Jump to content
  • АлександраВ
    АлександраВ

    Игуман Рафаило (Бољевић) о Мирољубу Петровићу и Алену Азарићу: јефтина демонстрација лажних духова

      Чувеном оцу Рафаилу дозлогрдио филозоф Мирољуб Петровић и његово, како каже, баљезгање о Цркви и вери, па је одлучио да га прогласи за сатанисту који мора да заћути!

    Наиме, отац Рафаило, свештеник из манастира Подмаине у Боки Kоторској, који је већ нашироко познат како по својим виђењима савремених токова и ствари, тако и игрица и многих људских навика обрушио се сада на контроверзног српског научника Мирољуба Петровића, назвавши га секташем који је слуга сатанин. Предавања, која Петровић држи по целој земљи, њему су, како је навео, била и више него мучна за слушање, а посебно га је разбеснело оно које је Петровић одржао испред једне цркве.

    – Имали смо шарлатана који држи предавање на простору наше цркве , а уопште не припада Цркви, некакав Мирољуб, Драгољуб, Родољуб или како већ. Народ га је слушао и веровао му, а најгоре што га је пастир ту довео да трује, да је сам пастир наручивао туру јер то више личи на наручивање још једне. Он је без благослова, духа, противан светим апостолима, игнорише апостолско учење. О чему он говори, кога проповеда, макните га, мичите га и доведите онога који га је довео да објасни што је, а Мирољубу дајте могућност да се покаје. Треба га увести и у цркву, да задњи стоји, нек задњи узима и нафору. Нек ћути и нек учи, нек слуша и биће довољно за спасење, а не катедру да му дамо, катедру светих отаца – почео је отац Рафаило.

    Наставио је затим још жешће да коментарише Петровића који иначе промовише „Мојсијев концепт“ и тврди да Бог стоји иза његове мисије, а у својим јавним наступима изјашњава се као „јеврејски православни хришћанин“.

    – Тај Мирољуб каже да је вино којим се ми причешћујемо усмрђело грожђе, а то је директни атак на светињу над светињама. И шта можемо од таквих људи да добијемо, ко њих шаље браћо и сестре, а то је у ствари више него јасно. Ђаво је много бржи на обарачу од нас, много бржи. Нас једино дух Цркве и дух апостола може да заштити. У супротном нећемо одолети, подлећи ћемо искушењу и провокацији – казао је, између осталог, отац Рафаило.

    Извор: Видовдан

     




    Повратне информације корисника

    Recommended Comments



    пре 20 минута, Sofija_ рече

    ja ga samo ne kamenujem, jer sam i sama gresna i zao mi ga, kao i svih onih koje zavede. 

    Знаш како Софија, ни ја га не каменујем, али ако оштро и јасно изнесем своје мишљење, не морам одмах да будем окарактерисана као особа која осуђује, због тога што не осуђујем, само говорим јасно и гласно. То је веома честа појава, да се неко ко говори гласно указујући на заиста веома опасне појаве у друштву, буде окарактерисан као свађалица или судија.

    Први пут сам о целој тој екипи чула одавно, од мајке детета са аутизмом која ми је са надом испричала како се појавило нешто потпуно ново, лек, и да ће се њено дете излечити. Нећу да улазим у детаље, али сам била запањена (најблаже речено), када сам чула од те исте мајке да је дете почело да у столици избацује паразите, глисте, које су узроковале аутизам код њеног детета. И тада сам шокирана (јер сам дефектолог и та прича ми је била суманута), почела активно да читам, слушам и истражујем све што ради та, слободно и без икакве гриже савести ћу написати - БАНДА! Банда, хохштаплери, мајмуни који угрожавају здравље деце и људи на најгори могући начин, и то само како би се окористили. Новац, то је бог којем они служе. Они су повезани, веома добро знају шта раде, бекапују једни друге, а држава их штити. Данима сам после тога гледала фотографије на разним ФБ групама и форумима, највише у Словенији и Хрватској, мање код нас, где су несрећне мајке постављале фотографије тих "паразита", пресрећне што их деца избацују у све већим количинама, потпуно несвесне да су деци дале отров који струже и пржи, спаљује слузокожу црева њихове деце и да та јадна деца искаке сопствена крвава црева, која онда оне фотографишу и подстичу и друге родитеље да то раде, и јачају секту, банду, криминалце и нељуде да потпуно легално, и потпуно јавно УБИЈАЈУ људе!

