sanja84 Написано Октобар 23, 2019 Пријави Подели Написано Октобар 23, 2019 ti ratovi su zeznute stvari... saradnja sa okupatorom...? Kneginja Milica je posle smrti muža i cele naše vojske na Kosovu, napravila mir sa Turcima, dala ćerku u harem....politike nekad mora, da bude. A sad, da li je bilo zločinaca među tih 35000 ljudi...to nikad nećemo znati. "Drži svoj um u adu i ne očajavaj" Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука