Jump to content

Разни духовни видео садржаји

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 900
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 24 минута, Liga Džentlmena рече

Prica o muslimanki koja je presla u pravoslavlje. 

U Hriscanstvo.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, emilija рече

U totalnu jeres.....

Devojka pirica da je bila kod Evangelista ali da joj se nije svidelo pa je otisla kod Katolika ako sam dobro skapirao? Sta si ti skapirala?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prvo je alarmantna prica da ONA vodi nekog i krstava ga u vodi??? Onda nadjoh tekst o tom pokretu "Poslednja reformacija" koji je ocigledno sekta.....ima link gore....

a i sva ta euforija nije bas svojstvena Hriscanima. Neka joj da Gospod da nadje pravi put....oni se obucavaju i da krste i da isteruju demone i svasta nesto....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, emilija рече

Prvo je alarmantna prica da ONA vodi nekog i krstava ga u vodi??? Onda nadjoh tekst o tom pokretu "Poslednja reformacija" koji je ocigledno sekta.....ima link gore....

a i sva ta euforija nije bas svojstvena Hriscanima. Neka joj da Gospod da nadje pravi put....oni se obucavaju i da krste i da isteruju demone i svasta nesto....

Ja nisam to tako video. Pogledacu video ponovo. Kako mi se cini da ona prica da je ona krstena u vodi?

E nisam procitao onaj link, ima mlooogo da se cita pa nisam mogao da trosim oci na tekst. ??

Oke, ali ta euforija bi trebala da predstavlja radost?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ko li ju je krstio??

Pa ne moras sve da citas, nisam ni ja ali odmah bude jasno

a i krace traje od ponovnog gledanja celog videa:))))

Tek pred kraj filma ona govori o tome kako je , posle susreta u kaficu KRSTILA jednu osobu...ma bolje citaj link, objasnjavaju lepo da je apsurd isterivati demone nakon krstenja, terati osobu da prica razlicitim jezicima (kao Apostoli onomad), meni sve to lici zaista na posednutost....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, emilija рече

Ko li ju je krstio??

Pa ne moras sve da citas, nisam ni ja ali odmah bude jasno

a i krace traje od ponovnog gledanja celog videa:))))

Tek pred kraj filma ona govori o tome kako je , posle susreta u kaficu KRSTILA jednu osobu...ma bolje citaj link, objasnjavaju lepo da je apsurd isterivati demone nakon krstenja, terati osobu da prica razlicitim jezicima (kao Apostoli onomad), meni sve to lici zaista na posednutost....

Ma ko ce da cita, ja sam vec obnevideo, ako nastavim da citam cu da ocoravim. :smeh1:

  • Хахаха 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 19.8.2017. at 9:22, goranger рече

Lepo predavanje arhimandrita Ilariona(Lupulovića). Prvi put ga šlušam i dopada mi se.

 

Још једно лијепо предавање архимандрита Илариона, овога пута у Торонту на Православној теолошкој школи Универзитета у Торонту:

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...