Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 44 минута, cloudking рече

Zato sto vam je oduzeo pravo na informacije i laze vas putem svojih privatnih medija koji plasiraju ISKLJUCIVO lazi. KAzem iskljucivo jer nije nista nepoznate da mediji lazu, samo sto dobri mediji ponekad lazu a losi lazu cesto... Vucicevi mediji su jos jedan korak ispod- lazu konstantno.

Зашто мени ово причаш, ја не гледам  званичне  медије. 

пре 44 минута, cloudking рече

Laze vas kad vam kaze koliko je kostao autoput. laze vas kad vam kaze da je respiratore nabavio na "polucrno".

Јеси открио топлу воду. Мање више позната ствар, и ови сада и они пре њега и они неки после њега, баш се неће уградити  од  ауто - путева .Нема таквих и неће их бити, ти живиш утопију и велики си идеалиста ако мислиш да ће се наћи такви или такав  који се неће уградити. 

пре 44 минута, cloudking рече

Ne zivi se bolje. Ne moze da se zivi bolje u zemlji u kojoj je clanstvo u vladajucoj stranci uslov za bilo kakav poslovni razvoj i napredak.

Ко каже да се живи боље на личном плану ? Нико...Бар је урадио и ради путеве...неће их понети у гроб нити оставити чукун унуцима. Он само гради, гради и гради, а ви само жваћете, жваћете и жваћете :D Баш ме брига за његове лажи...могли смо да Храм Св.Саве још увек не видимо у свом, свом величанству али га гледамо...ја сваки дан :D могли смо да никада не добијемо споменик св. Симеону, али добисмо. Могли смо да до Чачка још двеста година да  гулимо преко Г.Милановца , али добисмо величанствени ауто-пут. Па ондаК Београд на води :smeh1: Рекох ја да су сви политичари у гресима исти, али оно што их разликује су добробити које нам остављају за собом. Вучић има шта да остави, нека и понесе, алал му било. :) искрено се надам да  не оставља Потемкинова села .

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Tumaralo. рече

Već vidimo da dolazi do suboptimalnog vezivanja antitela za viruse kod vakcinisanih

Ne vidimo.

пре 31 минута, Tumaralo. рече

jer bivaju zaraženi u ogromnom broju.

Ne bivaju.

пре 32 минута, Tumaralo. рече

To znači da njihov organizam postaje fabrika za proizvodnju otpornijih mutanata.

Ne znaci.

пре 32 минута, Tumaralo. рече

Vakcine uzrokuju nove varijante

Ne uzrokuju.

пре 32 минута, Tumaralo. рече

vakcinisani će razviti ADE

Nece.

пре 32 минута, Tumaralo. рече

vakcinisani će postati zavisnici framako-psihopata

Nece.

пре 33 минута, Tumaralo. рече

Fajzer već najavljuje oralnu terapiju za "covid".

Odlicna vest! Nisam znao za ovo. @haveaniceday jel to taj lek za koji si ti znao jos prosle godine?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, cloudking рече

Zato sto vam je oduzeo pravo na informacije

Ја пратим и н1 и нову с.

Шта год Вучић мутио (а мути дебело), кад просечан Србин чује оне евро моралистичке фигуре, каже нек остане овај на власти.

Да имате памети, мењали би се. Ал ако би се променили постали би српски родољуби а то нећете.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Рапсоди рече

и зато ћете морати да га ако не волите онда сигурно трпите наредних....ихаааа година.

Ovo je 100% tacno. 

пре 10 минута, Рапсоди рече

Ко каже да се живи боље на личном плану ? Нико...Бар је урадио и ради путеве...неће их понети у гроб нити оставити чукун унуцима. Он само гради, гради и гради, а ви само жваћете, жваћете и жваћете :D Баш ме брига за његове лажи...могли смо да Храм Св.Саве још увек не видимо у свом, свом величанству али га гледамо...ја сваки дан :D могли смо да никада не добијемо споменик св. Симеону, али добисмо. Могли смо да до Чачка још двеста година да  гулимо преко Г.Милановца , али добисмо величанствени ауто-пут. Па ондаК Београд на води :smeh1: Рекох ја да су сви политичари у гресима исти, али оно што их разликује су добробити које нам остављају за собом. Вучић има шта да остави, нека и понесе, алал му било. :) искрено се надам да  не оставља Потемкинова села .

Ovaj post je ono na sta Vucic i racuna. Neinformisanost gradjana je njegov najveci saveznik jer ne mora da gubi vreme da objasnjava zasto je privreda zemlje u problemu doklegod maze oci nekakvim autoputevima koje je platio od nasih para po triputa vise nego sto zaista kostaju. Za te pare je mogao da napravi tri autoputa ili mozda jedan a ostatak para da potrosi na bolnicu. Pritom te puteve ne gradi jer zeli bolju Srbiju nego zbog toga sto ima svoje kompanije koje mu rade niskogradnju i kojima daje poslove bez tendera... "pa sta" reci ce proscean srbin bas kao sto i ti razmisljas u ovom trenutku... "nek daje, vazno da gradi".

