Jump to content

Однос хришћанства према хомосексуалности

Оцени ову тему


Ronald

Препоручена порука

пре 31 минута, Предраг М рече

ма не дамо Панарета, какав је такав је ал је наш. Боље да га ми преваспитамо, ови ће га баце лавовима... :pucpuc2:

bojim se da Panaret i računa na to "prevaspitavanje" :D

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, Панарет рече

Из САД а не зна енглески 

Све ово што сам причао можете видети на њиховом форуму. Наслов теме је нешто на енглеском језику. 

Mozda se "udao" pa je u fazi ucenja, hahaha:-))))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко је бре то банован због вас педера?

Кога сте пријављивали?

 

Ови из уредништва не смеју ништа да ми речу

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Жељко рече

Ко је бре то банован због вас педера?

Кога сте пријављивали?

 

Ови из уредништва не смеју ништа да ми речу

Ето, овако нам се обраћа "администратор", а наводно геј лоби влада Поукама...

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Панарет рече

Ето, овако нам се обраћа "администратор", а наводно геј лоби влада Поукама...

Па какво је то педерско понашање да нико неће да ми каже ко је банован?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Жељко рече

Ови из уредништва не смеју ништа да ми речу

Drhtu pred tobom 

Pa proveri profil SrdjanK-a

Izgleda da je on dobio bana

Esad pa vidiš valjda i ko je prijavio

Sećam se iz mog vremena da se sve vidi ko šta....

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Драшко рече

Drhtu pred tobom 

Pa proveri profil SrdjanK-a

Izgleda da je on dobio bana

Esad pa vidiš valjda i ko je prijavio

Sećam se iz mog vremena da se sve vidi ko šta....

Пфала Драле

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Драшко рече

Drhtu pred tobom 

Pa proveri profil SrdjanK-a

Izgleda da je on dobio bana

Esad pa vidiš valjda i ko je prijavio

Sećam se iz mog vremena da se sve vidi ko šta....

nije dobiJo ban, samo opomenu

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Драшко рече

Drhtu pred tobom 

Pa proveri profil SrdjanK-a

Izgleda da je on dobio bana

Esad pa vidiš valjda i ko je prijavio

Sećam se iz mog vremena da se sve vidi ko šta....

Ja никога нисам пријављивао, ни на овој теми ни на другим темама у вези обраћања поводом моје секс. оријентације,а све санкције које су у том смислу предузимане (не знам да ли је било бановања, али брисали су поруке Ђуровића, Кума и иних) су биле искључиво последица пријаве од стране других форумаша.

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Снежана рече

nije dobiJo ban, samo opomenu

Pa šta šizi onda

Odma na BZV

Idi bre u peršun Srki

Umesto da posaljes žvake iz Amerike....kukas 

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Панарет рече

Ja никога нисам пријављивао, ни на овој теми ни на другим темама у вези обраћања поводом моје секс. оријентације,а све санкције које су у том смислу предузимане (не знам да ли је било бановања, али брисали су поруке Ђуровића, Кума и иних) су биле искључиво последица пријаве од стране других форумаша.

I beg your pardon?!

Ko te prozivo Panaret?

Zlatno pravilo....Ne izleci na forumski jedanaesterac ako te ne prozivlju 

;)

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Драшко рече

I beg your pardon?!

Ko te prozivo Panaret?

Zlatno pravilo....Ne izleci na forumski jedanaesterac ako te ne prozivlju 

;)

Повела се дискусија ко је од нас педера пријавио СрђанаК па сам се надовезао на твој предлог Жељку...

  • Волим 1

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Панарет рече

Ja никога нисам пријављивао

nećeš se ti od pederluka `leba najesti... :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...