Jump to content

Poziv na debatu

Оцени ову тему


Препоручена порука

Možda aam malo naglup ali ne razumem. :stadaradim:

Дошо Мујо из Швајцарске после петнес година, наиђе на Хасу. Шта је радио тамо, пита га Хасо, проучаво логику каже Мујо. 

- Шта ти је то логика?

- Ево овако... Јел волиш ти животиње?

- Волим.

- Видиш, то је логично, јер имаш куче. А јел волиш мушкарце?

- Јок болан.

- И то је логично јер волиш жене.

 

Поздраве се они после тога, оде Хасо даље, сретне Ибра, каже му вратио се Мујо, био у Швици, проучаво логику. Наравно, Ибро пита шта је то логика, пита га Хасо:

- Ево овако... Волиш ли ти животиње?

- Јок ја.

- Е видиш, Ибро, онда си ти педер!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E ljudi razočaraste me skroz. Izgovori su vam jako slabi.

Gledao sam pominjane debate i stvarno je bilo sve u redu i korektno. A i ako ima malo "vatre" to daje zanimljivost debati.

 

Koje debate?

  • Волим 1



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дошо Мујо из Швајцарске после петнес година, наиђе на Хасу. Шта је радио тамо, пита га Хасо, проучаво логику каже Мујо. 

- Шта ти је то логика?

- Ево овако... Јел волиш ти животиње?

- Волим.

- Видиш, то је логично, јер имаш куче. А јел волиш мушкарце?

- Јок болан.

- И то је логично јер волиш жене.

 

Поздраве се они после тога, оде Хасо даље, сретне Ибра, каже му вратио се Мујо, био у Швици, проучаво логику. Наравно, Ибро пита шта је то логика, пита га Хасо:

- Ево овако... Волиш ли ти животиње?

- Јок ја.

- Е видиш, Ибро, онда си ти педер!

:.mislise. зар није Ибро атеиста?

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али видиш Дежо, он није мога да сачека да се неко ко жели јави већ је због ироничних коментара и коментара оних који нису за дискусију брже боље решио да се обожаваоцима огласи поводом дебате, дакле не сачекавши, и при томе као што кажеш све сврстао у исти кош, генерализовао скоро па на кеца. То је суштина. 

 

Slazem se, ne branim ga, napisao sam da je doneo pogresne zakljucke pune emocija, samo sam dodao da su forumasi odmah krenuli sa prozivkama po AS i to pre nego sto smo saznali da je ovo napisao. A verovatno je napisao onda kada je video komentare koji prozivaju AS, pa covek emotivno reagovao, sta ces :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видим да ти логика није јача страна.

Хвала Богу :D

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Резултат ћорак како год окренеш.

Ali zapravo nije. Debata se ne organizuje zbog AS ili poukasa, nego zbog svih koji ce prisustvovati/gledati snimak. Mnoge od kritika iznetih na racun AS stoje (iako ima preterivanja i svega ostalog). Al' kako trenutno ne postoji ni jedno drugo udruzenje koje se bavi tim aktivnostima, to znaci da se propusta prilika da se neko na iole ozbiljan nacin pozabavi primedbama na racun religije. Jos kad uzmes u obzir kol'ko je misionarenje razvijeno u SPC, vernici bi trebalo da grabe svaku priliku koja im omogucava da predstave svoja gledista. Plus, ljudima je lakse da gledaju snimak nego da uzmu i citaju, a i zanimljivije je za pracenje kad je forma debate.

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali zapravo nije. Debata se ne organizuje zbog AS ili poukasa, nego zbog svih koji ce prisustvovati/gledati snimak. Mnoge od kritika iznetih na racun AS stoje (iako ima preterivanja i svega ostalog). Al' kako trenutno ne postoji ni jedno drugo udruzenje koje se bavi tim aktivnostima, to znaci da se propusta prilika da se neko na iole ozbiljan nacin pozabavi primedbama na racun religije. Jos kad uzmes u obzir kol'ko je misionarenje razvijeno u SPC, vernici bi trebalo da grabe svaku priliku koja im omogucava da predstave svoja gledista. Plus, ljudima je lakse da gledaju snimak nego da uzmu i citaju, a i zanimljivije je za pracenje kad je forma debate.

Само што за тако нешто мораш имати квалификованог и образованог саговорника. Зато је боље стрпити се док се такав не појави. У супротном, спуштађ се на ниво њиховог разговора који сваки пут полази од погрешне премисе, на којој не може да се изгради ништа друго него ишчашена слика света.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Al' meni propadoše onolke kokice...  :(

 

 

0044.gif

 

Пусти на нет инфо да је немачки лекар Ханс Фогел открио да кокице лече сиду, и уваљаћеш брзо то што ти је остало.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само што за тако нешто мораш имати квалификованог и образованог саговорника. Зато је боље стрпити се док се такав не појави. У супротном, спуштађ се на ниво њиховог разговора који сваки пут полази од погрешне премисе, на којој не може да се изгради ништа друго него ишчашена слика света.

 

Pa zar baš to nije prilika da se pred ipak većom publikom ukaže na tu pogrešnu premisu i pokaže da je tako stvorena slika sveta iskrivljena.

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ПА ЈА САМ САДА НАЈСРЕЋНИЈИ ЧОВЕК НА СВЕТУ, ОНИ МЕ ЧИТАЈУ И ВОЛЕ!!!

 

ПОЗДРАВ СВИМ ОБОЖАВАОЦИМА ИЗ АС, ВОЛИМ ВАС И ЉУБИМ!!!

 

Ya famous...  :D

 

Au Boki pa cemu ovakvi komentari. 

 

:)))

 

Najjaci deo: "A samo sam hteo da ih tretiram casno".  :))

  • Волим 1

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...