Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 39 минута, dragisa рече

@Avocado od reči do reči se ostvarilo to što je "predvideo"

Aha... sve osim toga da se umire sa vakcinama isto kao i bez njih i osim infantilne ideje da će država svima da uništi biznis pa da živimo od državne pomoći (koja nekom magijom nastaje kad niko ne plaća porez)... sitnice...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Avocado рече

Tako što nije pogodio tačan scenario... već si preuveličao ono što je pogodio (ili što veruješ da je pogodio),  a ignorišeš ono što je promašio...

Klasično "i ćorava koka ubode zrno"...

Covece boziji, je l si ti corav, gluv? Like je pogodio sve od reci do reci... o cemu ti pricas? Je l o onom videu? Bukvalno je rekao sve kako se desava.

Jel stvarno hoces da ispadnes tolika budala, mozes da kazes, nemam pojma.. imao srece... ne brate ti pokusavas da nas ubedis ovde da nije nista pogodio kao da mi ostali nemamo oci i usi. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Avocado рече

osim infantilne ideje da će država svima da uništi biznis pa da živimo od državne pomoći (koja nekom magijom nastaje kad niko ne plaća porez)... sitnice...

Bukvalno se upravoto desava u americi:
 

WWW.FORBES.COM

Will giving unemployed individuals less money fix this worker shortage? Perhaps the answer to this question is less about worker pay and more about worker rights.

Ljudi nece da rade jer im je isplativije da primaju socijalnu pomoc sda kada je Bajden odresio kesu. 

To je taktika kojom se uglavnom demokrate sluze u usa, tako su unistile Detroit. Sindikati plus masna socijalna pomoc.
Nabijes masnu socijalnu pomoc, ljudima se ne isplati da rade jer imaju samo par stotina dolara vise mesecno, predju na socijalnu pomoc, budu godinama na njoj, ali su ti zagarantovani glasaci jer sve dok im obecavas socijalnu pomoc ili povecanje iste, ili ih platis da ce zli republikanci rasisti fiskalni konzervativci da je ukinu, ti imas sigurno glasacko telo koje je spremno da ti da glas. 

Ne znam stvarno sta je tu infatilno.... to je klasicna kupovina glasova, desava se i u Srbiji. Sta mislis koliko roma glasa za vucica jer im obecava silne stvari u vidu socijalni davanja? 





 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, haveaniceday рече

Bukvalno se upravoto desava u americi:
 

WWW.FORBES.COM

Will giving unemployed individuals less money fix this worker shortage? Perhaps the answer to this question is less about worker pay and more about worker rights.

Ljudi nece da rade jer im je isplativije da primaju socijalnu pomoc sda kada je Bajden odresio kesu. 

To je taktika kojom se uglavnom demokrate sluze u usa, tako su unistile Detroit. Sindikati plus masna socijalna pomoc.
Nabijes masnu socijalnu pomoc, ljudima se ne isplati da rade jer imaju samo par stotina dolara vise mesecno, predju na socijalnu pomoc, budu godinama na njoj, ali su ti zagarantovani glasaci jer sve dok im obecavas socijalnu pomoc ili povecanje iste, ili ih platis da ce zli republikanci rasisti fiskalni konzervativci da je ukinu, ti imas sigurno glasacko telo koje je spremno da ti da glas. 

Ne znam stvarno sta je tu infatilno.... to je klasicna kupovina glasova, desava se i u Srbiji. Sta mislis koliko roma glasa za vucica jer im obecava silne stvari u vidu socijalni davanja? 





 

Kad vucic radi ovo isto ti ga dizes u nebesa.

I on isto kao demokrate  u USA daje ljudima ono sto im treba i ljudi ga zbog toga vole i glasaju za njega. Isto kao sto demokrate daju ljudima vecu socijalu  i ljudi onda vecinom glasaju za demokrate i Tramp onda izgubi izbore.

Tramp bi morao da poradi na tome, da da ljudima ono sto im treba, kao sto Bajden pametno radi. Mislim, to su tvoje politicke ideje, samo te podsecam na njih.

 

Umesto sto gubite vreme pisuci po forumima i praveci mimove, bolje gledajte kako da ljudima date on osto im treba. Dok to ne uradite demokrate ce vas jahati...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, haveaniceday рече

Covece boziji, je l si ti corav, gluv? Like je pogodio sve od reci do reci... o cemu ti pricas? Je l o onom videu? Bukvalno je rekao sve kako se desava.

Jel stvarno hoces da ispadnes tolika budala, mozes da kazes, nemam pojma.. imao srece... ne brate ti pokusavas da nas ubedis ovde da nije nista pogodio kao da mi ostali nemamo oci i usi. 

