Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 8 часа, GeniusAtWork рече

Мислим да сам открио одакле @Tumaralo. добија инспирације за дигитални гулаг :))) Изашло ми у предлозима на јутјубу, наслов ми био занимљив па сам кликнуо

Postoje razni izvori, ne znam za ovo.

Ukratko, samo treba da shvatiš ozbiljno WEF i pisanija Klausa Švaba.

Treba da shvatiš ozbiljno da Overlordi jasno i glasno govore da je Kina uzor i model za društvo budućnosti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Tumaralo. рече

Treba da shvatiš ozbiljno da Overlordi jasno i glasno govore da je Kina uzor i model za društvo budućnosti.

Кина јасно говори свима, да не треба да копирају кинески модел. 

Кад сама Кина говори да њен модел није модел који треба да се примјњује изван Кине, онда тај модел не може бити модел за будућност.

Дакле неко масно лаже да су некакви оверлорди рекли ово или оно, а и зна се ко. 

  • Свиђа ми се 1

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.B92.NET

Lambda-soj koronavirusa nije samo zarazniji, nego je i otporniji na antitiela, tvrdi se u najnovijoj japanskoj studiji. Drugim rečima, vakcine slabije štite od te varijante virusa.

Preko Omega do Ursa Major soja pa prelazimo na Diznijeve junake.

-------

Vakcinisani proizvode nove varijante. Namerno su suboptimalno vakcinisani od strane pedofilskih satanista.

Zbog ovoga će biti masovnog umiranja ove zime.

Umiraće mahom nevakcinisani a vakcinisani će biti fiksani raznim đubretom i pretvarani u nekakve bedne oblike života večito bolesne.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:))12:smeha:

WWW.DANAS.RS

Osnivač Majkrosofta, jedan od najbogatijih ljudi na svetu Bil Gejts priznao je da je napravio "veliku grešku" time što se sreo sa optuženim seksualnim prestupnikom Džefrijem Epštajnom.

Nema razloga da nemate poverenja u satanističkog pedofila i primite od njega genetski fiks.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Tumaralo. рече

:))12:smeha:

WWW.DANAS.RS

Osnivač Majkrosofta, jedan od najbogatijih ljudi na svetu Bil Gejts priznao je da je napravio "veliku grešku" time što se sreo sa optuženim seksualnim prestupnikom Džefrijem Epštajnom.

Nema razloga da nemate poverenja u satanističkog pedofila i primite od njega genetski fiks.

Hej, rekao je da mu je žao, dakle sve je ok.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Tumaralo. рече

Treba da shvatiš ozbiljno da Overlordi jasno i glasno govore da je Kina uzor i model za društvo budućnosti.

Ti overlordi su ono bas glupi ljudi kad tako javno i otvoreno svima govore  o svojim planovima :D 

 

Salu na stranu ja sam sad zbunjen... jel overlordi javno saopstavaju svoje planove ili su planovi tajni ali ste ih vi provalili jer vasem umu nista ne moze da pobegne?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, Tumaralo. рече

Što ne ?

Pa ne mogu da vakcinišem tuđu decu, mogu samo roditelji... takođe, nema nepotrebnih rizika....

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Justin Waters рече

Кина јасно говори свима, да не треба да копирају кинески модел. 

Кад сама Кина говори да њен модел није модел који треба да се примјњује изван Кине, онда тај модел не може бити модел за будућност.

Дакле неко масно лаже да су некакви оверлорди рекли ово или оно, а и зна се ко. 

Ja se sećam i odakle mu ta nebuloza... Švab je nešto hvalio Kinu u vezi sa borbom protiv pandemije... a kad na to primeniš tumaraloističko "čitanje između redova" onda iz toga "pročitaš" da svi treba da kopiraju celokupan kineski društveni i politički model....

