Jump to content

Епископ Јован (Пурић) на Пасхални понедељак началствовао Евхаристијским сабрањем у новосадском саборном храму (ФОТО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

У Светли понедељак, 9. априла 2018. године, Његово Преосвештенство Епископ Јован (Пурић), служио је свету Литургију у Саборном храму у Новом Саду, уз саслужење Епископа новосадског и бачког господина Иринеја, братства Саборног храма и новосадских ђакона. 
 
DSCN7025.JPG
 
После отпуста Свете Литургије, Владика Јован је честитао празник свима присутнима пожелевши да се ,,мир и радост Празника Васкрсења Христовог, усели у душе свих нас."
Владика Иринеј је захвалио Преосвештеном Епископу Јовану што је Празник над Празницима прославио, у љубави служећи и саслужујући у Епархији бачкој. 
 
DSCN7022.JPG

 

DSCN7006.JPG
 
DSCN7007.JPG

 

DSCN7009.JPG

 

DSCN7012.JPG

 

DSCN7013.JPG
 

View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...