Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

@Avocado

Fantastični Lemmus Maximus, jedini koji je besprekoran u svojim prognozama, ponovo je promašio pravo u metu.

Aaaa, nije promašio, još nije 9. oktobar, molim lepo.

Ako đetići izađu na ulice da se šibaju sa murijom pa zločinački kvislinzi povuku meru, rećiće "Eto, vidiš da paranoišeš, kakvo ograničienje za supermarkete, teorije zavere, TEORIJE ZAVERE bla bla, derp, derp, derp..."

 

z157b8c1kct41.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Tumaralo. рече

@Avocado

Fantastični Lemmus Maximus, jedini koji je besprekoran u svojim prognozama, ponovo je promašio pravo u metu.

Aaaa, nije promašio, još nije 9. oktobar, molim lepo.

Ako đetići izađu na ulice da se šibaju sa murijom pa zločinački kvislinzi povuku meru, rećiće "Eto, vidiš da paranoišeš, kakvo ograničienje za supermarkete, teorije zavere, TEORIJE ZAVERE bla bla, derp, derp, derp..."

 

z157b8c1kct41.jpg

 

 

Steta sto dolazis samo da bacas ove gluposti a ne citas temu... jer bi na prethodnoj strani video da su i u Srbiji uvedene kovid propusnice i to na jednom faklutetu :D 

Nadamo se da ce  i ostale institucije da slede primer.

 

 

  • Збуњен 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, sanja84 рече

Ma ljudi se šale... Opusti se. 

Ja sam to mislio kad sam prvi put sreo antievolicionistu, zatim ravnozemljasa a potom i vas antivaksere.

Svaki put sam mislio da se zezate... A onda skontam gorku istinu.

 

Ovi postovi iznad- nisu zezanje. Samo mozda nisi imala prilike da upoznas ravnozemljase...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Tumaralo. рече

@Avocado

Fantastični Lemmus Maximus, jedini koji je besprekoran u svojim prognozama, ponovo je promašio pravo u metu.

Aaaa, nije promašio, još nije 9. oktobar, molim lepo.

Ako đetići izađu na ulice da se šibaju sa murijom pa zločinački kvislinzi povuku meru, rećiće "Eto, vidiš da paranoišeš, kakvo ograničienje za supermarkete, teorije zavere, TEORIJE ZAVERE bla bla, derp, derp, derp..."

Fantastični istinolože... otkud sad trip da sam nešto napisao za supermarkete? Jel si i to "pročitao između redova" kao i svaku "informaciju" koju napišeš?

Vidiš pametnice ljubi te mama u prozorljivu glavicu, ono što se dešava je potpuno u skladu sa mojim prognozama - države će pritiskati nevakcinisane da se vakcinišu i neće to uraditi tako da neko ne može da sebi pribavi osnovne usluge i robu... moći će da rade (osim lekara, u staračkim domovima, školama i slično i tamo gde bude frka, verovatno i u ostalim državnim službama), da kupuju, da idu na posao... neće niko umreti od gladi, žeđi, bolesti, nemaštine zato što je odbio da se vakciniše... jer cilj im je da se što više ljudi vakciniše, nije cilj šikaniranje samo po sebi, kao što ti konstantno baljezgaš... i zato je ono što se dešava i dalje u skladu sa mojim prognozama... a tvoje se ne ostvaruju... niti će se naravno ikada ostvariti... zato im nikada nećeš dati datum već ćeš uvek da ih pomeraš za neku daleku budućnost...

 

  • Оплаках :)) 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Avocado рече

Fantastični istinolože... otkud sad trip da sam nešto napisao za supermarkete? Jel si i to "pročitao između redova" kao i svaku "informaciju" koju napišeš?

Vidiš pametnice ljubi te mama u prozorljivu glavicu, ono što se dešava je potpuno u skladu sa mojim prognozama - države će pritiskati nevakcinisane da se vakcinišu i neće to uraditi tako da neko ne može da sebi pribavi osnovne usluge i robu... moći će da rade (osim lekara, u staračkim domovima, školama i slično i tamo gde bude frka, verovatno i u ostalim državnim službama), da kupuju, da idu na posao... neće niko umreti od gladi, žeđi, bolesti, nemaštine zato što je odbio da se vakciniše... jer cilj im je da se što više ljudi vakciniše, nije cilj šikaniranje samo po sebi, kao što ti konstantno baljezgaš... i zato je ono što se dešava i dalje u skladu sa mojim prognozama... a tvoje se ne ostvaruju... niti će se naravno ikada ostvariti... zato im nikada nećeš dati datum već ćeš uvek da ih pomeraš za neku daleku budućnost...

 

Ako hoćeš da budeš baš toliki lažov treba da imaš jaku memoriju. Počni da piješ preparate na bazi Ginko bilobe.

  On 26.7.2021. at 21:18, Tumaralo. рече

Hahaha kakav spiner! 12:smeha:

Pa nisam ni govorio da će do kraja avgusta biti okončano podizanje digitalnog gulaga kineskog tipa (što, između ostalog i podrazumeva da ćeš se morati podvrgnuti eksperimentu kao laboratorijski leming da bi išao u supermarket, apoteku i na posao). 

Tome stremimo, svakako, ali ne može to baš toliko brzo.

Za kraj avgusta sam prognozirao da će u FR stupiti na snagu ono što je Makron najavio: "zeleni pasoši" kao uslov za ulazak u prevoz, restorane, tržne centre, bolnice, i ostale public venues.

"i druge svakodnevne aktivnosti"  pa sam ti lepo objasnio da se ne ložiš i da vakcinacija neće biti uslov za ključne (essential) stvari: odlazak na posao i sa posla, posao (osim lekara i sličnih), supermarkete i bolnice... to je bilo sporno između nas... i ispostavilo se da sam ja u pravu, a ti nisi... ne znam šta sad pokušavaš sa ovim tupljenjem... i projekcijom da ja spinujem...

  On 26.7.2021. at 21:18, Tumaralo. рече

Od ovoga jedino za bolnice nije ostvareno (nakon što je stotine hiljada ljudi izašlo na ulice).

I gradski prevoz i supermarketi i sve što je ključno tj. sve ono što sam ti rekao... "jedino" :D se nije ostvarilo sve ono u čemu se tvoja prognoza razlikovala od moje... :D

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, sanja84 рече

@cloudking nisam ja antivakser. Ja samo neću sebe da vakcinišem. Drugi kako hoće. 

I borim se za pravo da se ne vakcinišem. 

Nemas nista protiv toga da drzava vakcinise decu i uvede obaveznu vakcinaciju za lekare i druge javne delatnosti na primer? :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, sanja84 рече

@cloudking za decu odlučuju njihovi roditelji, a za lekare i javne službenike sam protiv, zato što to ugrožava moja prava. Ali kao što si rekao, ima i drugih poslova. 

Znaci nisi samo protiv sopstvene vakcinacije...

 

Inace i dalje si antivakser, iako si samo protiv da se ti vakcinises. Nego pricamo malo, zezamo se...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...