Jump to content

Сјутра креће воз за КиМ: „Косово је Србија“ и слике светитеља красе вагоне

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Može al Toma da ide prvi,znači za mnom junaci a napred junaci a ti sediš udobno smešten u Predsedništvu.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 114
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Trebali su ovi iz vladajuce koalicije i opozicije sjesti u voz i zapaliti na KiM i ne vracati se vise, a Lazanski neka bude masinovodja:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Kratos рече

Može al Toma da ide prvi,znači za mnom junaci a napred junaci a ti sediš udobno smešten u Predsedništvu.

А поред њега Вучић. Обучени у униформе, под пуном ратном опремом, загрљени, и на Косово уз песму:

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bravo za Djakona Nenada!

 

Imam neko slicno misljenje, naprosto ovo je namerno odradjeno, da bi izazvalo reakciju siptara, a onda da bi neko od reakcije branio Srbe. Nazalost sve je postalo politicki marketing i najbitnije je ocigledno "konferencija za stampu"

Da ne pricam sto su mnogi vladini cinovnici ako se ne varam izasli jos u Beogradu iz voza.

Христос воскресе из мертвих,смертију смерт поправ и сушчим во гробјех живот даровав

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, МилошБГ рече

Bravo za Djakona Nenada!

 

Imam neko slicno misljenje, naprosto ovo je namerno odradjeno, da bi izazvalo reakciju siptara, a onda da bi neko od reakcije branio Srbe. Nazalost sve je postalo politicki marketing i najbitnije je ocigledno "konferencija za stampu"

Da ne pricam sto su mnogi vladini cinovnici ako se ne varam izasli jos u Beogradu iz voza.

Pa idu predsednički izbori a predsednik mora da nadje sebi neki bitan posao kako gradjani ne bi pomislili da je svejedno ko će biti predsednik.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Volim_Sina_Bozjeg рече

Pa idu predsednički izbori a predsednik mora da nadje sebi neki bitan posao kako gradjani ne bi pomislili da je svejedno ko će biti predsednik.

Томи је знатно опала популарност и углед у народу му се срозао. Ово је идеална прилика да мало поврати стари положај и ауторитет ако га напредњаци планирају за кандидата на пролећним изборима. 

Пазите ову вест. Он ће ићи први ако припуца, и наглашава како му то не би био први пут. Маркетинг пар екселанс: https://rs-lat.sputniknews.com/politika/201701151109634845-Nikolic-Albanci-voz-1/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meštani koji žive nedaleko od administrativne granice sa Kosovom, javljaju da su primetili pokrete vojske. Više ljudi javljaju da su primetili pokrete pripadnika Vojske Srbije ka administrativnoj granici sa Kosovom. Iz Kragujevca prema Kraljevu primećena su četiri oklopna vozila koja su prošla u pratnji policije. Takođe i mediji na Kosovu, tvrde da su primećeni pokreti pripadnika Vojske Srbije nedaleko od administrativne granice.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Ronald рече

Trebali su ovi iz vladajuce koalicije i opozicije sjesti u voz i zapaliti na KiM i ne vracati se vise, a Lazanski neka bude masinovodja:D

Prvo ćemo njih zapaliti posle oslobađamo KiM.:D

  • Волим 1

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, grigorije22 рече

O ovome se prica vec vise od 15 godina. Dok se sve to desi nas mogu da rasele iz iz Sumadije.

Razumem, ali bojim se da cemo pre izgubiti i Kosovo i Sumadiju ako ne sredimo stvari u Beogradu (mislim na vlast). Ne moze obrnuto.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пустимо Тому и Вучка. Мени је чудно што се главни Војвода не оглашава још. Изгледа да чека развој ситуације... тихо окупља добровољце, па ако шиптар удари да му подметне "кору од банане". Очекујем да се јави, одржи конференцију за новинаре поводом овог догађаја. Ваља пренети ратно искуство митинга младим генерацијама. Добро, знао је Војвода и да запуца. :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kosovo je izgubljeno višedecenijskom lošom politikom i na kraju ratom.Na isti način se jedino i može vratiti.Srbija danas nije spremna za rat.I Hitler pre nego što je krenuo u rat za stvaranje životnog prostora za Nemce je naložio ministrima da mu stvore ekonomiju koja će moći da izdržava ratnu mašineriju.

Nama treba strategija.Treba da se ugledamo na Jevreje.

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...