Ne mogu ti objasniti gde je tacno greska  u takvom razmsljanju jer bi prvo treablo da ti objasnim kako funkcionise drzava, trziste i ekonomija a ni sam nisam strucnjak za te stvari i ne umem da objasnim tako precizno nekome ko nema nikakva znanja o tome, ali mogu da ilustrujem.

Kad kazes "pa sta ako vucic krade bitno je da gradi autoputeve i spomenike" je isto kao da kazes "pa sta ako mi pljackas iznosi zivotnu ustedjevinu iz kuce, bitno je da mi je u dvoristu popravio kucicu za ptice"

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Ја пратим и н1 и нову с.

Шта год Вучић мутио (а мути дебело), кад просечан Србин чује оне евро моралистичке фигуре, каже нек остане овај на власти.

Да имате памети, мењали би се. Ал ако би се променили постали би српски родољуби а то нећете.

A Vucicu ne preporucujes da se menja? ;)  On ti ipak odgovara bas ovakav kakav je ;) 

 

Ti si najlaksa sorta gradjanaina Srbije. Vi ste oni kojima je najlakse zapusiti usta i koji bi pristali i na izdaju sopstvene zemlje samo ako vam je neko slatkorecivo upakuje u rodoljublje jer ste jednodimenzionalni. Kao zivotinje koje se vode instinktom... ako mu dajes hranu pas ce te pratiti gde god krenes i trpece  i da ga bijes ako treba. Isto ko vi sto se tripujeete da ste rodoljubi... vama covek napravi neku crkvicu, podigne  po koji spomenik da nayiv nekoj ulici i repče se samo vrti levo desno od radosti ;) 

  • Волим 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Рапсоди рече

Пензионерима,  највише годи пажња, да их неко помиње, да мисли стално на њих, да има шаље витамине на кућну адресу, паре су мање битне као и будућност.

Не знам, можда има и тога. Ако је то, онда је то много тужније и трагичније од свега што сам ја писао. Јер њега сигурно није ни најмање брига за пензионере. 

Као ниједног политичара, уосталом...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, cloudking рече

A Vucicu ne preporucujes da se menja? ;)  On ti ipak odgovara bas ovakav kakav je ;) 

 

Ti si najlaksa sorta gradjanaina Srbije. Vi ste oni kojima je najlakse zapusiti usta i koji bi pristali i na izdaju sopstvene zemlje samo ako vam je neko slatkorecivo upakuje u rodoljublje jer ste jednodimenzionalni. Kao zivotinje koje se vode instinktom... ako mu dajes hranu pas ce te pratiti gde god krenes i trpece  i da ga bijes ako treba. Isto ko vi sto se tripujeete da ste rodoljubi... vama covek napravi neku crkvicu, podigne  po koji spomenik da nayiv nekoj ulici i repče se samo vrti levo desno od radosti ;) 

Па и променио се доста могу ти рећи. Да ли притворно или стварно, не знам.

Да,о издаји земље ми прича човек који у Церићевој идеји унитарне Босне не види, свесно или несвесно не знам, опасност за Србе.

Тај исти чије изјаве ниси у стању да повежеш са реалним животом рече и ово:

WWW.GLASSRPSKE.COM

САРАЈЕВО - Бивши реис-ул-улема Исламске заједнице у БиХ Мустафа Церић оштро је...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

 

Тај исти чије изјаве ниси у стању да повежеш са реалним животом рече и ово:

WWW.GLASSRPSKE.COM

САРАЈЕВО - Бивши реис-ул-улема Исламске заједнице у БиХ Мустафа Церић оштро је...

 

Ovo gde kritikuje vlast u BiH sto nije bila sposobna da sama obezbedi vakcina pa mora da ih uzima od Vucica? Odlicno mu je rekao.

I mene bi bilo sramota da mi neko kao Vucic daje vakcine. Ne vidim probl... a znam! Ti si presao u drugu ravan realnosti gde Vucica poredis sa SRBIJOM pa kad neko napise "ponizenje je uzeti od vucica ti to tumacis kao ponizenje je uzeti od srba"... to je vec nesto sto bi moralo da ti se pogleda negde, da znas.

Znaci stigli smo do "drzava to sam ja". Nisam iznenadjen.

