Jump to content

Прекидање трибине, батинање и Веселин Шљиванчанин

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Управо сада, Kratos рече

Ne volim ni ja komunizam al zašto zabranjivati?O kojoj slobodi mišljenja se onda priča?

Zato sto komunisti one sa kojima se ne slazu istrebljuju u milionima.

Nema tu price uopste. Ja tebe pustim u ime slobode govora, a ti bi mene strpao u logor da mozes? :) 

Plus vec imaju marksisticku stranku - Demokratska stranka.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Аурор рече

A koji su tvoji ako ne verujes u demokratiju? :)

Монархија.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Muramasa рече

Za malo da komunista bude kandidat

48116774.cached.jpg

On je levičar al nije komunista.Nije to isto.Komunistička partija je zabranjena u Americi.To je očigledan strah i paranoja.U evropi može samo što će teško da dobiju koji glas.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Muramasa рече

A zašto bi neko bio vladar, samo zato što je ispao iz privilegovane vagine? Kakvim se on to zaslugama dokazao i ko mu je dao legitimitet da vlada?

Има Божији лигитимитет, само не знам шта би са атеистима ....

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Kratos рече

Komunistička partija je zabranjena u Americi.To je očigledan strah i paranoja.

Komunizam je ideologija koja je u teoriji maloumna, a u praksi brutalna. Sistem u kom svako robuje svakom.

Otimanje i nasilje su bukvalno sva sustina nje. Nije to obicna ideja u mnostvu drugih... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слобода говора треба да буде неприкосновена. Ма колико се мени неко не допадао, немам права да га спречавам да говори и износи своје ставове. Осим ако не позива на насиље и угрожавање нечије безбедности, што је и само по себи противзаконито.

Зато су ова "прекидања скупова" обичне глупости које само показују колико су тоталитарни и опасни они који то раде, без обзира шта ти исти мислили и говорили о себи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Аурор рече

Zato sto komunisti one sa kojima se ne slazu istrebljuju u milionima.

Nema tu price uopste. Ja tebe pustim u ime slobode govora, a ti bi mene strpao u logor da mozes? :) 

Plus vec imaju marksisticku stranku - Demokratska stranka.

I ti njega u zatvor preko zabrane.Isti đavo.Extremizam s obe strane.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Kratos рече

I ti njega u zatvor preko zabrane.Isti đavo.Extremizam s obe strane.

Nije isto uopste. :)

Niko nije u zatvoru samo zato sto se ne slaze, dok u komunizmu to tako ide. Oni su ubili milion i po ljudi samo u malenoj Kambodzi, covece, sad ce neko da se zalaze za to kao nesto sjajno, humano i spasonosno... Cisto ludilo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Аурор рече

Nije isto uopste. :)

Niko nije u zatvoru samo zato sto se ne slaze, dok u komunizmu to tako ide. Oni su ubili milion i po ljudi samo u malenoj Kambodzi, covece, sad ce neko da se zalaze za to kao nesto sjajno, humano i spasonosno... Cisto ludilo.

Belgija je ubila 10 miliona u Kongu a oni su demokratska zemlja.Ako ćeš već to da se meri nekim ciframa.Da ne navodim Britanski ,,demokratski,, primer ubijanja Indijaca putem gladi,pa istrebljivanje Indijanaca od strane ,,naprednih,, europljanja.Ako ti je to merilo,kapitalizam je najveći ubica sviju vremena po broju žrtava.Hitler je mala beba u odnosu na njih.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Muramasa рече

To je već tanak led. Treba pomno motriti na njih, i dok pričaju o jednakosti, slobodi i bratstvu, ok. Onoga trenutka kad krene priča o narodnim neprijateljima, otimanju imovine, onda raspaliti po bagri.

Samo pravna država.Zakon iznad svih.Al opet to treba neki čovek ili grupa ljudi da sprovodi i da postavi zakon iznad svih pa i samih sebe.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, pedja257 рече

Zar se ovo nije ispostavilo kao promasaj? Mislim kasnije ce se na osnovu te tehnoligije razviti americki svemirski program i covek otici na Mesec, ali tada - 1944 i 45 godine, nista bitno nisu uspeli da urade sa tim raketnim oruzjem? A mislilo se da ce to da preokrene rat u njihovu korist...

Због Хитлерове глупости :)  Са V1 ракетама су могли да гађају луке у Енглеској из којих су испловљавали савезнички бродови са трупама за инвазију на Нормандију, нпр. Као и саме трупе када је инвазија започела. Уместо тога, гађали су Лондон кога су ваћ бомбардовали X пута и ни тада ни раније нису ништа постигли. Не би променили коначан исход рата сигурно, али би жешће отежали посао савезницима и све би трајало доста дуже.

Исти случај са Me262, првим млазним авионом на свету. Уместо да га производе као ловца који би нападао америчке летеће тврђаве, Хитлер се замлаћивао да од њега направи бомбардера који би подржавао трупе на терену. У ситуацији у којој су те трупе већ биле потиснуте на предратне немачке границе. А и нису могли довољно да их произведу да би нешто направили.

Тако да су могли само да се сликају са свим својим техничким достигнућима...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, GeniusAtWork рече

Зато су ова "прекидања скупова" обичне глупости које само показују колико су тоталитарни и опасни они који то раде, без обзира шта ти исти мислили и говорили о себи.

Ne treba 'prekidati', ali bi trebalo da pricamo otkud osudjeni ratni zlocinac drzi tribinu u organizaciji vladajuce stranke.

Kad se sve pogleda i sabere, ocigledno su kradja, kriminal i zlocini nesto najnormalnije za njih, posto u tome ne vide nista sporno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, GeniusAtWork рече

Исти случај са Me262, првим млазним авионом на свету. Уместо да га производе као ловца који би нападао америчке летеће тврђаве, Хитлер се замлаћивао да од њега направи бомбардера који би подржавао трупе на терену.

Hitler se premisljao oko toga (uloga Me-262) vise puta i davane su razlicite instrukcije oko proizvodnje, ali sve i da su na vreme napravili da bude samo borac, ne bi promenilo nista, zato sto vec u junu '44. nisu imali goriva ni da lete stariji Messerschmitt-i (Bf 109).

Kruzila fora medju nemackim vojnicima: 'Ako vidis beli avion - to su Englezi, ako vidis crni - to su Amerikanci. Ako ne vidis nista - to je Luftwaffe'. :)

Messerschmitt_Me_262_Schwable.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Muramasa рече

Kapitalizam ubija figurativno, a komunizam bukvalno, sistematski i masovno.

Ne,ovo sve što sam naveo su primeri bukvalnog ubijanja.Sistematskog i masivnog.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Фотографија корисника Saša Mirković - Kandidat naroda, ne partija

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...