Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 5 минута, Рапсоди рече

Е јелте, него шта....а због чега је Ломбардија толико страдала ? Да су дозволили обдукције у старту, видели би  коагулације, и начелно прменили протокол лечења. Да није можда Несторовић забранио обдукције ? 

Ne znam o čemu govoriš... a još manje kakve veze to ima s Nestorovićevim lupetanjima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, fsa рече

Ne znam o čemu govoriš... a još manje kakve veze to ima s Nestorovićevim lupetanjima.

Пошто је Несторовић дежурни кривац, само питам је ли крив и за  забрањене обдукције у старту  ?  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Рапсоди рече

Што си уплашен толико....dobardecko 

За муве су објављени научни радови у Нејчеру. 

Rapso... ti si uzela jednu osobinu muva i na osnovu bogtepita kakve logike  ili nedostatka znanja si povukla paralelu sa ljudima i na osnovu tih muva (vinske musice, zapravo) si pretpostavila da ista stvar vazi i za ljude. To je... to je... ne znam sta da ti kazem. Ozbiljno, evo ne znam.

Reci cu ti ono sto volim i BokijuSD da kazem, neka si mi samo ti ziva  i zdrava sto godina!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Рапсоди рече

Пошто је Несторовић дежурни кривац, само питам је ли крив и за  забрањене обдукције у старту  ?  

Nije kriv ni za požare u Grčkoj, ali to ga ne oslobađa odgovornosti za gluposti kojima je obmanjivao narod i zbog kojih su mnogi izgubili glave 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Рапсоди рече

Пошто је Несторовић дежурни кривац, само питам је ли крив и за  забрањене обдукције у старту  ?  

O cemu li ti pricas? 

Nestorovic je kriv zato sto prica gluposti i sablaznjava prost narod. Zloupotrebljava jadne ljude koji mu veruju. Nema razlike izmedju ovoga sto on radi i toga da naprimer odes  u ustanovu za osobe ometene  u razvoju i nagovaras ih na seks...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, cloudking рече

Rapso... ti si uzela jednu osobinu muva i na osnovu bogtepita kakve logike  ili nedostatka znanja si povukla paralelu sa ljudima i na osnovu tih muva (vinske musice, zapravo) si pretpostavila da ista stvar vazi i za ljude. To je... to je... ne znam sta da ti kazem. Ozbiljno, evo ne znam.

Reci cu ti ono sto volim i BokijuSD da kazem, neka si mi samo ti ziva  i zdrava sto godina!

Злонамеран си, узмеш Нејчер и нађеш научни рад да је телегонија могућа код једне врсте мува. Код људи нису рађени експерименти, што може да значи да код људи  можда може а можда и не може телегонија да делује, али не знамо  док се  не испита. Узимамо као хипотетичку могућност да може, не можемо 100 посто да искључимо ту могућност. А ти ако хоћеш да у попуности искључиш и ту могућност, пријави се за оглед. :smeh1:

  • Оплаках :)) 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Рапсоди рече

Имамо доказе код мува, научне доказе, рађени су експерименти.

Eksperiment. Jednina.

A nemamo dokaze za to što kreteni poput Nestorovića pričaju... imamo korelaciju, koja se odnosi na stečene (a ne genetske) osobine, i to samo kod parenja sa razmakom 7 dana.

Stečene osobine jer je razlika između prve i druge grupe mužjaka bila u kvalitetu ishrane zbog koje su jedni bili veći i krupniji od drugih, a posle su gledali koliko je potomstvo krupno i veliko.

Hipoteza istraživača je da semene tečnosti vrše nekakav uticaj na jajnu ćeliju dok se razvija, što čak i ako se ispostavi kao tačno za tu vrstu mušica, ne znači da može da bude tačno za ljude zbog bitnih razlika u anatomiji.

Dakle, u pitanju je eksperiment koji ništa nije dokazao, već samo otvorio neka pitanja koja dalji eksperimenti mogu da razjasne... u vezi sa mušicama... a u svakom slučaju nema nikakve veze sa telegonijskim nebulozama kod ljudi koje Nestorović i slični baljezgaju.

 

пре 7 минута, Рапсоди рече

Код човека нису вршени експерименти...претпостављам због непријатних изненађења 12:smeha: 

Svaki put kada je više potencijalnih očeva radilo test paterniteta je izvršen jedan takav eksperiment... i naravno da nikada nije otkrivena telegonija jer je u pitanju blesava ideja iz antičke Grčke kada ljudi nisu imali pojma o stvarima koje današnji osnovci znaju o biologiji i anatomiji... 

