Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 2 часа, cloudking рече

 

E pa nema. Korona je tu pa je tu. Nece da nestane ako zazmuris i zamisljas Jovanu Stojkovoc kako bosa po livadi gazi po burjani... Ili ces da se vakcinises pa da nastavis normalan zivot ili ces da se cesto testiras. 

 

Жена треба да има право са својим животом и својим здрављем да ради шта оће.
А не ти да јој одређујеш диктаторском логиком.

Као што је не присиљаваш да се вакцинише против грипа и тестира, тако не би смео то да радиш ни од короне.

Али теби је битно да ли ће нека болест да усмрти двојицу или њих десет, па ако ће да усмрти двојицу то ти је ок али ако че да усмрти десет то није ок.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, fsa рече

Kamo sreće da je obavezna... ali s obzirom na to ko je na vlasti ne verujem da će doneti takvu odluku.

Профил човека: одушевљен када кинези стављају катанац људима који болују од короне.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, fsa рече

Па ја и пратим научни савет. Вакцинисао сам се.

Наука нигде не каже да људи требају да буду присиљени на вакцинацију, то је политички став ауторитавино окренутих људи. 

најсмешније је што ни ти ни клауд нпр две благе везе немате о науци нити разумете основне принципе.... само знате да читате научне ауторитете које вам тутну под нос.. јер сте .. као што рекох.. ауторитативни, верујете у ауторитет не у себе. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Avocado рече
On 21.7.2021. at 14:52, Avocado рече

A po svemu sudeći se neće ostvariti ni u avgustu... jer ni tada neće vakcina biti uslov, nego jedno od tri stvari koje si naveo, pri čemu i pored najava i dalje smem da prognoziram da se to neće odnositi na essential stvari... neće nikom to trebati da ode od kuće do posla i nazad, neće nikom to trebati za posao (osim lekarima i sličnim službama i možda vojsci), neće trebati za supermarkete, apoteke i slično... a za bolnice ako uopšte uvedu - uvešće za nonessential stvari tipa kozmetička plastična hirurgija...

 

Hahaha kakav spiner! 12:smeha:

Pa nisam ni govorio da će do kraja avgusta biti okončano podizanje digitalnog gulaga kineskog tipa (što, između ostalog i podrazumeva da ćeš se morati podvrgnuti eksperimentu kao laboratorijski leming da bi išao u supermarket, apoteku i na posao). 

Tome stremimo, svakako, ali ne može to baš toliko brzo.

Za kraj avgusta sam prognozirao da će u FR stupiti na snagu ono što je Makron najavio: "zeleni pasoši" kao uslov za ulazak u prevoz, restorane, tržne centre, bolnice, i ostale public venues.

Od ovoga jedino za bolnice nije ostvareno (nakon što je stotine hiljada ljudi izašlo na ulice).

Ali biće i to, naravno. Sve jača i jača uslovljavanja. Već i kod nas tu i tamo uskraćuju nežigosanima zdravstvenu zaštitu kod nekih "nonesencijalnih stvari".

Inače, sama činjenica da si počeo da koristiš termin "nonessential stvari" kao legitiman, znači da je kod tebe zabeležen viši stepen ispiranja mozga.

However, ti si imao neke druge predikcije. U nastavku posta sa gornjim citatom:

"Nisam nikada isključio mogućnost da će država primoravati neke od svojih zaposlenih da se vakcinišu, pre svega lekare, a možda i vojsku... takođe, čudi me da još uvek nema ozbiljnijih restrikcija za restorane i slične aktivnosti... ići će uskoro jači pritisak na nevakcinisane da se vakcinišu... naročito tamo gde nema dovoljno zainteresovanosti... to je logična posledica želje da se što više ljudi vakciniše... ono što sam negirao je da će u bilo kom trenutku ključne stvari biti uslovljene vakcinom (prevoz, posao, lečenje i slično)..."

Zatim:

S druge strane, ja sam govorio:

T: "Uvedeni su pasoši, a zabrana za one koji nemaju sledi tek kada dovoljan broj leminga uzme pasoš. Zanimljivo je i da su besplatni u vreme kada svaki papirić košta a još su pre nekoliko dana sve takse poskupele. Pasoš se zove "zeleni sertifikat" jer će se uslovljavanja u budućnosti odnositi na carbon footprint. U bliskoj budućnosti "pasoš" će se koristiti radi ulaska u objekte (prvo ugostiteljske)."

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zarada na tuđoj smrti

Da li je ikoga iznenadila vest da je neformalni vođa antivakcinaškog pokreta zaradio stotine miliona dolara na epidemiji? U SAD je objavljena vest o zaradi Merkole, osteopate, samo na epidemiji. Tokom doba u kome je blokiran čitav svet a nekoliko miliona ljudi preminulo on je napisao više od 600 članaka striktno usmerenih protiv vakcina i vakcinacije. Posebna pažnja je usmerena na mRNA vakcine. 