    Комплетна њихова прича лежи на томе. Мирољуб, Слађана Велков, Славко Зец, и даље да не набрајам, има их ко гамади, они су опасни, зли и хладнокрвне убице.

    Можете да ме осуђујете због тога што ово говорим, и да ми прилепите да их осуђујем. Нека. Ја ћу да причам и причам и причам о томе, и ако бар једна мајка буде схватила да треба да размисли каквој будали дарује живот свог детета, и ако и једна особа која је оболела од хроничне или смртне болести схвати да лаж коју продаје о свом исцељењу заједно са Мирољубом који их купује да изнесу своје "потресне приче" и новац који добијају за то не може да ублажи ништа, ни њихову болест, ни њихову лаж, ни њихову трговину са животом осталих оболелих који се упецају, ако бар један такав схвати и стане, ја ћу бити пресрећна. и ја сам испунила оно што сам себи обећала још одавно, када сам једва савладала шок после слике мајке која свом детету са надом даје отров.

    Има пуно материјала на интернету. Ко хоће и жели, може веома добро да се информише.

    Поставићу само пар ствари.

    124677557_NewPicture.thumb.JPG.35db26682e5d59675bab9c0670719268.JPG

    Мирољуб Петровић је директор. Стоји иза "школовања" свих ових људи. http://www.universitynm.org/ipm.php?ASK-THE-DOCTOR-28

    Ево од кога је научио:

    https://quantumuniversity.com/degree-programs/

    Ево кога је "научио":

    http://3f.rs/category/dr-prirodne-medicine-slavko-zec/

    Ево ко још користи (иако је побегла из Србије и тврди да не користи, ипак их и даље препоручује), ММС капи за "лечење" исто као и Мирољубов "др" Зец

    Ево шта су ММС капи

    ЦД протокол изгуглајте.

    Све је ово ИСТА БАГРА. Ко не схвата да је Мирољуб, са свим својим изјавама и писанијима, и видео клиповима и осталим ужасом, само део једног пројекта групе људи коју интересује све осим онога иза чега се заклањају, он нека га брани, и нека вага који његов део је добар а који не. Ја не причам о човеку Мирољубу, ја причам о медијској накази званој мирољуб.

    Намерно не пишем о делу који се односи на његово учење о православљу итд, нисам компетентна, о томе ће причати и већ причају теолози, свештеници, монаси па ево и игуман једног манастира. Коме и у том, теолошком и хришћанском, православном смислу то није доста, ја стварно не знам шта више и јаче очекује у вези једне овакве неописиве појаве као што су Мирољуб и другови.

    Ето.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 20 часа, Снежана рече

    па реци лепо да ти је досадно и да глупаво контрираш ради саме контре.

    Само још ово, не видим да га овде било ко мрзи, ја бих можда и могла ако бих се баш потрудила, али, на сву срећу није успео да направи већу штету и хвала Богу што сам тада набасала  на Верујем, а могао је...међутим, то сад и није битно, битно је, оно што ти никако не качиш, да је он јавна личност, и да свака његова реч, а још више поступци имају много већу тежину, самим тим и он треба да има већу одговорност, макар би то тако требало у нормалном свету, то да ли је он добар или није апсолутно нема никакве везе, мада је увек упитно, колико то може бити добар, частан, поштен човек који бије соју жену, који се бави надрилекарством, дели савете који неком живот могу да униште...и то све само ради личне користи, а не због узвишених или не знам каких идеала.