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, Tumaralo. рече
WWW.B92.NET

Lambda-soj koronavirusa nije samo zarazniji, nego je i otporniji na antitiela, tvrdi se u najnovijoj japanskoj studiji. Drugim rečima, vakcine slabije štite od te varijante virusa.

Preko Omega do Ursa Major soja pa prelazimo na Diznijeve junake.

-------

Vakcinisani proizvode nove varijante. Namerno su suboptimalno vakcinisani od strane pedofilskih satanista.

Zbog ovoga će biti masovnog umiranja ove zime.

Umiraće mahom nevakcinisani a vakcinisani će biti fiksani raznim đubretom i pretvarani u nekakve bedne oblike života večito bolesne.

:D

Znači, postali smo svesni da vakcine štite od umiranja od korone i da mahom umiru nevakcinisani... i sad smišljamo kako da umesto preuzimanja krivice za širenje nebuloza o vakcinama nekom magijom optužimo vakcinisane za to... a da se magična inkantacija pojača, valja ubaciti i magične reči za utvrđivanje "the Istine" poput pedofilski satanisti... :)

Ali mislim da si pogrešio... moraš tri puta za redom da ponoviš "pedofilski satanisti" i pljuneš iza desnog ramena i zakolješ kozu da bi inkantacija upalila i da vakcinisani magično postanu ti koji proizvode nove varijante i koji su krivi za smrt nevakcinisanih.

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 10 часа, haveaniceday рече

Znam ja odlicno sta su preuzimali.

image.png.4c07b9e2506aa602671ea0b139887942.png

Verujem da MISLIŠ da sve znaš i da nema potrebe da najpre istražiš o čemu se zapravo tu radi ( identično se ponašaš bukvalno na svakoj temi ovde na forumu ).

Vidi se a ti je uzor u svemu onaj što je sebe nazvao "stabilnim genijem". joooj

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Avocado рече

Ja se sećam i odakle mu ta nebuloza... Švab je nešto hvalio Kinu u vezi sa borbom protiv pandemije... a kad na to primeniš tumaraloističko "čitanje između redova" onda iz toga "pročitaš" da svi treba da kopiraju celokupan kineski društveni i politički model....

И мени је то пало напамет. Једном је неко од тих "оверлордова" похвалио неку акцију кинеске владе и то је одмах преведено на читав кинески политичко -економски систем. Слично је и са једном Гејтсовом изјавом о успјешности кинеске владе да обузда епидемију негдје прошле године када је све букнуло у Европи и Америци. 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Avocado рече

Znači, postali smo svesni da vakcine štite od umiranja od korone i da mahom umiru nevakcinisani... i sad smišljamo kako da umesto preuzimanja krivice za širenje nebuloza o vakcinama nekom magijom optužimo vakcinisane za to...

Ne, lemmuse. 

Očigledno je da vakcinisani prolaze za blažim simptomima.

Problem je što se uopšte zaražavaju u ogromnom broju i što šire virus jednako kao i nevakcinisani.

To znači da te je Diler lagao.

Naravno problem je što imaju i side effects i što umiru u abnormalnom broju u poređenju sa ostalim vakcinama i što će vremenom imati sve gore posledice.

Takđe, izvesno je da u njima virus mutira i postaje smrtonosniji.

пре 42 минута, Avocado рече

a da se magična inkantacija pojača, valja ubaciti i magične reči za utvrđivanje "the Istine" poput pedofilski satanisti... :)

 

Bio sam svestan koliko je debela lobanja sagovornika na forumu pa nisam preterivao sa satanističko-pedofilskom konekcijom dok nije izašla ova friška vest na Danasu.

пре 44 минута, Avocado рече

Ali mislim da si pogrešio... moraš tri puta za redom da ponoviš "pedofilski satanisti" i pljuneš iza desnog ramena i zakolješ kozu da bi inkantacija upalila i da vakcinisani magično postanu ti koji proizvode nove varijante i koji su krivi za smrt nevakcinisanih.

Lemmus Maximus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...