 

пре 7 минута, Рапсоди рече

нешто што је начелно  теоретски могуће, увек постоји вероватноћа  и у огледном испитивању. 

Teorijski je moguće i da slon visi sa litice držeći se surlom za ljubičicu...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Рапсоди рече

Злонамеран си, узмеш Нејчер и нађеш научни рад да је телегонија могућа код једне врсте мува. Код људи нису рађени експерименти, што може да значи да код људи  можда може а можда и не може телегонија да делује, али не знамо  док се  не испита. Узимамо као хипотетичку могућност да може, не можемо 100 посто да искључимо ту могућност. А ти ако хоћеш да у попуности искључиш и ту могућност, пријави се за оглед

Jedino sto mi preostaje da te pitam jeste- jesi ti normalna? 

 

"Jedna vrsta zivih bica se razmnozava tako sto uzme i podeli se na pola i tako nastanu dve jednike... Ko, zna, mozda je to moguce i za ljude, ne znamo dok ne ispitamo"... jel ti i ova recenica takodje zvuci normalno?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Avocado рече

Hipoteza istraživača je da semene tečnosti vrše nekakav uticaj na jajnu ćeliju dok se razvija, što čak i ako se ispostavi kao tačno za tu vrstu mušica, ne znači da može da bude tačno za ljude zbog bitnih razlika u anatomiji.

Сперматозоиди су врло агресивни, неки заврше и у помоћним ћелијама , генетичка информација мушкарца може неко време да остане у репродуктивном систему жене.За човека немамо јасне индикације  да ли је нешто такво могуће, да ли таква информација може да утиче  н а будуће дете од неког другог партнера. Значи за човека немамо научне експерименталне податке за то. Јел јасније....а моје је да верујем  у могућност за телегонију код  неких будућих истраживања . 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

Jedino sto mi preostaje da te pitam jeste- jesi ti normalna? 

 

"Jedna vrsta zivih bica se razmnozava tako sto uzme i podeli se na pola i tako nastanu dve jednike... Ko, zna, mozda je to moguce i za ljude, ne znamo dok ne ispitamo"... jel ti i ova recenica takodje zvuci normalno?

То се зове, нелојална конкуренција :D пардон извучено из контекста, пардон глупаво поређење. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Рапсоди рече

Пошто је Несторовић дежурни кривац, само питам је ли крив и за  забрањене обдукције у старту  ?  

Niko nikada nije zabranio obdukcije... to je prosto laž koja se prilično jednostavno proveri... tako što potražiš i shvatiš da ne možeš da nađeš takvu zabranu... možeš samo da nađeš ljude koji pričaju da takva zabrana postoji...

Postojala je preporuka da se ne vrše obdukcije osim ako nisu ispunjeni visoki standardi zaštite za lice koje vrši obdukciju... i neki su i vršili obdukcije...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Niko nikada nije zabranio obdukcije... to je prosto laž koja se prilično jednostavno proveri... tako što potražiš i shvatiš da ne možeš da nađeš takvu zabranu... možeš samo da nađeš ljude koji pričaju da takva zabrana postoji...

Postojala je preporuka da se ne vrše obdukcije osim ako nisu ispunjeni visoki standardi zaštite za lice koje vrši obdukciju... i neki su i vršili obdukcije...

И та препорука се и поштовала, науштрб корисних информација  које су се могле  добити у старту. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Рапсоди рече

Сперматозоиди су врло агресивни, неки заврше и у помоћним ћелијама , генетичка информација мушкарца може неко време да остане у репродуктивном систему жене.За човека немамо јасне индикације  да ли је нешто такво могуће, да ли таква информација може да утиче  н а будуће дете од неког другог партнера. Значи за човека немамо научне експерименталне податке за то. Јел јасније....а моје је да верујем  у могућност за телегонију код  неких будућих истраживања . 

Nope. Lupas gluposti.

Ne mozes da imas seks sa simpatijom u srednjoj skoli a da onda njegovi spermatozoidu uticu na tvoj plod 10 godina kasnije... sori bro. ;) (evo jedne recenice koju nisam verovao da cu ikada morati da napisem :) ) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

Nope. Lupas gluposti.

Ne mozes da imas seks sa simpatijom u srednjoj skoli a da onda njegovi spermatozoidu uticu na tvoj plod 10 godina kasnije... sori bro. ;) (evo jedne recenice koju nisam verovao da cu ikada morati da napisem :) ) 

 Кајем се што отворих Пандорину кутију, док сад почне испитивање жена и  симпатија из средње ...али нада увек последња преостаје. :0205_whistling: 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...