Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 24 минута, Tumaralo. рече

DrKon kanadske provincije kaže da je svrha zatvaranja, između ostalog, i sprečavanje ljudi da "šire dezinformacije".

RUMBLE.COM

An injunction outlawing in-person gatherings has a purpose other than just to prevent the spread of COVID-19, according to Nova Scotia’s chief medical doctor Robert Strang: if people are allowed to...

 

Ovo i nas čeka.

Lokdaun: uživo nema komunikacije.

Onlajn: overlord cenzuriše.

Uskoro nas čeka false flag cyber napad što će poslužiti kao izgovor za ukidanje slobodnog interneta.

Moćićemo samo preko Digi ID da pristupimo internetu i imaćemo na raspolaganju samo odobren sadržaj.

Kao u Kini.

Ako se vacinišeš pustiće te sve da možeš, za sad.

Sad je borba da se vakciniše svaki čovek, a većina će da popusti pod pretnjama i sankcijama koje slede.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Милошшш рече

Ako se vacinišeš pustiće te sve da možeš, za sad.

 

Čak ni vakcinisani ne dobijaju full paket (tj. prava i slobode koja su bila zagarantovana svim ljudima pre pre početka Zločina protiv čovečnosti). Nešto je zauvek otišlo u istoriju.

Imaće više prava, svakako. Dobiće i buksnu, krofnu, vaučer za pantalone itd.

Uskoro stižu nova uslovljavanja. "Boosteri", treće, četvrte, pete doze...

Kada sve objedine pod Digi ID biće totalno nadzirani bio-mehanoidi.

Dobijaće nagrade i kaznice i zavisno od toga šta guglaju, šta pišu, šta kupuju, koliko troše benzina, sa kakvim osobama provode vreme, komuniciraju ..

Mislim, nemoguće je izbeći ovo i mi ćemo biti podjarmljeni.

1% koji kontroliše sredstva za ispiranje mozgova sprovodi svoju agendu, leminzi prate, a manjina neposlušnih: u gulag.

Kao u Kini.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Tumaralo. рече

Čak ni vakcinisani ne dobijaju full paket (tj. prava i slobode koja su bila zagarantovana svim ljudima pre pre početka Zločina protiv čovečnosti). Nešto je zauvek otišlo u istoriju.

Zlo je počelo odavno. Ovo je pripreman teren, preko medija. Da se prihvati zlo. Da se ne razazna šta je zlo a šta dobro, da bude smutnja, da budu ratovi.

A znaš šta je zanimljivo? Što je ovako i trebalo da bude. Videćeš kad krenu šikaniranja i progoni nevakcinisanih, a kasnije nečipovanih, koliko će ljudi da istraje.

Neki Pravoslavni starci su o ovome pisali pre mnogo godina, to treba pročitati.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.ORWELL.CITY

 

 

ODYSEE.COM

La Quinta Columna es un espacio para el libre pensamiento ... Un espacio para la investigación, análisis, ciencia, opinión, entrevistas de toda la actualidad .. En esta comunidad tienen cabida todas a...

 

mnogo se priča o GRAPHENE OXID

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.RTVSLO.SI

Komisija, ki je pregledovala primer smrti žene slovenskega diplomata v Bruslju 21. maja po cepljenju s cepivom Johnson & Johnson, je...

 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zubyjev thread na Twitteru:

20 stvari koje sam naučio (ili si potvrdio) o čovječanstvu tijekom "pandemije":

1. Većina ljudi bi radije bila u većini nego u pravu.

2. Najmanje 20% populacije ima snažne autoritarne tendencije, koje će izroniti pod pravim okolnostima.

3. Strahu od smrti konkurira jedino strah od društvenog neodobravanja. Ovo potonje može biti snažnije.

4. Propaganda je jednako učinkovita u moderno doba kao što je bila prije 100 godina. Pristup neograničenim informacijama nije učinio prosječnu osobu mudrijom.  

5. Mediji, vlada i oni koji im vjeruju mogu i hoće politizirati sve.

6. Mnogi političari i velike korporacije rado će žrtvovati ljudske živote ako će to doprinijeti njihovim političkim i financijskim aspiracijama.

