Jump to content

Ponovo onlajn nastava: Nezadovoljni i nastavnici i roditelji


Препоручена порука

Prošla "školska" godina ne postoji. Ništa ama baš ništa nije naučeno. Ako i sada bude isto to je dve godine potpuno izgubljene. I zamislite uđeš u sedmi razred a nisi išao peti i šesti.  U srednjoj je to još grđe. Upadneš u treći bez prvog i drugog.

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Neko je napisao da su oni odgovorni nadrljali bilo nastavnici, đaci, roditelji a ovi što hvataju krivine su se nauživali...rekla bih da je to ključno, uvek bilo i biće...i sa online i bez.

Nije online nastava pratiti časove ispred televizora, mnogi nemaju uslove, sigurno će se napraviti neka kombinacija, i zašto bi deca iz neke seoske sredine bila osuđena na online i fizičku distancu kad i onako mnoge seoske škole i nemaju veliki broj đaka i izolovane su:)

Lakše će to podneti srednja škola po meni nego osnovna, u srednjoj se i nastava razlikuje zavisno od škole a tu je i praksa....široka je to tema i pre korone je bilo pitanje šta i koliko se zapravo uči u školi a koliko se plaćaju časovi...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да је средњошколцима за нијансу лакше. У основним школама су деца од шест до четрнаест година. Ове школске године су прваци и осмаци поднели највећи терет. А што се тиче практичног рада у нашој школи се највише користила Гугл учионица. Било је и Вајвер, месинџер, Мајкрософт епизода. Затим презентација упитника, аудио лектире, конференцијској састанака.. .а имали смо и онлајн обуку...За мене су неки сегменти били инспиративни. Највећи проблем је повратна информација и недостатак реалне учионице. Наш рад подразумева интеракцију, разговор, вежбу..и друге ствари....проширило се значење термина прековремени рад. Опет кад помислим на све који су изгубили посао, не знам шта да мислим 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, nikola a рече

Какав ће ово циркус да буде у септембру људи моји...

WWW.KLOTFRKET.COM

U dnevnom listu Blic juče je objavljeno kako to ministar vidi nastavu u srednjim školama od septembra, a u svetlu...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, sanja84 рече

Online nastava je super! Ima puno oga da se nauči na internetu! Ko smo, gde smo, šta smo, kuda idemo. Rocks!

Da, sa pozicije odrasle osobe. Zamisli sebe kao zaposlenog roditelja, sa dva školarca koja prate nastavu od kuće. Deveti krug pakla...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...