Jump to content

У Подгорици почиње градња православне гминазије

Оцени ову тему


Препоручена порука

 

 

Градња цркве и Гимназије Свети Сава почиње 7. маја у Подгорици

o_1845140_640.png

 

WWW.IN4S.NET

На Старом аеродрому у Подгорици у недјељу, 7. маја почеће градња цркве Светог Саве као...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, sanja84 рече

Zagreb ima, Podgorica ima...a Srbija?

Прича се дуго за Бањалуку и Бијељину...мада вл. Јефрем сад гради таму велики руски храм, тако да тешко да може упоредо и ово друго. Мада црква о томе не прича....ја сам више него (пријатно) изненађен, онолико антисрпство у монтенегру, и одједаред бум - православна гимназија. Свака част!

Мислим да и БЛука и Бијељина имају тај капацитет, јер би вероватно многе фирме и привредници, те нове српске газде помогле. Мислим да је то више ствар координације и организације него пара. Има свега данас, и цигле и бетона на претек. Младих људи архтеката и сл.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...