 

Salu na stranu. El vidis ovog Cerica? E to si ti. To je ono sto it kazem isti ste svuda. On je ista budala ko nasi domaci naciJonalisti. Gledaj njega vidis sebe, to je ta relacija. Sovinsistcko, mrizteljsko zveckanje oruzijem i bacanje zapaljive retorike... samo sto on to radi iz neke koristi jer je politicar a vi malecki ste topovsko meso, napaljenici koji kevcu kad ih ovakve bitange iznapale na raznorazne teme.

 

Nadje li negde taj izvor da je ovaj Ceranic pricao o tome da srba ne sme biti u bosni? Nekako mi se gubis ne tu temu, svaki put kad ti postavim to pitanje. Sta je s tobom?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, GeniusAtWork рече

Зато што су главни конзументи Пинка, Хепија, РТСа, Информера и осталих медија под тоталном режимском контролом

Није тачно. Много људи гледа н1 или нову с.

Ти ми делујеш доста разумније, не знам како не капираш да Срби нећњ бре да се пецају више на разне "овде је најгоре" приче које им причају људи са антисрпским ставовим. Како бре мислиш да овог човека просечан Србин који поштује СПЦ да схвати добрнамерно икад више?

– Meni više na blud liči to lizanje, taj grupnjak sa kašikom

 

NOVA.RS

"Kad čovek od 70 i kusur godina izađe da prošeta ispred svoje zgrade u vreme policijskog časa...

И имаш плејаду таквих. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, cloudking рече

I mene bi bilo sramota da mi neko kao Vucic daje vakcine

А где си се ти вакцинисао? Ко ти је обезбедио вакцине?

Церић, Сорош или зли Вучић?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

Није тачно. Много људи гледа н1 или нову с.

Nije tacno, novu S i N1 mogu da gledaju SAMO oni koji su na SBB kablovskoj mrezi koja em  nije jedina em sama kablovska mreza nije jedini nacin plasiranja informacija.

Kao da zatvoris sve prozore na kuci a onda kaze "pa nije sve zatvoreno, eno ima rupa za aspirator u kujni..."

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Вилер Текс рече

 

 

NOVA.RS

"Kad čovek od 70 i kusur godina izađe da prošeta ispred svoje zgrade u vreme policijskog časa...

И имаш плејаду таквих. 

 

Haha Rale car! :D

Da je vise ovakvih Srba nasa zemlja bi napokon postala priznata i postovana u celom svetu!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Вилер Текс рече

А где си се ти вакцинисао? Ко ти је обезбедио вакцине?

Церић, Сорош или зли Вучић?

Imas posle te recenice jos malo nanize pise "salu na stranu..."

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, cloudking рече

Ovo gde kritikuje vlast u BiH sto nije bila sposobna da sama obezbedi vakcina pa mora da ih uzima od Vucica? Odlicno mu je rekao.

I mene bi bilo sramota da mi neko kao Vucic daje vakcine. Ne vidim probl... a znam! Ti si presao u drugu ravan realnosti gde Vucica poredis sa SRBIJOM pa kad neko napise "ponizenje je uzeti od vucica ti to tumacis kao ponizenje je uzeti od srba"... to je vec nesto sto bi moralo da ti se pogleda negde, da znas.

Znaci stigli smo do "drzava to sam ja". Nisam iznenadjen.

 

Salu na stranu. El vidis ovog Cerica? E to si ti. To je ono sto it kazem isti ste svuda. On je ista budala ko nasi domaci naciJonalisti. Gledaj njega vidis sebe, to je ta relacija. Sovinsistcko, mrizteljsko zveckanje oruzijem i bacanje zapaljive retorike... samo sto on to radi iz neke koristi jer je politicar a vi malecki ste topovsko meso, napaljenici koji kevcu kad ih ovakve bitange iznapale na raznorazne teme.

 

Nadje li negde taj izvor da je ovaj Ceranic pricao o tome da srba ne sme biti u bosni? Nekako mi se gubis ne tu temu, svaki put kad ti postavim to pitanje. Sta je s tobom?

Јасно је да Церићу смета што се иде у Србију на вакцинацију. Без обзира,на то ко је предесдник.

Унитарна Босна значи нестанак Р.Српске и Срба. То само зликовац или човек чији га ментални капацитет играничава да схвати просту ствар.

Како сам ја исти попут Церића кад не мислим да читава Босна, историјски српска држава, треба да буде држава Срба и осталих?

Где сам ја то хвалио муџахедине?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, cloudking рече

Nije tacno, novu S i N1 mogu da gledaju SAMO oni koji su na SBB kablovskoj mrezi koja em  nije jedina em sama kablovska mreza nije jedini nacin plasiranja informacija.

Kao da zatvoris sve prozore na kuci a onda kaze "pa nije sve zatvoreno, eno ima rupa za aspirator u kujni..."

А колико имају корисника? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...