On je jedan od 12 osoba koje popularno nazivaju Disinformation Dozen aludirajući na film Dirty Dozen. Ta grupacija je tvorac skoro svih laži koje možete čuti od naših antivakcinaša. Slobodno možemo reći da naši antivakcinaši rade za nekoga od tih 12. Da li rade za novac ili iz nekih drugih razloga bilo bi zanimljivo da vlast ispita, što naravno ne očekujemo, jer koga briga zašto smutljivci lažu ljude.

 

Spisak tih dvanaest je prepoznatljiv jer ih stalno pominju naši antivakcinaši:

1. Joseph Mercola
2. Robert F. Kennedy, Jr.
3. Ty and Charlene Bollinger
4. Sherri Tenpenny
5. Rizza Islam
6. Rashid Buttar
7. Erin Elizabeth
8. Sayer Ji
9. Kelly Brogan
10. Christiane Northrup
11. Ben Tapper
12. Kevin Jenkins 
Lako ih je prepoznati iz klipova sa žutim titlom, iz pisama podrške našim avaksima, iz svakodnevnih mudrolija koje se pronose internetom.
Za one koji i dalje ne razumeju - antivakcinaši listom rade za ove ljude gore, rade da bi se oni obogatili. Opet kažem, nisam ja taj ko treba da utvrdi da li su plaćeni za to. 
 
Tokom epidemije ovih 12 su kreirali 812.000 dezinformacija o vakcinama i bolesti. Imaju ogromnu zaradu na tome.
Već sam pisao o kampovima za obuku antivakcinaša, kako da šire laži. To je sve potpuno poznato.
Najveću zaslugu što svoje laži mogu da šire ima Facebook a za njim Instagram i Tweeter. Uprkos proklamaciji da se bore protiv antivakcinaša, Facebook im direktno omogućava delovanje.
Samo tokom dva meseca ova Dirty Dozen grupa je objavila 689.404 objave protiv vakcinacije, na Facebook-u. 73.1% dezinformacija na Facebook-u šire oni. Ostatak su razne Karen i Slavice koje bi da budu zanimljive u svojim promašenim životima.
Procena je da za ovih 12 aktivno radi oko 3 miliona ljudi na širenju smrtonosnih laži. Znači, tih 3 miliona za.....va ostalih 7 milijardi.
 
Tih dvanaest je povezano sa ovim organizacijama:
• Children’s Health Defense (Robert F. Kennedy, Jr.) 
• Informed Consent Action Network (ICAN) (Del Bigtree) 
• National Vaccine Information Center (NVIC) (Barbara Loe Fisher, Joseph Mercola) 
• Organic Consumers Association (OCA) (Joseph Mercola) 
• Millions Against Medical Mandates
 
Na tviteru je stanje drugačije, dvanaestorka je odgovorana tek za 17.3% postavljenih laži.
 
Jozef (Džozef) Merkola je autor tvrdnje da skoro niko ne umire od kovida-19 i da se smrtnost nije povećala. Ne treba napomenuti koliko je ovo velika laž. Takođe je autor tvrdnje da hidrogen leči kovid-19 (koji ne postoji?!).
 
Robert F. Kenedi je autor tvrdnji da vakcine predsatvljaju opasnost za trudnice i da je velika smrtnost među vakcinisanima.
 
Taj i Šarlin Bolindžer su autori tvrdnje da ne postoji epidemija, odnosno da je sve lažirano. Tvrde i da vakcine izazivaju autizam i da je Tramp pokraden na izborima. Od ranije su poznati po lažima o lečenju tumora.
 
Šeri Tenipeni, osteopata, je autor tvrdnji da maske ne deluju. Već je pisano o njoj kao o osobi koja organizuje kampove za antivakcinaše na kojima ih uči da promovišu hlorokin, ivekmektin, vitamin D. Aktivno podržava Vejkfilda.
 
Riza Islam je autor tvrdnje da vakcine izazivaju sterilitet. On je autor teorija protiv Bil Gejtsa i autor tvrdnji da su oni koji su za vakcine satanisti..
 
Rašid Butar, osteopata, autor tvrdnji da se testovima za kovid-19 unose mikroorganizmi, koautor tvrdnji o sterilitetu.
 
Erin Elizabet, partner Mekole, vodi sajt o nazovi zdravoj ishrani, autor tvrdnje da je hlorokun lek za sve i autor tvrdnji o Rotšildu i Rokafeleru.
 
Sejer Dži, lobista zelenih, autor tvrdnji da su mRNA vakcine ubile više ljudi nego kovid-19. Vlasnik sajta u kome promoviše svoje laži. Autor tvrdnji da maske nikako ne smeju da nose zdravi jer ih čine bolesnima.
 
