Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту

JESSY

Препоручена порука

пре 15 минута, fsa рече

Ovo ludilo će prestati jedino kada i ako bude uvedena obavezna vakcinacija za sve. Sa ljudima koji negiraju nauku, medicinu i činjenice nikakav dogovor nije moguć. 

Значи да престане сваки договор унутар кућа у којима у миру живе и вакцинисани и невакцинисани? Да муж омрзне жену, отац сина...?

Подсећаш ме на оне што су ко манити викали ЕВРОПА НЕМА АЛТЕРНАТИВУ!

Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, fsa рече

Ovo ludilo će prestati jedino kada i ako bude uvedena obavezna vakcinacija za sve. Sa ljudima koji negiraju nauku, medicinu i činjenice nikakav dogovor nije moguć. 

Или кад нас прокуже пар пута као свиње на фарми. 

С ким си онакав си. Мени је све јасније зашто људи одлазе на запад, новац је само један разлог.

• Свиђа ми се 1
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, sanja84 рече

na otvorenim delovima benzinskih servisa...a potrebno je ako želiš da platiš uđeš unutra i platiš...

Pa da, ali na većini pumpi se, za plaćanje, ne mora ulaziti. Biraj takve, Znam - smor je ali nije tačno da je nemoguće.

пре 3 минута, sanja84 рече

spominjali

To se zove rekla-kazala.

пре 3 минута, sanja84 рече

ne mogu da isplaniram tako da se manje puta testiram ako idem na predavanja i usavršavanja, koje su skoro svaki dan

Zar onda nije rešenje da se vakcinišeš? I da, ako nije indiskretno, što se ne vakcinišeš?

Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Н И Н Е рече

Мени је све јасније зашто људи одлазе на запад, новац је само један разлог

Pravo u centar.

Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Н И Н Е рече

С ким си онакав си. Мени је све јасније зашто људи одлазе на запад, новац је само један разлог

Шта чекаш брате? Ти си изгледа грешком рођен међу Србима и у српском блату, зову те плочници Лондона.

Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Значи да престане сваки договор унутар кућа у којима у миру живе и вакцинисани и невакцинисани? Да муж омрзне жену, отац сина...?

Подсећаш ме на оне што су ко манити викали ЕВРОПА НЕМА АЛТЕРНАТИВУ!

I tebi se priviđa mržnja kao Sanji... 

Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, fsa рече

I tebi se priviđa mržnja kao Sanji... 

Мени се не привиђа ништа, коментаришем твоју искључивост и крајност.

Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Branka62 рече

Zar onda nije rešenje da se vakcinišeš? I da, ako nije indiskretno, što se ne vakcinišeš?

Цитат

To se zove rekla-kazala.

ne ako je krizni štab i predsednik vlade izjavio u intrvjuu.

Цитат

jest, pa da postanem neki vukodlak i trol kao i vi....:smeh1:

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, sanja84 рече

i vređa me što mi govoriš da lažem..

nauči slovenački

Tek sada ovo vidim - previdela sam ili si naknadno dodala.

A baš sam pažljivo birala reči.

Nisam napisala da ležeš - pažljivije čitaj/ne učitavaj mi ono što nisam napisala. Kada kažemo nešto što nije istina

Пре сат времена, Branka62 рече

Ovo nije istina

to može biti zato što

- doistinu lažemo

-   smo pogrešno/nedovoljno obavešteni.

Tako da nemoj dramiti. Samo pažljivije čitaj.

Ovaj pokušaj ti je propao - ja sam "stara garda". Slovenački (posebno kada je pisani tekst) dobro razumem (mada ga ne govorim). I da li ti stvarno misliš da sam postavila link do teksta a da nisam proverila šta tu piše?

Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Мени се не привиђа ништа, коментаришем твоју искључивост и крајност.

Ovde postoje samo 2 puta:

1. zaustavljanje epidemije masovnom vakcinacijom i primenom dr. mera

2. nastavak epidemije i još desetine hiljada mrtvih ( u Srbiji ).

Ako je za tebe borba protiv 2. opcije "mržnja", "isključivost" i "krajnost" onda nešto debelo nije u redu s tvojim rasuđivanjem

Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Н И Н Е рече

Или кад нас прокуже пар пута као свиње на фарми. 

С ким си онакав си. Мени је све јасније зашто људи одлазе на запад, новац је само један разлог.

Ирационално уверење грађено деценијама да на западу постоје друштва по мери човека. Док исти тај запад лишен схватања човека као Личности гради нешто веома другачије. Жеља да се живи у ововременом земаљском рају, изграђеном од стране човека за човека. Имамо многе свештенике по дијаспори који сведоче како изгледа тај рајски живот на западу, али џаба... оће Србин лицем ка западу па то ти је.

Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, fsa рече

Ovde postoje samo 2 puta:

1. zaustavljanje epidemije masovnom vakcinacijom i primenom dr. mera

2. nastavak epidemije i još desetine hiljada mrtvih ( u Srbiji ).

Ako je za tebe borba protiv 2. opcije "mržnja", "isključivost" i "krajnost" onda nešto debelo nije u redu s tvojim rasuđivanjem

А ове земље које су успешно вакцинисале 80+% становништва а не да нису зауставиле епидемију него је горе него пре? Како се то уклапа? Ко је тамо крив за хиљаде мртвих?

• Волим 1
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Branka62 рече

Pravo u centar.

Препоручујем ти доктора који лечи аутошовинизам. При том човек подржава вакцинацију.

Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, sampaganini92 рече

А ове земље које су успешно вакцинисале 80+% становништва а не да нису зауставиле епидемију него је горе него пре? Како се то уклапа? Ко је тамо крив за хиљаде мртвих?

Koje su to zemlje? Gde je to gore nego pre sa više od 80% vakcinisanih? To jednostavno nije istina.

Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Креирај ново...