Jump to content

Који аутомобил вам се свиђа?

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

Večeras sam bio u Tojotinom salonu, pustio me čuvar u prodajni prostor, ja ne znam koja je fora sa zadnjim klupom , čak i u Kamriju ne mogu glavu da ispravim.

Odnosno mogu, ali moram malo da se spustim pa dodirujem temenom.

Čak i u karavanu nemam mesta za glavu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 hours ago, Дејан said:

Nema nekih automobila po oglasima, neće ljudi da ih prodaju.

Kako si zadovoljan sa mečkom?

Izuzetno, jako fino ide, malo trosi, 2.2 motor na autoamtskom menjacu a oko 7-8 litra po gradu a 4-5 na otvorenom putu. Veliki auto komforan, ima dosta opreme, tipa grejace sedista, svasta nesto, vazdusne jastuke svud redom. I nije ni skup da se popravlja, kupio sam ga za 1500 eura, ulozio sam jos jedno 600 da ga utegnem mehanicki. Moze i jeftinije da se prodje, ja sam bas ulozio sve sitnice da sredim, ali neke od njih nisu bile obavezne tipa zamene ulja menjaca i tako. Ostala su mi jos estetska ulaganja malo je enterijer pohaban, ali i to cu da sredim do jesenas.

ovaj model je u pitanju:
mercedes-benz-amg-5-4-e55-amg-saloon-4dr

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Дејан рече

Večeras sam bio u Tojotinom salonu, pustio me čuvar u prodajni prostor, ja ne znam koja je fora sa zadnjim klupom , čak i u Kamriju ne mogu glavu da ispravim.

Odnosno mogu, ali moram malo da se spustim pa dodirujem temenom.

Čak i u karavanu nemam mesta za glavu.

Фора је што нису прављена за главоње. :D

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Н И Н Е said:

Фора је што нису прављена за главоње. :D

Deki se sa svojom bracom smesti  u tojotu, moraju krov da iseku, ili neki kabrio da pazare :D jos je on najsitniji in d family

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, haveaniceday рече

Deki se sa svojom bracom smesti  u tojotu, moraju krov da iseku, ili neki kabrio da pazare :D jos je on najsitniji in d family

Ниси требао да спомињеш браћу, сад ће да испадне без везе кад му се извиним. :D

@Дејан

Извини за две поруке од јутрос, овде и на теми о изборима. Не замери.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 hours ago, djordje.pesic said:

Ima vaki jedan kod moje zgrade. Izuva iz cipela samo da ga vidis, a za voznju mogu da zamislim :D

Za voznju je ocaj zivi. Makar tako kazu car reviewers. Neudoban je dosta, puno trosi, nije nesto preterano brz, los za duga putovanja zbog visoke pozicije sedenja. Ima sve smisla, klasican sminkerski auto.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, djordje.pesic рече

Ima vaki jedan kod moje zgrade. Izuva iz cipela samo da ga vidis, a za voznju mogu da zamislim :D

Ovo je vise mafija stil i omiljen je medju takvon populacijom, i radjen je da bude robusan i nisu mnogo pazili na udobnost. ? Nego malo zezam Brokena.

Ali od Mercedesove ponude je interesantan SLK, mada je iteresantan i kultni auto " srebrna strela" sa vratima koji se otvaraju u obliku galebovih krila. Medjutim SLK je pristupacan po svojim cenama a ima i neki mangupski smek. ? Ali kada bih mogao da biram definitino bi izabrao 190tici 2.3 Evolucija II.. ?

Ne znam kakav je tvoj ukus kada su Mecke u pitanju?

 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, haveaniceday рече

Sto ne dodje kod mene, ja cenim skyline, al bih mu ponudio 10 evra kad vec budala pita :D
 

Ja bi za 10000 napravio svoj auto. ? Mada je skaylajn cudo od auta. ? Al ko zna, sta nosi dan i noc heh....

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 hours ago, Flojd said:

Ovo je vise mafija stil i omiljen je medju takvon populacijom, i radjen je da bude robusan i nisu mnogo pazili na udobnost. ? Nego malo zezam Brokena.

Ali od Mercedesove ponude je interesantan SLK, mada je iteresantan i kultni auto " srebrna strela" sa vratima koji se otvaraju u obliku galebovih krila. Medjutim SLK je pristupacan po svojim cenama a ima i neki mangupski smek. ? Ali kada bih mogao da biram definitino bi izabrao 190tici 2.3 Evolucija II.. ?

Ne znam kakav je tvoj ukus kada su Mecke u pitanju?

 

Pa, nije da se nesto razumem u mecke, nisu me interesovale.  Od onog sto vidjam po ulicama, na oko su mi najlepse limuzine i karavani

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...