Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Concerned Ontario Doctors, a grassroots group of frontline doctors, is hosting a crucial free online conference discussing the harm of Ontario’s now three devastating lockdowns, the dangers of censorship, and “a path forward” on Sunday, April 11 at 4 p.m. EDT.

 

Viewers can watch the premiere below or online at www.carenotcuts.ca. (http://www.carenotcuts.ca/)

 

1.      Dr. Jay Bhattacharya, MD, Ph.D, Professor of Medicine at the University of Stanford, physician, Infectious Disease Epidemiologist

 

2.      Dr. Sunetra Gupta, Ph.D, Professor of Theoretical Epidemiology at the University of Oxford

 

3.      Dr. Martin Kulldorff, Ph.D, Professor of Medicine at Harvard University, Infectious Disease Epidemiologist, Biostatistician.

 

4.      Dr. Kulvinder Kaur Gill, MD, FRCPC, president and co-founder of Concerned Ontario Doctors, will give the opening and closing addresses.

The Concerned Ontario Doctors’ website explains that Dr. Gill and other doctors she featured in a previous discussion on lockdowns and censorship had “come under attack for their expression that public health directives and mandates are grossly flawed and misguided, and for calling attention to the incredible harms of the governments’ forced lockdowns

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Avocado рече

neke poznate ličnosti

Premijer GB, predsednik FR, Framer Bil, predsednik WHO u vreme pandemije = Majli Sajrus, Dzoni Dep, Kristijano Ronaldo i Baka Prase:))

Pri tome, demokratski izabrani premijer GB i demokratski izabrani predsednik FR su obelezeni kao stoka kao znak da sprovode Agendu koja je skuhana u globalisticko-tehnokratskoj kujni o kojoj njihovo zaglupljeno biracko telo pojma nema.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Јанко рече

А то што су фармацеути раније лажно давали наду да ће се вакцином све вратити у нормалу је посебна прича....

Они који су психички једва дочекали вакцину као спас од маски и карантина и почетак повратка у нормалу су сад пред Лазом. И даље су СВИ (вакцинисани и невакцинисани) преносиоци заразе, и даље маске...

Колегиница смела да прими само Кинеза због нарушеног здравља, па још само месечак дана од ревакцинације и скида маску коју не може да издржи дуже од 5 минута... Сад гледа како ревакцинисани Кинезом пуне болнице. Пред нервним сломом је...

Niko nije rekao da ce borba protiv nevidljivog neprijatelja biti laka.

Medjutim, sad je kljucno da se stisnemo inace nam propade dosadasnji trud. Dogodine bez maski (u Kninu)!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Tumaralo. рече

Premijer GB, predsednik FR, Framer Bil, predsednik WHO u vreme pandemije = Majli Sajrus, Dzoni Dep, Kristijano Ronaldo i Baka Prase:))

Pri tome, demokratski izabrani premijer GB i demokratski izabrani predsednik FR su obelezeni kao stoka kao znak da sprovode Agendu koja je skuhana u globalisticko-tehnokratskoj kujni o kojoj njihovo zaglupljeno biracko telo pojma nema.

I dalje pričamo o Agendi Ujedinjenih nacija ili si odlutao u neku iz tvoje fantazije?

"Obeleženi kao stoka" je to što nose bedž ili su im negde turili i znak đavola?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Avocado рече

I dalje pričamo o Agendi Ujedinjenih nacija ili si odlutao u neku iz tvoje fantazije?

 

UN Agenda. Koju su skuhali tehnokrate-globalisti po svom ukusu.

пре 4 часа, Avocado рече

"Obeleženi kao stoka" je to što nose bedž ili su im negde turili i znak đavola?

Zato što nose bedž. 

U nekom simboličkom smislu možemo reći da je to znak đavala, kao što bismo mogli reći i za srp i čekić npr.

 

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.THETIMES.CO.UK

The average age of those who have died from coronavirus in England and Wales since the start of the pandemic is 82.4 years old.Using data from the Office for National Statistics (ONS)...

Prosečan životni vek u UK je 82 godine.

Prosečna starost preminulog od kovida u UK je 82 godine.

> Tehnokrata-tiranin: zatvaraj sve!

Zbog ovoga će nastupiti plač i škrgut zuba.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Tumaralo. рече

UN Agenda. Koju su skuhali tehnokrate-globalisti po svom ukusu.

A kakva bi bila po tvom ukusu ili ukusu biračkog tela?

Razumeo bih da kritikuješ da je u pitanju spisak lepih želja (što manje-više i jeste).... ali izgleda da po tebi i nisu lepe, a ne znam što... šta je problem? eliminacija siromaštva i gladi? kvalitetno obrazovanje?

 

пре 42 минута, Tumaralo. рече

Zato što nose bedž. 

Zato su obeleženi kao stoka?   :D

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Avocado рече

A kakva bi bila po tvom ukusu

Nebitno, ne mislim da postoji političko rešenje.

пре 11 минута, Avocado рече

ili ukusu biračkog tela?

 

Treba ono da odluči kada mu se da prilika. Tako bi to trebalo da funcioniše, barem.

пре 13 минута, Avocado рече

Razumeo bih da kritikuješ da je u pitanju spisak lepih želja (što manje-više i jeste).... ali izgleda da po tebi i nisu lepe, a ne znam što... šta je problem? eliminacija siromaštva i gladi? kvalitetno obrazovanje?

 

Treba čitati između redova i povezivati stvari.

Tako su nekada ljudi bili zadivljeni lepim željama komunista i težili da ih sprovedu u delo.

