stevanjuric Написано Октобар 6, 2019 Пријави Подели Написано Октобар 6, 2019 пре 13 часа, Жељко рече Misliš tamo na onom svetu nema vladika? Знам да има, но се надам се да бар нећу бити у друштву ових о којима говорим, ма где завршио на оном свету. Више бих волео да сам тамо са онима које сам виђао као дете, и лично упознао касније. Ти су писали беседе под именом „Тихи глас“, а не неразумљиве трактате; градили храмове и црквене домове а не перверзне и неукусне „дворове“; служили и проповедали у својим епархијама, а не пецали и лутали као самсаре; ако су били на судовима, били су због црквене имовине, а не због скандала са дечкићима. Имали су шта да кажу и знали како да кажу, били достојанствени, имали веру и меру у свему. Zoran Đurović је реаговао/ла на ово 1 Link to comment Подели на овим сајтовима More sharing options...
Препоручена порука