoj imati iluziju da i kina i rusija su u svemu ovome isto kao i zapadne države....

nema više istok zapad, samo mi i oni...

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, dragisa рече

@Плаво Небо

nemoj imati iluziju da i kina i rusija su u svemu ovome isto kao i zapadne države....

nema više istok zapad, samo mi i oni...

Slažem se. Ruska je zapravo ista kao Engleska, a Kineska...ko zna šta ima u tome.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, sanja84 рече

Slažem se. Ruska je zapravo ista kao Engleska, a Kineska...ko zna šta ima u tome.

Мислим да је поента свега структура тог лабораторијски створеног вируса. Која год да је вакцина у питању.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, dragisa рече

nemoj imati iluziju da i kina i rusija su u svemu ovome isto kao i zapadne države....

nema više istok zapad, samo mi i oni...

Jesi siguran? Prvo su Rusi napravili vakcinu i Sputnik je jedna od najboljih vakcina. Jednostavno nezeljenih efekata nema.

Oko 4 posto Rusa se vakcinisalo koliko znam. Mere su bile stroge na pocetku, ali virus je harao i drzava se borila protiv virusa ne protiv ljudi. Daval subvencije gradjanima i sl.

Zdravstveni sitem je potpuno besplatan za sve ko god ima pravo boravka u Rusiji. Dakle nema veze za Australijom koja je sve vakcinisala i tenkovima ugonila ljude. Austrijom gde se moras vakcinisati i dr.

Kod nas doktro Konj...Kon orgazme psiholoske dozivljava plaseci narod. Onaj Salker ili kako se zove iz Kraljeva veterinar sto vakcinise pilice je glavi savetodavac...vrapcima je jasno da je sve ispolitizovano. Da vakcina ima nacionalni predznak...OK mi smo kolonije pa smo mudrovali a gledali da narod zastitimo nekako.

Ja sam ZA vakcinaciju, ali nikako prisilno i nikad ne reci nikad, ali mnogo sam spreman da zrtvujem da ne primim nijednu zapadnu vakcinu, bilo koju! Jer su to propali, lazljivi, korumpirani sitemi...sve je laz u njima, truli su i pitanje je nekoliko godina i koje decenije kad ce to propasti ili ekonomski ili u kavim sukobima...ako ne izazovu svetski rat bice gradjanskih ratova u Evropi. Nista im ne verujem, a njihovi lekari...to je dno ispod dna...to su ljudi sistema, kad zakaze sistem, zakazuje sve....a sistem je davno zakazao.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Ćiriličar рече

u Evropi

На све начине желе да свој народ учине тотално зависним, да буду презадужени, у кредитима, да их могу држати на узици, да их држе под својом шапом. Ето, ову корону што су створили она им је идеална да униште средњу класу, да униште сваку класу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Ćiriličar рече

Jer su to propali, lazljivi, korumpirani sitemi...sve je laz u njima, truli su i pitanje je nekoliko godina i koje decenije kad ce to propasti ili ekonomski ili u kavim sukobima...ako ne izazovu svetski rat bice gradjanskih ratova u Evropi. Nista im ne verujem, a njihovi lekari...to je dno ispod dna...to su ljudi sistema, kad zakaze sistem, zakazuje sve....a sistem je davno zakazao.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...