Jump to content

Сведочење библијског Стварања у свету код теолога и научника


о.Горан

Препоручена порука

пре 24 минута, о.Горан рече

Ја нисам дошао овде да би се бавио твојим докторатом нити ме то интересује, то је твоја ствар, већ је овде једино битно што се ти нон стоп пролупаваш и лажеш овај народ.

Али зато знаш, јер ниси читао, да ја немам појма о времену и простору. Моју студију о томе је објавио први папски универзитет, а твоја просеравања можемо да читамо - срећом - само на овом форуму. Тако је и Никодим паламудио сам о свом трошку и завршио где је завршио. Да пођеш ти, Бато, за сваки случај да докторираш код Мирољуба пре него што овај заглави у прдекану. Скинуће ти мало цену пошто сте другари... ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 14k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Ведран*

    1372

  • Zoran Đurović

    1565

  • о.Горан

    1423

  • Bokisd

    1174

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 7 минута, Zoran Đurović рече

Али зато знаш, јер ниси читао, да ја немам појма о времену и простору. Моју студију о томе је објавио први папски универзитет, а твоја просеравања можемо да читамо - срећом - само на овом форуму. Тако је и Никодим паламудио сам о свом трошку и завршио где је завршио. Да пођеш ти, Бато, за сваки случај да докторираш код Мирољуба пре него што овај заглави у прдекану. Скинуће ти мало цену пошто сте другари... ;)

Баш ме брига шта ти знаш. Оно што је битно је да овде лажеш и лупаш месецима зато што си непоправљиви имбецил. Ништа конструктивно ниси написао сем неких идиотских покушаја :)):)):)). Буди сретан што су ови болећиви према теби иначе би био одавно почишћен са ове теме на неку другу да тамо можеш да баљезгаш до миле воље. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе, лик је тема за неког новог Нушића само тако :))... Комедија би могла да се зове "Dr 2.0 "...

Који бескарактер човече... Нисам већу гњиду срео на форумима за све ове године ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, о.Горан рече

Баш ме брига шта ти знаш. Оно што је битно је да овде лажеш и лупаш месецима зато што си непоправљиви имбецил.

Ово се у патристичкој литератури назива прелест. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

 прелест. 

Ма јел`те. Па нисам ти ја лажљивче један од ових твојих пацијената да ми продајеш финоћу. Нигде те не помињем, ни на једној јединој теми, нити читам твоје "мудрости" нити ме бре занимаш у животу. Што се мене тиче ти си потпуно безначајна личност, а то јасно сведочи ово што сам написао у претходној реченици. Управо избегавам да долази до оваквих ситуација да се свађам са неком незналицом која би ненаучена друге да учи, али твојој бандоглавости никад краја човече.  Одавно је изгубило смисао да се неко бави твојим упорним лажима, али шта ћеш кад си изгубљени случај и нико те не санкционише иако овде упорно минираш тему.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, о.Горан рече

Нигде те не помињем, ни на једној јединој теми

:))

пре 6 минута, о.Горан рече

Управо избегавам да долази до оваквих ситуација

12:smeha:

 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, о.Горан рече

Ма јел`те. Па нисам ти ја лажљивче један од ових твојих пацијената да ми продајеш финоћу. Нигде те не помињем, ни на једној јединој теми, нити читам твоје "мудрости" нити ме бре занимаш у животу. Што се мене тиче ти си потпуно безначајна личност

Не узбуђуј се, попе. Мени си ти интересантан, јер ја унапред намиришем херетике и шарлатане и кренем да их карам. Да се случајно неко не накачи на тебе и помисли да ти нешто православно причаш, а не да нам продајеш суботарски шит. Моја је мисија да чувам народ од таквих шарлатана и будалаша.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ведран* рече

 

Знам да ти је углавном до зафрканције овде, али хајде на којој форумској теми помињем дотичног. Нађи ми једну где сам га први поменуо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, о.Горан рече

Нађи ми једну где сам га први поменуо.

На њојзи седиш. Мислим теми. На теми. :))

Стално га помињеш. Да си толико пута поменуо 'Господи помилуј' досад би постао исихаста. :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ведран* рече

На њојзи седиш. Мислим теми. На теми. :))

Стално га помињеш. Да си толико пута поменуо 'Господи помилуј' досад би постао исихаста. :))

Болесник је написао и 2 ауторска текста против мене. Пренело Стање Ствари. Но, лажови су познати по краткој меморији памћења.:))12:smeha::)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Не узбуђуј се, попе. Мени си ти интересантан, јер ја унапред намиришем херетике и шарлатане и кренем да их карам. Да се случајно неко не накачи на тебе и помисли да ти нешто православно причаш, а не да нам продајеш суботарски шит. Моја је мисија да чувам народ од таквих шарлатана и будалаша.  

Пази, ајд` што си доказано природно глуп-то није толико страшно, чак и то што си простачина у души, али већ ово што машташ да некога "караш" својим имбецилним порукама је већ озбиљна манипулација самога себе :)):)):))

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, о.Горан рече

Пази, ајд` што си доказано природно глуп

 

пре 1 минут, о.Горан рече

што си простачина у души

12:smeha::))

Чекај збунио сам се сад. Куј је простачина? 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, о.Горан рече

Пази, ајд` што си доказано природно глуп-то није толико страшно, чак и то што си простачина у души, али већ ово што машташ да некога "караш" својим имбецилним порукама је већ озбиљна манипулација самога себе :)):)):))

 

Јасно ми је да не знаш српски. Погледај у Матичином речнику шта значи реч карати.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, о.Горан рече

машташ да некога "караш"

Попе, ти канда си васпитаван на улици, па се не разумеш у књижевни језик :D и саблажњаваш се на карање. 

Мислим не на карање, него на глагол карати. :))

Узми речник и проучи, па се ни на глагол нећеш саблажњавати. 

Или барем Св Писмо узми. 

Ц ц ц 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, о.Горан рече

природно глуп

Попе, ти оптужи Бога да је створио глупа створења. Јер кад се каже да је нешто такво по природи, онда се гледа аутор те природе. Тако су анатемисани, твоји другари, гностици и манихејци јер су говорили да је тело зло по природи. Тебе није бог створио будалашом, него је то избор твоје слободне воље. Немој ни на Адама да се извлачиш зато што лупеташ бесмислице. Није ти Адам за то крив. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...