Jump to content

Грчки јерарси позвали на бојкот школског предмета „Искорењивање хомофобије“

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Зосима рече

-Ложите се кад гледате лезбејке... Да,ложимо се,али на женско тело,гледајући ту сцену,ми би радо избацили једну и поставили себе поред друге...:D

Ај не лажи да не би с обе! :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 202
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

пре 20 минута, Драшко рече

Deco

Samo lagano

Teške reči, vinjak leči

Znas da kod mene nema teških rijeci, hehe:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Ronald рече

Znas da kod mene nema teških rijeci, hehe:D

Ti samo light, soft :D

Ali bušiš :)))

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Juanito рече

Ај не лажи да не би с обе! :)))

Kako će da postigne? 

  • Волим 1

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Драшко рече

Ti samo light, soft :D

Ali bušiš :)))

 

Hehe, kad sam se prije raspravljao o sličnoj temi sa mojim drugom na njegovoj facebook stranici, a on policajac( specijalac) i još njegove kolege, prijatelji, svi na njegovoj strani, navalili na mene hehe, sto oni teže rijeci, ja njezniji odgovor, hehehe:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Драшко рече

Kako će da postigne? 

Afrička šljiva, hehehe:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Драшко рече

Kako će da postigne? 

Јес вала Драле, да имам дваест и кусур,него човек у годинама...:smeh1:

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Зосима рече

Јес вала Драле, да имам дваест и кусур,него човек у годинама...:smeh1:

Ma kakve godine

Ne daj se Zoki!!!

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Ronald рече

Hehe, kad sam se prije raspravljao o sličnoj temi sa mojim drugom na njegovoj facebook stranici, a on policajac( specijalac) i još njegove kolege, prijatelji, svi na njegovoj strani, navalili na mene hehe, sto oni teže rijeci, ja njezniji odgovor, hehehe:)

A oni pi*** sve više

Aj ken imedžin

  • Волим 1

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Ronald рече

Velizare ima kanona u Crkvi koji su manju epitimuju davali monasima pedofilima, nego mirjanina za oralni sex.  Pisali smo nedavno o tome, tačnije Lazar. Ne postoji nikakav jasan i zaokružen stav.

Канони везани за орални секс не постоје. Ту је брат Лазар омануо. Иначе, хомосексуални однос се Саборски сматра блудом. То је званично учење Цркве. Потврђено Саборски.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Васијан рече

Канони везани за орални секс не постоје. Ту је брат Лазар омануо. Иначе, хомосексуални однос се Саборски сматра блудом. То је званично учење Цркве. Потврђено Саборски.

Kao i seks van braka. Ajmo prsti gore ko nije imao seks pre braka (ne racunaju se oni koje nijedna nije htela ;) )

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Филозоф рече

Kao i seks van braka. Ajmo prsti gore ko nije imao seks pre braka (ne racunaju se oni koje nijedna nije htela ;) )

 

Све то стоји. Рекох само да јесте Саборски осуђено као блуд.

Но, има и оних који су се уздржали, а и те како су били пожљни. Разних људи има...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Васијан рече

Све то стоји. Рекох само да јесте Саборски осуђено као блуд.

Но, има и оних који су се уздржали, а и те како су били пожљни. Разних људи има...

Naravno da ima, al na nivou statisticke greske. Otprilike isto toliko to smatra grehom uopste 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Филозоф рече

Naravno da ima, al na nivou statisticke greske. Otprilike isto toliko to smatra grehom uopste 

Hoces da mi kazes da je moguce biti normalan i gresan, kao standardne svinjarije se manje vise tolerisu sve dok ne krene prica o gejevima koji nam upropastise bogomdani dunjaluk?

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...