Malo ko je predvideo da će to dovesti do masovnog pokolja i gladi.

Čak i kada su vesti o Golodomoru već mogle da se čitaju na Zapadu 30tih godina, značajan procenat ljudi jednostavno nije mogao da vidi od očiju. Bukvalno nije dopiralo do čula a kamoli do uma.

To se dešava i sada.

пре 17 минута, Avocado рече

Zato su obeleženi kao stoka?   :D

 

Tako je.

Kao radikali onomad kad su nosili Šešeljev bedž, da se zna kome pripadaju.

Samo što su oni mogli da promene stranu a ovi ne mogu.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.BNNBLOOMBERG.CA

53 per cent of respondents to an MNP survey said they are $200 or less away from not being able to meet all of their monthly bills and debt obligations, marking a five-year high for the agency's...

 

Great Reset se sprovodi. Narod grca pod teretom lokdauna usled virusa čija je smrtnost 0.8%.

"Nećeš ništa posedovati i bićeš srećan".

Stavi dve maske na facu kmete, dok imaš snošaj dovoljna je jedna.

Sedi kući, slušaj krizni štab, izbegavaj kontakte. 

Prijavi komšiju koji ne nosi masku.

To je način da sve ponovo bude O.K. 

>ne

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Nebitno, ne mislim da postoji političko rešenje.

Treba ono da odluči kada mu se da prilika. Tako bi to trebalo da funcioniše, barem.

Biračko telo treba da odluči o Agendi Ujedinjenih nacija?

Mislio sam da vidiš tu nešto što nije po ukusu nekog biračkog tela... a ne da ti je poznata sasvim očigledna činjenica da o odlukama Ujedinjenih nacija ne odlučuje biračko telo bilo koje zemlje, bar ne direktno...

 

Цитат

Treba čitati između redova i povezivati stvari.

Apsolutno se slažem sa tim... samo je problem što ti to uvek napišeš kada povezuješ svoju maštu sa svojom maštom koja se tek labavo oslanja na deliće realnosti...

 

Цитат

Tako su nekada ljudi bili zadivljeni lepim željama komunista i težili da ih sprovedu u delo.

Malo ko je predvideo da će to dovesti do masovnog pokolja i gladi.

Čak i kada su vesti o Golodomoru već mogle da se čitaju na Zapadu 30tih godina, značajan procenat ljudi jednostavno nije mogao da vidi od očiju. Bukvalno nije dopiralo do čula a kamoli do uma.

To se dešava i sada.

Nekad u istoriji se desilo da su neki ljudi pogrešno procenili nešto što će dovesti do katastrofe i to znači da je sve u šta ti upreš prstom baš to isto, samo zato što ti tako kažeš?  :D

Ima tu jedan mali problem... i na početku i tokom celokupnog trajanja komunizma je bilo baš mnogo ljudi koji su sasvim jasno, jednostavno mogli da objasne šta sve ne valja u komunističkom planu i programu, bez pozivanja na međunarodne zavere, "čitanje između redova" i slične gluposti...

Ako ti treba neko poređenje sa istorijom, genijalaca koji su prognozirali smak sveta i slične katastrofe pozivajući se na čitanje između redova, zavere i slične gluposti ima koliko hoćeš... kritičari komunizma su bili malo ozbiljniji ljudi...

 

Цитат

Tako je.

borat-subsequent-moviefilm-review-1200.j

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

New data shows COVID-19 pandemic now 'completely out of control' in Ontario, key scientific adviser says

Hospitalizations more than 20% higher than at start of the last provincewide lockdown

covid-19-toronto-city-run-mass-vaccination-site.jpg

WWW.CBC.CA

A new briefing note from a panel of science experts advising the Ontario government on COVID-19 shows a province at a tipping point.

 

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 19 часа, Avocado рече

Biračko telo treba da odluči o Agendi Ujedinjenih nacija?

 

Treba da bude informisano o Agendi ukoliko će istu sprovoditi demokratski izabrani predsednik.

Ko je Agendu sastavio, zašto, ko finansira sve itd.

пре 19 часа, Avocado рече

Nekad u istoriji se desilo da su neki ljudi pogrešno procenili nešto što će dovesti do katastrofe i to znači da je sve u šta ti upreš prstom baš to isto, samo zato što ti tako kažeš?  :D

Ima tu jedan mali problem... i na početku i tokom celokupnog trajanja komunizma je bilo baš mnogo ljudi koji su sasvim jasno, jednostavno mogli da objasne šta sve ne valja u komunističkom planu i programu, bez pozivanja na međunarodne zavere, "čitanje između redova" i slične gluposti...

Ako ti treba neko poređenje sa istorijom, genijalaca koji su prognozirali smak sveta i slične katastrofe pozivajući se na čitanje između redova, zavere i slične gluposti ima koliko hoćeš... kritičari komunizma su bili malo ozbiljniji ljudi...

 

Ne, nego sam rekao i kada su pokolji počeli i glad vladala, mase ljudi na Zapadu nisu to mogle da vide čak i kada su novine pisale o tome.

Francuski, engleski komunisti...i dalje su verovali u Lepe Priče.

To je jedan primer ljudske psiholoigje a ima ih bezbroj, kroz istoriju i u svakodnevnom životu, na individualnom i kolektivnom nivou. Optimism bias.

Isto tako čitav svet upravo tone u Ambis a mase govore "još samo da se primi treća vakcina i sve vraća u normalu". Međutim, ludački karakter samih mera bi trebalo da nas navedu na uzbunu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...