Keli Brogan, holistički psihijatar, autor tvrdnji da koronavirus ne postoji i da je pandemija planski smišljena (kako može i jedno i drugo jasno je samo njoj i njenim obožavaocima). Aktivno se bori protiv maski.
 
Kristina Nortrup je ginekolog i poznati antivakcinaš, autor tvrdnji da vakcine podižu procenat bolesne dece za 800%.
 
Ben Taper, kiropraktičar, autor tvrdnji da ne postoji epidemija već samo lažno pozitivni pacijenti. Takođe tvrdi da je sve izmišljeno da bi vlasti mogle da kontrolišu ljude.
 
Kevin Dženkins, veliki borac protiv karantina i autor tvrdnje da su vakcine smišljene da porobe ljude crne boje kože.
 
Gore navedeno su podaci Centra za borbu protiv digitalne mržnje i nalazi se u njihovom objavljenom izveštaju.
 
Stvari stoje tako. To su autori laži, Facebook je njihov glavni promoter a lokalno ih šire, dobro znamo ko. Svakoga dana se sami jave na mrežama.
Evidentno je da se radi o ljudima koji se bave pseudonaukom. Njihov jedini cilj je zarada. Smrt je njihova najbolja reklama. Ako nema epidemija, tumora, bolesti onda nema ni njihove zarade. 
 
Kada sledeći put pročitate tvrdnje koje su usmerene protiv vakcinacije odlično znajte da dolaze od ovih ljudi i da oni na tome zarađuju stotine miliona dolara. 
Poražavajuće je koliko su se duboko zavukli u zvaničnu medicinu. Svedoci smo da se zvanično pokušava sa lečenjem hlorokin, ivermektin, azitromicin, vit D protokolom. On je njihov izum. Služi da imaju zaradu i da pomre što više ljudi.
Hajde nekada da pričamo bez maski, ako bude velikog talasa krajem leta i na jesen, svaki umrli ide njima na dušu. I onima koji rade za njih. Vidimo koliko su krenuli u otvorene agresivne laži.
Ide i na dušu onih koji im svojim nečinjenjem pomažu.
Vreme je da skinemo rukavice.
LJUDILAZI.BLOGSPOT.COM

Istina, kao i svetlost, zaslepljuje. Laž je naprotiv, poput lepog sumraka u kojem se ističe svaki predmet.
 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Рапсоди рече

Да живите нормално уз редовне ПЦР и друге тестове...пронађите уљеза joooj

Neće jer će do kraja godine povući prc test jer su čak i u glavnom štabu DebilKonova morali priznati da je prc test teški buljašin koji ne razlikuje grip i coNvid.

WWW.CDC.GOV

CDC - OPHSS - CSELS - Division of Laboratory Systems (DLS)

Ali to ih ne sprečava da do kraja godine na osnovu njegovih "rezultata" zatvaraju ljude, uništavaju biznise i ograničavaju/uskraćuju prava i slobode ljudima. :dobro:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, haveaniceday рече

Па ја и пратим научни савет. Вакцинисао сам се. 

Ne znam da li pratiš ali definitivno ništa ne kapiraš. Danima si lupetao o CFR vrednostima, a kada ti je sve lepo objašnjeno ipak nisi ništa uspeo da ukapiraš.

пре 29 минута, haveaniceday рече

Наука нигде не каже да људи требају да буду присиљени на вакцинацију

Pa i nisu prisiljeni. Izmišljaš, po običaju...

пре 29 минута, haveaniceday рече

то је политички став ауторитавино окренутих људи. 

Laž.

пре 29 минута, haveaniceday рече

најсмешније је што ни ти ни клауд нпр две благе везе немате о науци нити разумете основне принципе.... само знате да читате научне ауторитете које вам тутну под нос.. јер сте .. као што рекох.. ауторитативни, верујете у ауторитет не у себе. 

Čovek koji ne ume da napiše običan broj i koji ne zna koliko milijarda ima nula uči druge nauci :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Tumaralo. рече

Hahaha kakav spiner! 12:smeha:

Pa nisam ni govorio da će do kraja avgusta biti okončano podizanje digitalnog gulaga kineskog tipa (što, između ostalog i podrazumeva da ćeš se morati podvrgnuti eksperimentu kao laboratorijski leming da bi išao u supermarket, apoteku i na posao). 

Tome stremimo, svakako, ali ne može to baš toliko brzo.

Za kraj avgusta sam prognozirao da će u FR stupiti na snagu ono što je Makron najavio: "zeleni pasoši" kao uslov za ulazak u prevoz, restorane, tržne centre, bolnice, i ostale public venues.

