Jump to content

Помозите опстанак и развој највећег православног сајта у Србији- Поуке.орг

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Може ли поново број жиро рачуна, пошто код мене нешто неће да се прикаже у оном првом одговору, пише само да је Банка Интеза, макар и на пвт?

Исти случај...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Као што видите, коначно смо прешли на нови самостални сервер. За нас који све ово уређујемо је заиста највећи догађај у историји Поука.орг

Немојте сумњати да ћемо се зауставити само на овоме. Колико синоћ смо започели један нови пројекат који ће, ако Бог да и ако будемо имали свест заједничког умрежавања (а заправо то и проистиче из искуства литургијске заједнице), направити сајт који ће моћи да обезбеди бесплатан простор и брзину рада за све оне који имају православне сајтове (почев од епархијских, црквених, личних...). Да вам не објашњавам пуно... сајт ће бити на посебном домену од Поука, а опет у оквиру Поука. Такође, биће интегрални део Адресара који већ дуже време радимо.

И даље Вас молимо да нам помажете са Вашим прилозима на неком месечном нивоу (колико ко може), да би смо наставили са даљим радом.

Захваљујем се свима који помажу, који су помагали и који ће помагати сајт на било који начин: прилозима, писањем, квалитетним дискусијама, разним духовним садржајима...

Јесте ли осетили колико сајт сада брзо ради? Нема никаквих застоја...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ми ћемо да поставимо један банер са позивом да људи помогну и уплате ако желе. Морамо да имамо редован месечни прилив од бар 100 евра. Што буде више то је боље јер онда можемо да радимо друге ствари које су нам потребне за добар рад.

Ево једна ствар: Зар није лепо да форум некоме ко се заиста овде трудио поклони нешто, неко лепу стварчицу, уплати интернет неком нашем члану који нема тренутно новца или тако нешто? Заиста, то је ништа наспрам оног што добијамо.

Иначе, са свим овим сте потврдили да нам свима много значе Поуке. У среду 07. марта у 21:00 за све вас имамо једно специјално изненађење, видео предавање. Једна посебно цењена личност код нас, у нашој Цркви. Нећемо вам рећи о коме се ради... стрпите се мало...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ми ћемо да поставимо један банер са позивом да људи помогну и уплате ако желе. Морамо да имамо редован месечни прилив од бар 100 евра. Што буде више то је боље јер онда можемо да радимо друге ствари које су нам потребне за добар рад.

Ево једна ствар: Зар није лепо да форум некоме ко се заиста овде трудио поклони нешто, неко лепу стварчицу, уплати интернет неком нашем члану који нема тренутно новца или тако нешто? Заиста, то је ништа наспрам оног што добијамо.

Иначе, са свим овим сте потврдили да нам свима много значе Поуке. У среду 07. марта у 21:00 за све вас имамо једно специјално изненађење, видео предавање. Једна посебно цењена личност код нас, у нашој Цркви. Нећемо вам рећи о коме се ради... стрпите се мало...

Да се не презива Јевтић или Радовић? :) 0409_feel

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Хахахаха... не смем да кажем :) желим да заиста буде изненађење.

Иначе, погледајте какав је сервер:

33ufp7m.jpg

Наравно, Мирослав то може много боље да појасни. Ово је потрошња на солидној оптерећености и посећености, од око 400 online корисника у секунди.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наравно, Мирослав то може много боље да појасни. Ово је потрошња на солидној оптерећености и посећености, од око 400 online корисника у секунди.

Требало би направити неки тест који да се испроба како ће се MySQL понашати са много корисника истовремено.

Можда користећи овако нешто:

http://www.cyberciti.biz/tips/howto-performance-benchmarks-a-web-server.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Драги пријатрељи,

видите да по који пут "падне" сајт. Но, то није због недостатка брзине или сервера, већ што још неке ствари испитујемо.

Мислим да ће вечерас од 00:00 да одрадимо још једну операцију коју морамо, а после ће бити све на свом месту. Сајт има да ради "као ветар"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Драги пријатрељи,

видите да по који пут "падне" сајт. Но, то није због недостатка брзине или сервера, већ што још неке ствари испитујемо.

Мислим да ће вечерас од 00:00 да одрадимо још једну операцију коју морамо, а после ће бити све на свом месту. Сајт има да ради "као ветар"

mislim da bi ovo trebali i na status da stavite :)

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...