Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

2 minutes ago, Juanito said:
WWW.DANAS.RS

Većina građana Srbije, makar onih koji su korisnici Mobilne telefonije Srbije, večeras su dobili uznemirujuće poruke o situaciji u vezi sa epidemijom korona virusa u zemlji.

„Situacija je dramatična. Približavamo se scenariju iz Italije i Španije. Molimo vas da ostanete kod kuće. Krizni štab za suzbijanje zarazne bolesti COVID-19“

To je bilo bas ono... korisno...

Pokazuje da je IQ kod tih ljudi oko 30. U najboljem slucaju.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7 minutes ago, Juanito said:
WWW.DANAS.RS

Većina građana Srbije, makar onih koji su korisnici Mobilne telefonije Srbije, večeras su dobili uznemirujuće poruke o situaciji u vezi sa epidemijom korona virusa u zemlji.

 

Quote

Kako je objašnjeno portalu Danasa u državnom vrhu, poruke je naložio Krizni štab da se šalju za sada samo mobilnim korisnicima Telekoma, zbog onih koji ne gledaju vesti već se šetaju po Kalemegdanu, Adi Ciganliji, Košutnjaku…

12:smeha: confused1 confused1confused1 confused1 confused1 confused112:smeha: 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Justin Waters рече

Jel razlikuješ one koji su u samoizolaciji od onih koji nisu? 

Naravno da si izlazili i da se pratilo dronovima ko ima masku ko nema, to je bila jedna znamenita vijest. 

Па ''полицијски час'' им је био 24х. Полиција је цео дан контролисала кретање.

А пошто ми немамо довољно дронова и пандура за тај подухват, нас ће затворе трајно. :sunce: Кинески експерти топло препоручују.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Grizzly Adams рече

Cenim da je samo Dr Mao konsultovan...

Dr Mao je kitty za ovo :D

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Натан рече

Па ''полицијски час'' им је био 24х. Полиција је цео дан контролисала кретање.

А пошто ми немамо довољно дронова и пандура за тај подухват, нас ће затворе трајно. :sunce: Кинески експерти топло препоручују.

 

Kontrolisali su kretanje, ali nije bilo zabranjeno 24 sata....imali su punktove na kome su mjerili temperaturu, provjeravali nosiš li masku itd... i zone koje su podjeili po nasljiema, dijelovima gradova gdje si se morao prijaviti aplikacijom preko bar koda da se verifikuje jesi zaražen ili nisi da bi ušao u tu zonu

Pogledaj malo na youtubeu ljudi su postavljali iskustva iz Wuhana u toku epidemije. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...