Neverovatan primerak.

Mislio sam u jednom momentu da troluje ali izgleda da imamo posla sa visoko-adaptiranim samoobmanutm obmanjivačem. link

Pogledaj na Bajden temi gde govorimo o rasama, video koji je neironično postavio ("Ispod ekvatora teorija") i biće ti jasan stepen solidnosti zabludele psihe. Svaki napad na tu tvrđavu je beznadežan. Začarane zidine lemingove lobanje. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovo čeka i Evropu na zimu

Međutim, Evropljani već protestuju u milionima tako da će globalisti morati da povećaju ulog. Verujem da će nastupiti pravi pomor zbog "varijanti" a nevakcinisani će biti optuženi.

Videli smo da je vlada UK raspisala tender za masovna stovarišta leševa, svuda se grade bolnice itd.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li ste nekada čuli da plandemija neće nikada prestati bez obzira koliko u sebe ušpricate eksperimentalnog genetskog đubreta jer se sprovodi Veliki reset a plandemija služi samo kao katalizator tog procesa a mere koje se sprovode nemaju veze sa zdravljem i medicinom već služe za kontrolu populacije u prenasaljenom svetu koji ostaje bez high EROI nafte?

https://www.facebook.com/100009740205022/videos/1442795439388449/

  • Зачуђен 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Po Evropi se protestuje a vlada medijski mrak.

 

 

Protestuju vakcinisani rame uz rame sa nevakcinisanima.

I leminzi počinju da kapiraju da nešto ne štima. Da se najavljuju još veća ograničenja, da se još više uništava ekonomija uprkos tome što su primili dve doze eksperimentalne genetske terapije, uprkos tome što su izbegavali članove šire porodice godinu dana, uprkos tome što su nosili po dve maske u Maxiju.

Na jesen/zimu, Overlordi će morati da podignu ulog. Više im ne prolazi lažno izveštavanje sa lažnim brojkama, sa crisis actorima i sa fear mongeringom. Previše leminga je puklo sa biznisom i sa mozgom.

Bojim se će ovaj put zbilja biti masovnog umiranja. "Nove varijante" koje su izazvane mutacijama usled vakcinacije ili masovan pomor vakcinisanih (usled ADE i ostalih stvari) ili oba. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Tumaralo. рече

Bojim se će ovaj put zbilja biti masovnog umiranja. "Nove varijante" koje su izazvane mutacijama usled vakcinacije ili masovan pomor vakcinisanih (usled ADE i ostalih stvari) ili oba. 

Eo... Samo sto nije... :)

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, haveaniceday рече

Bukvalno se upravoto desava u americi:
 

WWW.FORBES.COM

Will giving unemployed individuals less money fix this worker shortage? Perhaps the answer to this question is less about worker pay and more about worker rights.

Ljudi nece da rade jer im je isplativije da primaju socijalnu pomoc sda kada je Bajden odresio kesu. 

To je taktika kojom se uglavnom demokrate sluze u usa, tako su unistile Detroit. Sindikati plus masna socijalna pomoc.
Nabijes masnu socijalnu pomoc, ljudima se ne isplati da rade jer imaju samo par stotina dolara vise mesecno, predju na socijalnu pomoc, budu godinama na njoj, ali su ti zagarantovani glasaci jer sve dok im obecavas socijalnu pomoc ili povecanje iste, ili ih platis da ce zli republikanci rasisti fiskalni konzervativci da je ukinu, ti imas sigurno glasacko telo koje je spremno da ti da glas. 

Ne znam stvarno sta je tu infatilno.... to je klasicna kupovina glasova, desava se i u Srbiji. Sta mislis koliko roma glasa za vucica jer im obecava silne stvari u vidu socijalni davanja? 





 

Ово за социјалну помоћ је жива истина...имам рођаку  у Лас Вегасу...и она  прешла на социјалу...каже живео Бајден, да га Бог поживи. Згранула сам се .   

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Рапсоди рече

Ово за социјалну помоћ је жива истина...имам рођаку  у Лас Вегасу...и она  прешла на социјалу...каже живео Бајден, да га Бог поживи. Згранула сам се .   

I ja bih se zgranuo da mi haveaniceday nije objasnio da to tako treba. Obecas ljudima ono sto oni zele i polse im to das i imas sigurne glasove. 

Da je Tramp tp isto radio sad bi bio predsednik. Takodje ako zeli opet da bude predsednik, sad zna sta treba da radi... i on i njegove pristalice, umesto sto mimuju i smaraju po forumima treba da porade na svojoj politici kako bi pobedili demokrate...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...