Jump to content

Internet-upoznavanje srodne duse

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 2.2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 22 минута, Bojan* рече

Ne plaši čoveka.

To će američki supermen da reguliše. :osmeh:

 

ја баш и не бих имала поверења у типа који носи гаће преко хулахопки :smeh1:

  • Хахаха 1

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Снежана рече

ја баш и не бих имала поверења у типа који носи гаће преко хулахопки :smeh1:

...чак и ако му је Марлон Брандо отац. :D

  • Хахаха 1

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Снежана рече

ја баш и не бих имала поверења у типа који носи гаће преко хулахопки :smeh1:

Ali, on mora da ih nosi. Zbog aerodinamičnosti prilikom letenja. :osmeh:

(Doduše, izgleda da ih ovaj novi nema)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Bojan* рече

 

(Doduše, izgleda da ih ovaj novi nema)

нема гаће!? Супермен нема гаће, где иде овај свет, ништа им свето није. 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Снежана рече

нема гаће!? Супермен нема гаће, где иде овај свет, ништа им свето није. 

S druge strane, to mu omogućava kraću proceduru oblačenja radnog kombinezona, pa pre poleti amerikancima i amerikankama u nevolji. :osmeh:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Bojan* рече

S druge strane, to mu omogućava kraću proceduru oblačenja radnog kombinezona, pa pre poleti amerikancima i amerikankama u nevolji. :osmeh:

ајд бога ти, још му само халтери фале да накачи на оне хулахопке, остајем ја код Бетмена, он је леп, богат, Енглез и има супер играчкице. :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Снежана рече

...остајем ја код Бетмена, он је леп, богат, Енглез и има супер играчкице. :smeh1:

Oduvek sam nekako znao da je bolje biti Betmen. A priznaću ti i da sam navijao za njega kad je ono mlatio Supermena.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Bojan* рече

Oduvek sam nekako znao da je bolje biti Betmen. A priznaću ti i da sam navijao za njega kad je ono mlatio Supermena.

...а уз то је и домаћин човек :D

 

Virtuelni džedaj on Twitter: "jao jao :)… "

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moja drugarica je upoznala momka preko grupe Todul i sada se udala za njega, cekaju bebu.

Pa eto preporuke za sve koji su zainteresovani za takav vid upoznavanja.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 И ја сам мужа упознала, преко неког православног чета, пре скоро14 год. Имамо 12 год. брачног стажа и троје деце. 
Знам још један пар из тог истог периода са истим резултатима. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

BRAK.POUKE.ORG

КАНА је пројекат православног интернет форума Поуке.орг. Пројекат КАНА је покренут ради упознавања и склапања хришћанског брака.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Помаже Бог свима и свагда!

Нисам баш редован на форуму,издешавало су ми се неке лоше ствари у животу,па сад шта рећи,воља Господња и некако носим као и сви ми свој крст.Имао бих питање,пре свега за сестре,али наравно и браћа могу да се укључе у дијалог.Е па овако:Имам 46 година,био сам у браку од своје двадесете до четрдесете.Није ишло,имао сам проблема,крив сам за многе ствари,али шта је ту је,брак је готов.Имам две ћерке које имају двадесет година.Кад сам се развео,преселио сам се у једну кућицу у дворишту а бивша супруга остала је у већој кући са децом,у истом дворишту.Ово је био мој услов да не идем нигде даље већ да и ја могу да се бринем и старам о ћеркама и да их виђам сваки дан.Све је некако функционисало до пре годину и по дана када бивша жена добија најпре инфаркт,а потом и мождани удар.Она нема родитеље,са сестром не разговара у ствари нема никог свог ко би се старао о њој.Онда сам ја решио да се вратим у ту кућу,да будем са њима,помажем,кувам,спремам,једноставно бринем се о свему.Опростите ако сам много писао.Чисто да бисте имали представу у каквој сам ситуацији.Е сад,оно главно питање.Гладан сам љубави,духовних разговора са неком сестром,а једини начин за упознавање је због мојих обавеза,преко интернета.Шта мислите,да ли би нека сестра уопште и пристала на везу,евентуално брак касније ако Бог да и све се изглади,или је то због ове моје ситуације немогућа мисија?Хвала на стрпљењу и надам се одговорима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 6 months later...
пре 35 минута, Gaša рече

Uh...prošlo je šest meseci a niko nije ni odgovorio na moj post 😔

Како се даље развијала ситуација са бившом женом, децом? Је ли се мало опоравила? Хвала Богу имаш децу, а молим се Богу да се измирите и да се опорави.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...