Jump to content

Poziv na debatu

Оцени ову тему


Препоручена порука

Verovatno je pisalo i nesto poput ''ovo su poslednja vremena'' 

 

То је после оног дела кад се ишло 28km до школе зими кад напада песак и до два метра.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Samo sto divlje zivotinje nisu ubijale ljude udarcem sekire u glavu, odsecanjem glave ostrim predmetom i davljenjem pa ih posle zakopavali sa sve kanapom oko vrata. Sto sve mozemo proveriti analiziraju posmrtne ostatke. A tek ti medjuplemenski odnosi su bili posebna prica od kanibalizma usled nedostatka hrane do raznih verzija lapota i ubijanja bolesne, hendikepirane i dece sa deformitetima. Cak do nedavno do pre 150-200 godina kad su ljudi radjali po sedmoro-osmoro dece filozofija je koja je preovladaval po tom pitanju je bila koji je umro nije imao srece zato ih radjamo sto vise da bar neko prezivi. Ova nasa humana crta koja na nalaze da se za svakog rodjenog coveka borimo svim mogucim sredstvima je vrlo novijeg datuma. Po svim osnovima kako god da gledamo humanost, mir i zelja za jednim kreativnim suzivotom je u porastu posmatrajuci citav period postojanja coveka a ne obratno. Ne mozes posmatrati samo posledniih 20-50 ili 200 godina da bi dosao do zakljucka o coveku kao bicu.

Ја нисам донео закључке , о човеку као живом бићу , већ своје запажање о неким тендецијама које су настале од како се људи све више удаљавали од Бога .Људи јесу хуманији него што су некада давно били ,али са са променама које су настале удаљавајући се од вере и Бога , многе ствари су кренуле на горе.

Вера у Бога оплемењује човела и чини га бољим.

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Debata otkazana pre nego što je i dogovorena, izgleda...

 

 

pic_zps6sijo6qc.jpg

 

Тужан сам јер смо несхваћени од стране интелектуалних гиганата. И тужан сам што су нас провалили да нам смета свака здраворазумска критика, и да само тражимо истомишљенике. И да нам смета кад неко "здраворазумски и логички" критикује.

 

А највише сам тужан јер су прочитали Пеђину књигу, па сад растурају логику, и онда би нас растурили у дебати, па нисмо смели да им пружимо прилику.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја нисам донео закључке , о човеку као живом бићу , већ своје запажање о неким тендецијама које су настале од како се људи све више удаљавали од Бога .Људи јесу хуманији него што су некада давно били ,али са са променама које су настале удаљавајући се од вере и Бога , многе ствари су кренуле на горе.

Вера у Бога оплемењује човела и чини га бољим.

nekad su bogatasi skupa sa sirotinjom nedeljom isli u crkvu, danas prave posebne ceste za sebe samo ....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А највише сам тужан јер су прочитали Пеђину књигу, па сад растурају логику, и онда би нас растурили у дебати, па нисмо смели да им пружимо прилику.

 

Веруј ми, његова књига је јача заштита од манипулације него та твоја капа.

Откад сам је прочитао само једном су ми продали јонизатор-озонизатор-ноћно светло, ал' тад сам мало попио па се не важи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ateisti.jpg

ПА ЈА САМ САДА НАЈСРЕЋНИЈИ ЧОВЕК НА СВЕТУ, ОНИ МЕ ЧИТАЈУ И ВОЛЕ!!!

 

ПОЗДРАВ СВИМ ОБОЖАВАОЦИМА ИЗ АС, ВОЛИМ ВАС И ЉУБИМ!!!

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Веруј ми, његова књига је јача заштита од манипулације него та твоја капа.

 

У то не могу да поверујем, мада ти то за алкохол верујем, оће то од онолико логике. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E ljudi razočaraste me skroz. Izgovori su vam jako slabi.

Gledao sam pominjane debate i stvarno je bilo sve u redu i korektno. A i ako ima malo "vatre" to daje zanimljivost debati.

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Au Boki pa cemu ovakvi komentari. Stavove u vezi debate su izneli samo pojedini forumasi i to su samo njihovi stavovi, ne i stavovi kako kazes SPC. Mozda ce se neko javiti sa zeljom da ucestvuje, Milojkov je bio na nekim vasim tribinama i debatama, mozda covek opet odluci da ucestvuje sve u zavisnosti od volje i vremena. 

 

Puno emocija bezveze i sa jedne i druge strane. A i vi po forumu odmah nasli prozivke, decko samo pozvao na debatu. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

E ljudi razočaraste me skroz. Izgovori su vam jako slabi.

Gledao sam pominjane debate i stvarno je bilo sve u redu i korektno. A i ako ima malo "vatre" to daje zanimljivost debati.

Нисмо проучавали логику, па бисмо се зезнули ко Хасо у оном вицу :)

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нисмо проучавали логику, па бисмо се зезнули ко Хасо у оном вицу :)

 

Možda aam malo naglup ali ne razumem. :stadaradim:

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@ RYLAH, sto im nisi rekao da plesu u svoja cetir zida, nego se objasnjavas?

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...