Jump to content

Сјутра креће воз за КиМ: „Косово је Србија“ и слике светитеља красе вагоне

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Фотографија корисника Jelena Ilić

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 114
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Фотографија корисника Преваранти Србије

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ignjatije рече

Meštani koji žive nedaleko od administrativne granice sa Kosovom, javljaju da su primetili pokrete vojske. Više ljudi javljaju da su primetili pokrete pripadnika Vojske Srbije ka administrativnoj granici sa Kosovom. Iz Kragujevca prema Kraljevu primećena su četiri oklopna vozila koja su prošla u pratnji policije. Takođe i mediji na Kosovu, tvrde da su primećeni pokreti pripadnika Vojske Srbije nedaleko od administrativne granice.

 

Ово наравно нит је аутентична слика, нит је војник на њој, а ни вест није истинита... Ипак је онај скот боље радио овакве ствари...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Muramasa рече

Mislim da je ovaj voz bio kompletna idiotarija. Ako nisi spreman za rat u punom intenzitetu, nemoj da provociraš. Poslati nenaoružane ljude u vozu bez oklopa, takoreći sa oslikanom metom je bilo prilično neodgovorno i cirkuzantski.

Pogotovo što su najveće patriJote izašle pre nego što se voz približio Kosovu.

Sve je to predizborna kampanja ali nijedan rat se ne počinje tek tako,uvek je potreban neki formalni povod.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, cloudking рече

Nema ovde ni "r" od rata, ima samo "i" od izbora...

Povlačim reč da je ovo možda stiglo iz Tomine kuhinje vlo moguće da je ovo ipak Vučkovo delo, jer jedino predratno stanje bi mu donelo veća ovlašćenja kao pedsedniku, pa bi se u tom slučaju on kandidovao i 2 muvice ubijene preko naše grbače.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ukratko :D

Фотографија корисника Поносим се што сам Србин

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Paradoksologija рече

Ja se izvinjavam, al' jeste postala pomalo neozbiljna tema pa mogu:

15965174_10154899359965960_7579484199515

Pošaljemo im voz  u Sarajevo i da isto stoji burek sa mesom al svinjskim :smeh1:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Kratos рече

Pošaljemo im voz  u Sarajevo i da isto stoji burek sa mesom al svinjskim :smeh1:

A ovaj u Hrvatsku, pa da ga mudro i ponosno zaustavimo kod Šida: :0205_whistling:

16002920_1307102122681329_91389541656776

A sve to ponaže svim lokalnim mamlazima za sve predstojeće izbore...

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Verujem da će se brat Oblačni složiti :))

Фотографија корисника Beograd na Vutri

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...