    и тако...свако добро теби

     

    ne radi se o dosadi ni kontriranju, protiv sam satanizacije, nemate na to pravo

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    Управо сада, Драгана Милошевић рече

    Ал зато он има право.

    nema ni on pravo, ovi koji su najvise osuli na njega su mu zapravo i slicni na tom polju

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    ima li neko na ovom forumu ko bi mi krvi dao, bez obzira sto sam velikosrbocetnik divljak, ima li ko da kaze i onaj kordun onaki kaki je  ima komadic boga u sebi ili bi me na kamenovanje zbog mojih grehova

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    Ко жели да се бори против Мирољубове групе и сличних најбоље да прави смешне мимове по друштвеним мрежама и то ће мислим јаче да делује од неке озбиљне борбе... када се са неким озбиљно бориш неупућен народ мисли нека завера... а ако иде кроз хумор онда пола прихвате и што не би иначе...

    • Свиђа ми се 1

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 6 минута, kordun рече

    ima li neko na ovom forumu ko bi mi krvi dao, bez obzira sto sam velikosrbocetnik divljak, ima li ko da kaze i onaj kordun onaki kaki je  ima komadic boga u sebi ili bi me na kamenovanje zbog mojih grehova

    ima braticu, A+ kolko treba? :D

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 30 минута, Vladan :::. рече

    Ко жели да се бори против Мирољубове групе и сличних најбоље да прави смешне мимове по друштвеним мрежама и то ће мислим јаче да делује од неке озбиљне борбе... када се са неким озбиљно бориш неупућен народ мисли нека завера... а ако иде кроз хумор онда пола прихвате и што не би иначе...

    Vrlo moguce',.... 

    65lH.gif.4e2017597559d635fbb64dae55ae7167.gif

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    1 hour ago, kordun рече

    ima li neko na ovom forumu ko bi mi krvi dao, bez obzira sto sam velikosrbocetnik divljak, ima li ko da kaze i onaj kordun onaki kaki je  ima komadic boga u sebi ili bi me na kamenovanje zbog mojih grehova

    1. јел плаћаш?

    2. који су греси у питању да не дајем крв за џабе?

     

     

    • Оплаках :)) 1

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    Imam ja bolje pitanje: kada bi se neko od vas(svih vas)sticajem okolnosti, nasao u drustvu Miroljuba Petrovica, i njemu pozli, da li bi mu pomogli, ili bi ga pustili da se pati? i da li bi njemu neko od vas dao krv ako zatreba? :945729:

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 1 минут, Sofija_ рече

    Imam ja bolje pitanje: kada bi se neko od vas(svih vas)sticajem okolnosti, nasao u drustvu Miroljuba Petrovica, i njemu pozli, da li bi mu pomogli, ili bi ga pustili da se pati? i da li bi njemu neko od vas dao krv ako zatreba? :945729:

    Стварно га претера.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    Управо сада, Sofija_ рече

    Imam ja bolje pitanje: kada bi se neko od vas(svih vas)sticajem okolnosti, nasao u drustvu Miroljuba Petrovica, i njemu pozli, da li bi mu pomogli, ili bi ga pustili da se pati? i da li bi njemu neko od vas dao krv ako zatreba? :945729:

    свашта, наравно да бих, нико овде није крвник, нити има ишта лично против њега, разлучите те ствари.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима

    пре 3 минута, Sofija_ рече

    zasto? pitanje je jednostavno, da vidimo kolko smo mi hriscani

    Као кад бих ја тебе питала да ли би ти покушала да реанимираш неког хомосексуалцу или га пустила да умре на плочнику.

    Share this comment


    Link to comment
    Подели на овим сајтовима




    Please sign in to comment

    You will be able to leave a comment after signing in



    Пријави се одмах

×
×
  • Креирај ново...