Jump to content

Који аутомобил вам се свиђа?

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

Evo primera Mercedesa nekada i sada, razlika je ogromna, sa jedne strane imamo jednu ikonu 80tih godina, sa zivopisnim izgledom i funkcijama, i svemirski brod 2020 koji vise lici na neko ugojeno prase nego na ikonu porodicnog i poslovnog sveta...

2018-Mercedes-Maybach-S560-Official-Pix-2-e1533295713410.jpg

d9a271ea9003-800x600.jpg

images.jpg

mercedes-w123_pmlautomobili_00-e1504346036744.jpg

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 58 минута, sanja84 рече

A koja marka je najbolja od tih 3 moćna rendžera. Mercedes, BMW ili Audi?

Za uspesne i poslone ljude najbolji odabir je Mercedes, za porodicne ljude je najbolji odabir Audi, a za ljude sportskog duha Bmw je najbolji odabir.

Uglavnom sadasnji auti se veoma malo razlikuju po koncepciji i tenickim resenjima, i danas je veoma mala razlika u kvalitetu i zavrsnoj obradi. Cak svi ti auti imaju veliki odziv medju kupcima. Uglavnom, kada izadjem na auto put primeciujem veliki broj Bmw vozila, pa onda svih ostalih.

Mercedes je poznat po luksuzu,audi po funkcionalnosti jer ima 4x4 sistem, a Bmw je prvenstveno za trkacku stazu.

Pa ko kako voli. :)

 

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Flojd рече

koji vise lici na neko ugojeno prase

Ugojeno prase izgleda lepo, ovo je obicno crno ruglo od metala.

  • Хахаха 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, sanja84 рече

A koja marka je najbolja od tih 3 moćna rendžera. Mercedes, BMW ili Audi?

Stvar ukusa verovatno.

Bmw ne volim, Audi poštujem a Mercedes B klasu vozim. Generalno volim taj nemački dizajn.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Flojd рече

Ma nije. ? Da sam bio pametan i to resio na vreme do sad bi imao troje ovakvih, hehe. Nisam ja ozenjen, a ne verujem da ce se to uopste desiti, hehe. Njegova majka radi u manastiru kao kuvarica, a ja sam tamo bio 15tak dana i zdruzio se sa malisanom, a auto mu se mnogo svideo, nikako nije hteo da izlazi iz njega, malo malo pa me pita jel moze da sedne u auto. A pazi ovo, kad odemo do sela tu da kupim za o. Petra nesto u prodavnicu, ja povedem malog a ove mlade prodavacice se polome da nas usluze haha, a kad odem sam nijedna da me pogleda. Sta ces vole devojke mlafe tatice. ?A mali je sampion, zista samo da pozelis da imas takvo dete kao sto je on. Bas su ga lepo vaspitali.

Nisi jedni luzer :coolio:

  • Хахаха 1

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I ja moram na tehnički, poslednji mi je mesec tolernacije (februar + 4 meseca). :) 

Trebao bi polako da kupim i nova kola. Moja Korza C DTI 1,7 75 KS je 19 godina stara. Dobro mi je služila dosad iako sam bio jako bezobrazan prema njoj, nisam mario za nju mnogo i ostalo...

Za sad imam samo nekih € 4.000. Mogao bi neki polovni, ne znam. Novo (mlađe) je uvek bolje. :smeh1:

Šta se tiče modela - kao demokrat žalim da nemamo nešto adekvatno Made in Serbia.. ali sigurno jednoga dana. Danas, nakon toliko godina prakse i vožnje (i kao šofer), marka mi je manje bitna koliko da automobil odgovara meni, kako ja vozim, kako sedim (npr. mrzim visoku srednju konzolu kad nemam slobodnu nogu), osećanje vožnje itd. Inače, i ja pripadam više nemačkoj liniji; posle eventualno Japanci, Korejanci, dok su mi Francuzi nekako antisimpa. Boli me što su Opel prodali Francuzima, Opel je sad samo maskirani Peugeot...

  • Свиђа ми се 1

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Broken рече

Stvar ukusa verovatno.

Bmw ne volim, Audi poštujem a Mercedes B klasu vozim. Generalno volim taj nemački dizajn.

Moj ujak kaze "drugi auto `fali, Mercedes vozi". Inace, od Mercedesa stari 190 je sto se mene tice potpuno neprevazidjen do danas.

...

MERCEDES-BENZ-190--W201--936_46.thumb.jpeg.6e34f125edef3481a62319e76d68ceec.jpeg

https://www.autowp.ru/mercedes-benz/190/2682/pictures/t63ga1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, sanja84 рече

Moj nije prošao tehnički - ne znam što?!

Kako ne znas... `de ti je kisobran?...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, obi-wan рече

Moj ujak kaze "drugi auto `fali, Mercedes vozi". Inace, od Mercedesa stari 190 je sto se mene tice potpuno neprevazidjen do danas.

...

MERCEDES-BENZ-190--W201--936_46.thumb.jpeg.6e34f125edef3481a62319e76d68ceec.jpeg

https://www.autowp.ru/mercedes-benz/190/2682/pictures/t63ga1

Mečka je auto, ostalo su prevozna sredstva :)

Kažu da medju automobilima Mercedes, medju motorima Harli, nisu najkvalitetniji, nisu najjeftiniji, nisu najskuplji nisu ovo, nisu ono, al osećaj u vožnji koji pružaju to nema niko.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Дејан рече

Mečka je auto, ostalo su prevozna sredstva :)

Kažu da medju automobilima Mercedes, medju motorima Harli, nisu najkvalitetniji, nisu najjeftiniji, nisu najskuplji nisu ovo, nisu ono, al osećaj u vožnji koji pružaju to nema niko.

 

Kola YU-dijaspore je Audi, A4 ili A6 :coolio:

Ali ne vozimo svi Audi. BMW važi da je turski, Mercedes je kao ciganski. Ali ovo nije zakon :)

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...