7. Većina ljudi vjeruje da vlada djeluje u najboljem interesu ljudi. Čak i mnogi koji su glasni kritičari vlade.

8. Kad jednom odluče nešto, većina ljudi bi radije ostala u krivu nego priznala da su u krivu.

9. Ljudi se mogu istrenirati i uvjetovati brzo i relativno lako kako bi značajno izmijenili svoje ponašanje, na bolje ili na gore.

10. Kad su dovoljno uplašeni, većina ljudi neće samo prihvatiti autoritarizam, već će ga i zahtijevati.

11. Ljudi koji se odbacuju kao "teoretičari zavjera" često su vrlo informirani i jednostavno ispred mainstream narativa. 

12. Većina ljudi preferira sigurnost u odnosu na slobodu, čak i ako je rečena "sigurnost" samo iluzija.

13. Hedonska adaptacija se događa u oba smjera i nakon uspostavljanja inercije, teško je ljude vratiti u normalu.

14. Značajan postotak ljudi u potpunosti uživaju biti podčinjeni.

15. "Znanost" je evoluirala u sekularno pseudo-religiju milijuna ljudi na Zapadu. Ova religija nema previše veze sa samom znanošću.

16. Većini ljudi je više stalo da izgledaju kao da čine pravu stvar nego da zapravo čine pravu stvar.

17. Politika, mediji, znanost i zdravstvene industrije su svi korumpirani, u različitim stupnjevima. Znanstvenici i liječnici se jednako lako mogu kupiti kao i političari.

18. Ako ljude učinite dovoljno udobnima, oni se neće buniti. Možete zadržati milijune poslušnima dok im oduzimate njihova prava, dajući im novac, hranu i zabavu. 

19. Moderni ljudi su pretjerano samodopadni i nedostaje im opreza kad je u pitanju branjenje njihovih vlastitih sloboda od vladinih prekoračenja ovlasti.

20. Lakše je prevariti osobu nego je uvjeriti da je prevarena.

Bonus misao:

21. Većina ljudi je prilično suosjećajna i ima dobre namjere (to je dobro)

Kao rezultat toga, većini ljudi je teško shvatiti da neki ljudi, uključujući naše "vođe", MOGU imati zlobne ili izopačene namjere (to je loše).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

??????????????????????????????????

ODYSEE.COM

Si te lo puedes permitir y te apetece, colabora con donaciones al canal: https://paypal.me/laquintacolumna DESCRIPCIÓN DEL VIDEO: Sigue apareciendo multitud de MATERIAL AUDIOVISUAL que...

 

WWW.ORWELL.CITY

Because so many people are affected by this anomalous side effect, La Quinta Columna makes a daily compilation of the videos people send them.

 

 

  • Збуњен 1

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

na licu i grudnom košu  (1:00):

ODYSEE.COM

Si te lo puedes permitir y te apetece, colabora con donaciones al canal: https://paypal.me/laquintacolumna DESCRIPCIÓN DEL VIDEO: Material audiovisual DE PERSONAS DE NUESTRO ENTORNO y otras...

 

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, dragisa рече

na licu i grudnom košu  (1:00):

ODYSEE.COM

Si te lo puedes permitir y te apetece, colabora con donaciones al canal: https://paypal.me/laquintacolumna DESCRIPCIÓN DEL VIDEO: Material audiovisual DE PERSONAS DE NUESTRO ENTORNO y otras...

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Avocado

pravi si iluminat :D

ne tvrdim ništa ali meni ono obzirom na brojnost ljudi ne deluje kao fejk, najbolje bi bulo da neko od forumaša istestira na sebi i javi rezultat

vidi se da su obični ljudi i da na nekim mestima "radi" na nekima "ne radi"...

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, dragisa рече

@Avocado

pravi si iluminat :D

Kaže se Laminat.  :)

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa dobro možemo da se šalimo dok got i vi Laminati shvatate da je ovo ipak stvar izbora (pretpostavljam da to podržavate). međutim onog trenutka kada to bude obaveza, više se nećemo šaliti (...) a koliko vidim bukvalno je pitanje dana kada će krenuti đonom

uživajmo u prijateljstvu dok prizvuk "dobrih namera" još uvek traje....

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...