Jump to content

Politicke (ne)prilike u Srbiji

Оцени ову тему


cloudking

Препоручена порука

On 6.8.2021. at 6:48, Рапсоди рече

Колико се ја разумем у  поезију, рујно вино се увек пије у потаји :D тако да недостаје још један хајдук да би скуп био  комплетан.

О ком хајдуку је реч, претпостављам да знате. Е моји ви....:D

А да ли су ако затреба кадри и на страшном месту постојати?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.7k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Пре сат времена, Просечан србенда рече

А да ли су ако затреба кадри и на страшном месту постојати?

Толико знам да су кадри утећи 12:smeha:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 часа, fsa рече

Optužnica protiv Belivuka: „Meksiko usred Beograda“

Optužnica protiv grupe Veljka Belivuka koju je tužilaštvo podiglo pre nedelju dana u detalj objašnjava na koji način je ovaj klan sprovodio ubistva, ali ne otkriva ništa o političkoj i policijskoj podršci koju je godinama ova kriminalna grupa uživala i zahvaljujući kojoj je postala jedna od najmoćnijih u Beogradu. Nije jasno ni kako je klan mesecima ubijao tokom istrage, naočigled policije i BIA-е koja je na njih motrila. Jedan od članova klana, koji je progovorio protiv šefova, na ispitivanju u tužilaštvu rekao je da su mu prenete reči Belivuka kako za grupu nema budućnosti ukoliko Nebojša Stefanović izgubi mesto ministra – mada ove reči nisu prenete u optužnici, otkriva KRIK. Objavljujemo detalje optužnice, kao i drugih ključnih dokaza sakupljenih tokom istrage.

 

WWW.KRIK.RS

Optužnica protiv grupe Veljka Belivuka koju je tužilaštvo podiglo pre nedelju dana u detalj objašnjava na koji način je ovaj klan sprovodio ubistva, ali ne otkriva ništa o političkoj i policijskoj podršci koju je...

 

 

Moram da citiram ovu poruku da joj povecam malo vidljivost. Ako niste procitali tekst procitajte ga obavezno uz upozorenje da nije za ljude koji se lako sablaznjavaju. 

Tekst jeste duzi ali je veoma sadrzajana i indikativan. Krik je ovde prevazisao sebe u domenu istrazivackog novinarstva.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, cloudking рече

 

Moram da citiram ovu poruku da joj povecam malo vidljivost. Ako niste procitali tekst procitajte ga obavezno uz upozorenje da nije za ljude koji se lako sablaznjavaju. 

Tekst jeste duzi ali je veoma sadrzajana i indikativan. Krik je ovde prevazisao sebe u domenu istrazivackog novinarstva.

Жао ми је колика је суровост обузела ове људе.

Колико ми је познато политичари су се готово увек извлачили некажњено из оваквих процеса. Али мораће одбрана да позове на сведочење неког од њих или из министарства у.п.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

NOVA.RS

Predstavljanje knjige "Kontraendorfin" Svetislava Basare, ovenčanu NIN-ovom nagradom, sprečili su juče upadom na književno veče u Aranđelovcu predstavnici pokreta "Zavetnici".

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, GeniusAtWork рече
NOVA.RS

Predstavljanje knjige "Kontraendorfin" Svetislava Basare, ovenčanu NIN-ovom nagradom, sprečili su juče upadom na književno veče u Aranđelovcu predstavnici pokreta "Zavetnici".

 

Ова рече да би и црног ђавола довела да је добитник нинове награде...

Бирократе не инетресује околност ни то што многи писци и културни радници самтрају да је Нинова награда намењена либералним писцима. 

Потпуно ми је јасно зашто се Мики из песме Кад Мики каже да се боји, плаши брирократа.

А Басара ако већ мисли да је "панкер", провокативан идт мора да очекује и "панкерске" реакције.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma dal je moguce?!

NOVA.RS

Na osnovu optužnice koju je Tužilaštvo za organizovani kriminal podiglo protiv Veljka Belivuka, Marka Miljkovića i ostalih navodnih pripadnika njihove kriminalne grupe, a do koje je došao naš portal...

 

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, GeniusAtWork рече
NOVA.RS

Predstavljanje knjige "Kontraendorfin" Svetislava Basare, ovenčanu NIN-ovom nagradom, sprečili su juče upadom na književno veče u Aranđelovcu predstavnici pokreta "Zavetnici".

 

Bravo za Zavetnike, pocinjem da ih cenim...

Svaka cast momcima i devojkmaa, sledeci put usranu motku treba da ponesu ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У том циркусу што се у нас зове Србија, Вучић је једнима кловн, другима озбиљан артист на трапезу, а трећима некакав маг за којег баш ништа не могу да тврде, као ни за себе саме. Али, на страну тај погубљени човјек. Ни читав народ кад се тако погуби, то не значи много. Тај циркус Србија је само франшиза у наметнутом свијету, као свијету погубљених, с разним Вућичима на челу. А гдје су границе тог и таквог свијета, то бар данас није тешко видјети.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, slovoA рече

А гдје су границе тог и таквог свијет, то бар данас није тешко видјети.

Gde?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Gde?

А гдје би могле бити? Ако капитал и економски прогрес као усвојени систем диктирају те границе, онда једино још исток остаје, односно, Русија. Ако си ме уопште то питао. Тај западни свијет, препознат и препознаван као једини свијет, нема више куд, осим да удари на Русију. Или у неки сф и освајање Марса, што Холивуд већ увелико пропагира.

Али то је ипак само оно што сам и рекао, тај наметнути свијет. То су само његове границе, а не и границе стварнога свијета.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@cloudking Него, знаш ли шта је ту тек занимљиво, бар мени? То, што си питао само за те границе наметнутог свијета, као да се подразумијева да је овај свијет, свијет погубљених. Али, зашто би то био? Па Христос је у тијелу васкрсао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...