Jump to content

Vernici i ateisti ovog foruma - kako jedni druge kategorišete?

Оцени ову тему


Препоручена порука

2 minutes ago, cloudking рече

Postoje samo dve kateogrije vernika, oni koji su na direktnoj telefonskoj liniji sa bogom i oni koji nisu. U prvu grupu spada Obi a u drugu svi ostali... :D

Ти си посебна категорија. Онај који је често "у облацима". :D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Ignjatije рече

Ти си посебна категорија. Онај који је често "у облацима". :D 

 

Nestalo mi, a decko se ne javlja :(

 

Veceras kuliram samo uz sok...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

 

Nestalo mi, a decko se ne javlja :(

 

Veceras kuliram samo uz sok...

Е бре. Штета. Код мене на село нема да нема. Али ти 'оће будеш господин. Чекај сад дечка, уместо да си сам насадио и складиштио за зиму. Још органска, знаш шта узимаш, а тамо вам свашта продају, прскано са питај докинса шта све. Па после свашта се дешава. 

Снађи се некако, немој само хемију, ћу се наљутим на тебе. Искључиво оно што природа путем еволуциуе, и кроз природну селекцију, добро и кроз људску мало, даје.

Видимо се до следећег боравка у облацима, краљу!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 minutes ago, Ignjatije рече

Е бре. Штета. Код мене на село нема да нема. Али ти 'оће будеш господин.

Tvoja Marijana je ljepša i zdravija jer je sa sela...rumenih je obraza? :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, Ignjatije рече

Е бре. Штета. Код мене на село нема да нема. Али ти 'оће будеш господин. Чекај сад дечка, уместо да си сам насадио и складиштио за зиму. Још органска, знаш шта узимаш, а тамо вам свашта продају, прскано са питај докинса шта све. Па после свашта се дешава. 

Снађи се некако, немој само хемију, ћу се наљутим на тебе. Искључиво оно што природа путем еволуциуе, и кроз природну селекцију, добро и кроз људску мало, даје.

Видимо се до следећег боравка у облацима, краљу!

 

Sve si lepo reko.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

funny-believer-atheist-God.jpg

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја прво делим људе на оне који су добри или нису.

Што се атеиста тиче ја их делим на оне, тврде, који би највише волели да црква не постоји и оне умерене који не омаловажавају вернике и не смета им црква, али они лично не верују у то.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Атеисте генерално делим на 'средњошколске' и 'егзистенцијалне'.   (99% њих спада у прву групу...)
 

Овде на форуму су ми сви они заиста драги, али бих Клаудкинга издвојио на неки начин. Прво што бих његове критике религије у пракси и верника потписао у 95% случајева, друго што ми делује да све то одлично разуме... Има ту нечег. ;)


 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

26 minutes ago, Господин Дареалис рече

Атеисте генерално делим на 'средњошколске' и 'егзистенцијалне'.   (99% њих спада у прву групу...)
 

Овде на форуму су ми сви они заиста драги, али бих Клаудкинга издвојио на неки начин. Прво што бих његове критике религије у пракси и верника потписао у 95% случајева, друго што ми делује да све то одлично разуме... Има ту нечег. ;)


 

 

Cloudking bolje razume svašta tu od mene, često mi se učini :D

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Paradoksologija рече

Meni se čini da ateiste delim po načinu funkcionisanja na forumu:

1. trolovanje (al' iskreno i neuvredljivo) kao reakcija na uočeni pokušaj da ga neko preobrati (Muramasa)

2. prozivanje (totalno iskreno i emotivno, premda nekad uvredljivo) za licemerje i dvostruke standarde (cloudking)

3. opšte funkcionisanje na svim temama, gde postojanje ili nepostojanje vere u natprirodno ne igra neku posebnu ulogu pri razgovoru sa ljudima (Avocado, drvce, cloudking počesto)

 

Imam i kategorije za vernike, čini mi se, ali se u zahtevu za otvaranje ove teme to nije pominjalo :D

Hajde da čujemo, dekonstruiši i vjernike:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Darealis

Clouding samo vidi koliko su vjernici često kontradiktorni i u pravu je. Dobar primer je kada treba opravdati nešto vezano za Crkvu i pogurati to uz pomoć države obično se ovi kojima je to bitno pozivaju na ogroman procenat pravoslavnih vjernika u državi, dok sa druge strane kada se čuje sijaset nebuloza i gluposti koje nemaju veze sa hrišćanstvom od onih koji idu u Crkvu pronalazi opravdanje u 2.71% liturgijskih hrišćana koji su prošli katihizaciju i pokušavaju i trude se da čitaju i žive hrišćanskim životom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

3 hours ago, verum est in beer рече

Ја све категоришем као људе.

Мени је све једно да ли је неко атеиста или верник, важно да је нормалан. Има и верника и ових других који нису под винклу, а има и дивних људи.

Ја никога несврставам по верској основи, пошто је све то релативно.

Ниједан амин за овај пост. Изгледа да више нису никоме занимљиви најобичнији нормални ставови о свету и људима. Све мора да буде неки циркус и ”ријалити” да би привукло пажњу. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 hours ago, cloudking рече

 

Nestalo mi, a decko se ne javlja :(

 

Veceras kuliram samo uz sok...

 

1 hour ago, Господин Дареалис рече

Овде на форуму су ми сви они заиста драги, али бих Клаудкинга издвојио на неки начин. Прво што бих његове критике религије у пракси и верника потписао у 95% случајева, друго што ми делује да све то одлично разуме... Има ту нечег. ;)

 

 

1 hour ago, Paradoksologija рече

Cloudking bolje razume svašta tu od mene, često mi se učini :D

Можда да вам да број од тог дечка, па да се и вама отворе нови хоризонти? :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Ronald рече

Hajde da čujemo, dekonstruišu i vjernike:D

Ne, ne, ovo su konstrukcije 

I kad razmislim, ipak ne bih :D

  • Волим 1

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...