Jump to content

Који аутомобил вам се свиђа?

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

On 3.7.2020. at 17:27, Flojd рече

Pa kad ti neces da kupis pros auto vec ovo haj - tek ...cudo. :ani_biggrin:

pros auto samo sednes i vozis a za ovo ti treba citava vecernja skola 

Ali sa prostim autom mnogo je teže da nađeš devojku ili ženu da se oženiš, jer kad voziš skup automobil, znači imaš toliko para da možeš sebi da priuštiš luksuz i još mnogo toga. To deluje primamljivo na mnoge.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Bojan* рече

Ali sa prostim autom mnogo je teže da nađeš devojku ili ženu da se oženiš, jer kad voziš skup automobil, znači imaš toliko para da možeš sebi da priuštiš luksuz i još mnogo toga. To deluje primamljivo na mnoge.

Deluje, evo bas jedan lik iz crkve sto darovao novac za kapiju, razveden covek i ima dvoje velike dece ozenio devojce 10 godina mladje, kao secer. E sad, hehe vozi auto od 17000e.:0212_rolleyes:

U svakom slucaju Boki, ne treba ti auto da bi nasao devojku, ali ako vec imas auto sa prostijim ces privuci prostiju sa skupim " skuplju" . Moj auto nije obican, dao sam mu neku svoju notu sa modifikacijama koje ima, tako da ako neka i bude zainteresovana preko auta ce upoznati moju licnost, tako da auto ne sluzi da privuces devojku vec da nesto vise zakljuci o tebi za skupa kola ce zakljuciti da imas lovu, za prosta da si prost, a za neobicna da si neobican, pa ko sta vili. Ja bar tako to vidim.

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E pa ja sam prvo nasao zenu, pa onda smo zajedno nasli stan, pa onda ovaj auto. Po meni, ovakav auto odslikava karakter, a ja sam programer, geek i scifi ljubitelj i ova makina se uklapa u to :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, djordje.pesic рече

E pa ja sam prvo nasao zenu, pa onda smo zajedno nasli stan, pa onda ovaj auto. Po meni, ovakav auto odslikava karakter, a ja sam programer, geek i scifi ljubitelj i ova makina se uklapa u to :D

Уклапа се уз нас штребере ”Тесла” још боље, ал шта да се ради... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, djordje.pesic рече

E pa ja sam prvo nasao zenu, pa onda smo zajedno nasli stan, pa onda ovaj auto. Po meni, ovakav auto odslikava karakter, a ja sam programer, geek i scifi ljubitelj i ova makina se uklapa u to :D

haha,mislio sam na aute tipa BMW, Audi,Mercedes,i dzipove 2010 i navise, hehe cije cena nije ispod 20 hiljada, cak i ovi od 7/8 hiljada spadaju u tu luksuznu klasu....:smeh1:

A prosti ili jednostavni autic,mogu biti Rendza Klica,Zope, Fiat, laca,Seat,skoda,ti neki stariji modeli koji se voze kod nas 2003 itd.

A neobicni, oltajmeri ili modifikovane starije makine...

A eto ti si dodao i novu klasu: Programerski ili haj tek... :D

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, djordje.pesic рече

E pa ja sam prvo nasao zenu, pa onda smo zajedno nasli stan, pa onda ovaj auto.

Ti reče da si i pre imao neki auto.

Ipak, bez jake finansijske podloge od svega toga ne bi bilo ništa, jer nije to samo pođeš, pa nađeš.

пре 12 часа, djordje.pesic рече

Po meni, ovakav auto odslikava karakter, a ja sam programer, geek i scifi ljubitelj i ova makina se uklapa u to :D

Ono što auto stvarno odslikava jeste materijalni status vlasnika.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:ani_biggrin:

пре 11 часа, sanja84 рече

Meni su najzanimljiviji oni ljudi koji kupe mercedesa, ne znam koju klasu i onda se žale kako troši puno benzina :) NIje mi jasno - ali stvarno.

Mislis BMW-a Mercedesi su uglavnom dizeli i ne trose mnogo. 

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Flojd рече

:ani_biggrin:

Mislis BMW-a Mercedesi su uglavnom dizeli i ne trose mnogo. 

Kad sam bio u osnovnoj, dolazio sam u Kruševac na raspust, moj tetak nabavio BMW peticu, 3.0 ili 2.8 benzin, ne secam se tačno kubikaže, ali se sećam da brat ja i njegova tri druga sednemo, on da gas a prednji deo auta se toliko podigne da ne vidiš put. Stomak ti se u nos popne :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Flojd рече

:ani_biggrin:

Mislis BMW-a Mercedesi su uglavnom dizeli i ne trose mnogo. 

Ne znam, ovaj se žalio na mercedes. Možda je puno nafte trošio ko zna. Mada mislim da je bio benzinac. Ma polovnjak olupani. Mislim na vozača - ne na auto :)))

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, sanja84 рече

Ne znam, ovaj se žalio na mercedes. Možda je puno nafte trošio ko zna. Mada mislim da je bio benzinac. Ma polovnjak olupani. Mislim na vozača - ne na auto :)))

Tesko da se zalio na potrosnju mercedesa. Oni ne trose mnogo, osim ako mu nesto nije pokvareno. Moj trosi od 5-7 litra. Bukvalno trosi kao ford fiesta.....

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, haveaniceday рече

Tesko da se zalio na potrosnju mercedesa. Oni ne trose mnogo, osim ako mu nesto nije pokvareno. Moj trosi od 5-7 litra. Bukvalno trosi kao ford fiesta.....

verovatno je hteo da skrene pažnju na auto, pa se drugog nije setio ... polovnjak olupani.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, sanja84 рече

verovatno je hteo da skrene pažnju na auto, pa se drugog nije setio ... polovnjak olupani.

To je onaj isti sindrom kao gastabajteri koji ciste klonje za 3k jura u svici pa onda pricaju ovde ljudima "ma nema nista bolje od srbije, ovamo ne valja nista.."

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...