Jump to content

Владика Атанасије (Јевтић): Срби се не враћају, Косовом управљају Вучићеви мафијаши! (ВИДЕО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Дајте још минуса на друге теме где сам писао. Има код нас богумила у нашем јеванђељу: скупљајте минусе на небесима, где их ни рђа ни мишеви неће подгризати

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

@Бранко Авдагић Slušaj, samo sam malo proveravao da li si psihosomatski ali dobro se držiš, definitivno si psihopata.

Nemaš osećaj ni za šta.

Ово са Б. Авдагићем је супер фора да се подигне актуелност теме и што више људи види снимак в. Атанасија против Аце Србина! :D

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Бранко Авдагић to je prvo što sam primetio, da ti zajednicu ljudi doživljavaš kao zlo a bratski odnos ili poštovanje prema drugom čoveku za idolopoklonstvo.

Davno te videh, mališa ali ti to ne vredi nemaš osećaj da te neko gleda, nisi ličnost.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Брка Жарковачки рече

Ово са Б. Авдагићем је супер фора да се подигне актуелност теме и што више људи види снимак в. Атанасија против Аце Србина! :D

 

Сад си ме провалио. Администрација је забринута за опстанак портала, па су ме потплатили да контрирам и подижем атмосферу, да се подигне посећеност...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Volim_Sina_Bozjeg рече

@Бранко Авдагић to je prvo što sam primetio, da ti zajednicu ljudi doživljavaš kao zlo a bratski odnos ili poštovanje prema drugom čoveku za ideolopoklonstvo.

Davno te videh, mališa ali ti to ne vredi nemaš osećaj da te neko gleda, nisi ličnost.

Pa nemoj da si tako ostar pa i Sotona je licnost. ;) 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Брка Жарковачки рече

Ово са Б. Авдагићем је супер фора да се подигне актуелност теме и што више људи види снимак в. Атанасија против Аце Србина! :D

 

Мислим ја тајно ( теорија завере умишљена моја )да је  Авдага неко од админ власти....а ево и зуцнух :smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Идем сад на други форум да скупљам још еврића и зелембаћа, а пре спавања уместо молитвеника ћу да читам Б92, сутра БЛИЦ, па опет Б92...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Бранко Авдагић рече

Сад си ме провалио. Администрација је забринута за опстанак портала, па су ме потплатили да контрирам и подижем атмосферу, да се подигне посећеност...

Мене занима само да видим како ће бити кад неко пређе у минус ... идем да ти ударим још десетак :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, "Tamo daleko" рече

 

 

пре 16 минута, "Tamo daleko" рече

 

 
пре 21 минута, Phoebe рече

Branko, nije nikakav problem da budeš na forumu i ako si protestant, ali je jadno što to kriješ i lažno se predstavljaš. I vređaš  Srpsku Pravoslavnu Crkvu i nas, a tupiš o pristojnosti i toleranciji. @Бранко Авдагић

Upravo tako! 

Mozemo li zamoliti Admine da sklone sa njegovog avatara ikonu Hristovu I "pravoslavni hriscanin"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vala i ejvala, lude li raje! Pa ko može normalan da ćita ovo, blentavih li vlaha (pazi malo slovo), ludih kaura, kako nasjedaju na trolovanje! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...