"i druge svakodnevne aktivnosti"  pa sam ti lepo objasnio da se ne ložiš i da vakcinacija neće biti uslov za ključne (essential) stvari: odlazak na posao i sa posla, posao (osim lekara i sličnih), supermarkete i bolnice... to je bilo sporno između nas... i ispostavilo se da sam ja u pravu, a ti nisi... ne znam šta sad pokušavaš sa ovim tupljenjem... i projekcijom da ja spinujem...

 

 

пре 40 минута, Tumaralo. рече

Od ovoga jedino za bolnice nije ostvareno (nakon što je stotine hiljada ljudi izašlo na ulice).

I gradski prevoz i supermarketi i sve što je ključno tj. sve ono što sam ti rekao... "jedino" :D se nije ostvarilo sve ono u čemu se tvoja prognoza razlikovala od moje... :D

 

пре 40 минута, Tumaralo. рече

Ali biće i to, naravno. Sve jača i jača uslovljavanja. Već i kod nas tu i tamo uskraćuju nežigosanima zdravstvenu zaštitu kod nekih "nonesencijalnih stvari".

Biće sigurno, kao i sve ostale tvoje promašene predikcije...

 

пре 40 минута, Tumaralo. рече

However, ti si imao neke druge predikcije. U nastavku posta sa gornjim citatom:

"Nisam nikada isključio mogućnost da će država primoravati neke od svojih zaposlenih da se vakcinišu, pre svega lekare, a možda i vojsku... takođe, čudi me da još uvek nema ozbiljnijih restrikcija za restorane i slične aktivnosti... ići će uskoro jači pritisak na nevakcinisane da se vakcinišu... naročito tamo gde nema dovoljno zainteresovanosti... to je logična posledica želje da se što više ljudi vakciniše... ono što sam negirao je da će u bilo kom trenutku ključne stvari biti uslovljene vakcinom (prevoz, posao, lečenje i slično)..."

Šta je tu drugačije od onoga što se ostvarilo?

 

пре 40 минута, Tumaralo. рече

Zatim:

 

A da smo pričali o nošenju maski, onda bi sada rekao: eto vidiš da je obaveza da se nose na poslu, pogledaj hirurge!  :D

 

пре 40 минута, Tumaralo. рече

S druge strane, ja sam govorio:

T: "Uvedeni su pasoši, a zabrana za one koji nemaju sledi tek kada dovoljan broj leminga uzme pasoš. Zanimljivo je i da su besplatni u vreme kada svaki papirić košta a još su pre nekoliko dana sve takse poskupele. Pasoš se zove "zeleni sertifikat" jer će se uslovljavanja u budućnosti odnositi na carbon footprint. U bliskoj budućnosti "pasoš" će se koristiti radi ulaska u objekte (prvo ugostiteljske)."

Tu sam ti već odgovorio i to i dalje stoji:

kad napišeš "uvešće vakc. pasoše" pa ih uvedu, onda si pogodio, a kad napišeš "uvešće vakc. pasoše i niko bez njih neće moći da putuje, radi, uđe bilo gde" pa samo uvedu pasoše ali ne i ostalo iz prognoze, onda si promašio.

Evo da dodam, nisi promašio po kriterijumima Milana Tarota... po njegovim standardima si skoro sve pogodio... on isto tako pogađa kao ti...

  • Оплаках :)) 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, fsa рече

Ne znam da li pratiš ali definitivno ništa ne kapiraš. Danima si lupetao o CFR vrednostima, a kada ti je sve lepo objašnjeno ipak nisi ništa uspeo da ukapiraš.

Шта ми је то објашњено, можеш да ми поновиш?? :)))

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, fsa рече

Čovek koji ne ume da napiše običan broj i koji ne zna koliko milijarda ima nula uči druge nauci :D

Ма грешим ја пуно у писњу то није проблем никакав. Никада нисам рекао да ми је то јача страна. Посебно често мешам милијарде са билионима јер је другачији амерички и европски систем, а ја често радим у америчком. 

Само не видим какве то везе има са месом мојих аргумената... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, fsa рече

Laž.

Шта је лађ друже, ти хожеш да се вакцинишу људи насилно, хоћеш да вакцинација буде обавезна.. нема ту лажи ауторитативан си лик. 

Мислим сама чињеница да се ложиш на кинеску диктатуру указује на то да си ауторитативан... 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

Шта ми је то објашњено, можеш да ми поновиш?? :)))

Na pada mi na pamet. Vrati se par stranica unazad pa čitaj.

пре 2 минута, haveaniceday рече

Ето видиш како не умеш да размишљаш.. имаш авокадова лупетања о заразности као да је то нешто много битно, па се за њих качиш јер свој аргумент немаш, своја размишљања немаш.. све што имаш су други ауторитети са твитера који ти дају сервирана мишљења да их ти понављаш. :)

Da si se potrudio da pročitaš moj odgovor ne bi sada lupetao. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...