александар живаљев Написано Март 18, 2017 Пријави Подели Написано Март 18, 2017 Митрополит Амфилохије: Понижавање мајки је највећа срамота Црне Горе (ВИДЕО) „Срце мајке – је срце Богомајке,“ цитирао је митрополит Амфилохије пјесника Тин Ујевића, када је вечерас посјетио мајке које штрајкују глађу испред Скупштине Црне Горе. Он је посавјетовао мајке да прекину са штрајком глађу а да наставе са „најстрожијим постом“. „Гледајући вас овдје, које сте подариле свијету највеће богатство, као да гледам своју мајку. Зато имам бескрајно поштовање и према својој мајци и према вама и према вашем материнству које је једно и јединствено. Стога бих био слободан да вам предложим: Оставите штрајк глађу а наставите овако како сте се бориле,“ посавјетовао их је владика и додао: „Предложио бих честитој Влади: да колико сјутра испоштују вашу материнску љубав, и своје мајке. Ако је једна држава толико сиромашна да не може да испоштује мајку и дијете ту нема државе, та држава нема будућности.“ Митрополит је нагласио да су мајке највећа радост Црне Горе. „Зар је на то спала Црна Гора да има мајке са својом дјецом које немају могућности да своју дјецу прехране?,“ упитао је владика и напоменуо да је ово удар на светињу живота и достојанство Црне Горе, највећа срамота која се догодила и која се догађа Црној Гори. „Образ Црне Горе је материнство,“ нагласио је митрополит. Он је благословио да се мајке сјутра причесте. Извор: http://www.in4s.net/mitropolit-amfilohije-ponizavanje-majki-je-najveca-sramota-crne-gore-video/ View full Странице ines је реаговао/ла на ово 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
ines Написано Март 18, 2017 Пријави Подели Написано Март 18, 2017 пре 5 часа, александар живаљев рече Митрополит Амфилохије: Понижавање мајки је највећа срамота Црне Горе (ВИДЕО) „Срце мајке – је срце Богомајке,“ цитирао је митрополит Амфилохије пјесника Тин Ујевића, када је вечерас посјетио мајке које штрајкују глађу испред Скупштине Црне Горе. Он је посавјетовао мајке да прекину са штрајком глађу а да наставе са „најстрожијим постом“. „Гледајући вас овдје, које сте подариле свијету највеће богатство, као да гледам своју мајку. Зато имам бескрајно поштовање и према својој мајци и према вама и према вашем материнству које је једно и јединствено. Стога бих био слободан да вам предложим: Оставите штрајк глађу а наставите овако како сте се бориле,“ посавјетовао их је владика и додао: „Предложио бих честитој Влади: да колико сјутра испоштују вашу материнску љубав, и своје мајке. Ако је једна држава толико сиромашна да не може да испоштује мајку и дијете ту нема државе, та држава нема будућности.“ Митрополит је нагласио да су мајке највећа радост Црне Горе. „Зар је на то спала Црна Гора да има мајке са својом дјецом које немају могућности да своју дјецу прехране?,“ упитао је владика и напоменуо да је ово удар на светињу живота и достојанство Црне Горе, највећа срамота која се догодила и која се догађа Црној Гори. „Образ Црне Горе је материнство,“ нагласио је митрополит. Он је благословио да се мајке сјутра причесте. Извор: http://www.in4s.net/mitropolit-amfilohije-ponizavanje-majki-je-najveca-sramota-crne-gore-video/ View full Странице Bićemo svi mi uskoro opet zajedno: ZAPADNI BALKAN, pa lakše će nam biti kad budemo opet zajedno u vremenima koja slede Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука