Jump to content

Грчки археолози и експерти врше рестаурацију у Цркви Гроба Господњег

Оцени ову тему


Препоручена порука

Грчки археолози и експерти врше рестаурацију у Цркви Гроба Господњег у Јерусалиму све до самог камена на којем је лежало тело Исусово пре Васкрсења.

 

http://www.foxnews.com/world/2016/10/27/experts-uncover-hidden-layers-jesus-tomb-site.html

 


View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...
Упозорење оскрнавитељима Гроба Господњег! Штампај Е-пошта
среда, 16 новембар 2016

1479305089_3.jpgИнструменти научника који истражују Гроб Господњи избачени из строја

Поставља се питање, шта у највећој светињи Православља – Гробу Господњем траже научни мерни инструменти? Шта научници желе да пронађу и чему се надају? То је јавно светогрђе!

Обратимо пажњу на то како су ову вест пласирала светска средства масовног информисања, између осталих и „Интерфакс“:

„Научници који истражују НАВОДНО место Христовог погребења“. Шта значи „НАВОДНО“?  Као што видимо, антихристове слуге намерно сеју сумњу у умове и срца људи! Да им запрети Господ!

ИНТЕРФАКС.  „Научници који истражују наводно место Христовог погребења у храму Гроба Господњег у Јерусалиму, суочили су се са неочекиваним околностима: необјашњиво електромагнетно зрачење избацило је из строја неке мерне уређаје, саопштила су шпанска средства информисања.

Осим тога, по сведочењу истражитеља, из гробнице се шири миомирис.

Као што је познато, научници су у октобру, по први пут у историји, са Христовог Гроба уклонили белу мраморну плочу, која је ту положена 1555. године.

Стручњаци се надају да ће успети да скину вео тајне како је мајка императора Константина, Света Јелена, сазнала да је управо та пећина Гроб Господњи.“

По материјалу са: „Москва Трећи Рим“

Превод и приређивање: „Борба за веру“

 

Повезани текстови:

1. Пажња!!! Зашто је заиста отворен Христов Гроб

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Цитат

Осим тога, по сведочењу истражитеља, из гробнице се шири миомирис.

Neobjasnjivo neocekivani elektromagnetni mio-miris: culna i druga iznenadjenja za navodne naucnike!

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бадава истражују. Бога никад нико није видео, јединородни Син Он га објави - сведоче писма.

А Бог рече: не иди овамо. Изуј обућу своју с ногу својих, јер је место где стојиш света земља“ (2.Мојс. 3,5).

 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

15 minutes ago, Pisum рече

Nije sigurno otvoren iz  "duhovitih" razloga ili da bi neko oskrnavio sveto mesto.
Nisu ti ljudi tek tako došli i ajd' sad da otvaramo Hristov grob.
Pre otvaranja, dobijene su sve relevantne i neophodne dozvole, napravljen plan rada u minut. Napravljen spisak onih koji mogu pristupiti Svetom Mestu. I mnogo toga još.
Ta procedura je trajala godinama.
A sve te insinuacije kako će neko "opoganiti" to časno mesto, jesu proizvoljna tumačenja zadrtih mračnjaka koji ne vide dalje od nosa ili pak novopečenih vernika, koji misle da je Gospod veliki madjioničar, pa samo ispunjava želje ili lupa šamare grešnicima.

Ali svi ti bezmozgaši ne razmišljaju o najbitnijem, jer nemaju blage veze kako izgleda to Sveto mesto i u kakvom je stanju, jer je to za njih nešto što lebdi u vaseljeni, imaginarno i nestvarno.
Njihov mozak je toliko skučen da ne mogu pojmiti kakvo je stanje crkve i samog groba. Ne razmišljaju koliko je to mesto oštećeno požarima i zemljotresima tokom 2000 godina, da postoji opasnost od urušenja, postoje velike naprsline, freske su sasvim propale od vlage, voda curi na sve strane iz kojekakvih, daleko ranije postavljenih cevi, elektrčni kablovi se prepliću sa vodovodnim cevima. I sve to samo šteti Hristovom grobu.

Na kraju, tamo ne rade duduci i kojekakvi "radoznalci" ili "jeretnici" raznih vrsta, barabe i hohštapleri već pravoslavni naučnici, mnogi sa više doktorata iz raznih oblasti (hemije, fizike, arheologije, slikarstva, restauratori svetih ikona i spisa...), a mnogi od njih su i sveštenici, djakoni i monasi, sve pravoslavni koji upravo sve to rade za veru, a ne za srebrnjake.
Neće se to Sveto mesto samo od sebe popraviti, već će ga urediti ljudi vodjeni Božijom rukom. 
Ne zaboravimo da je Hristov grob već otvaran pre 500 godina, ali se tada ništa nije moglo uraditi.
Ali to do mozga ne dopire nekima.
 

Па виш да је вест са БЗВ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...