Jump to content

Однос хришћанства према хомосексуалности

Оцени ову тему


Ronald

Препоручена порука

Шта су ти зли Фејсбук алгоритми.

Одем сад на ФБ и прва објава на фиду  је Серафим Саровски.

Зли Цукер бег прати ме и на Поукама!

Screenshot_10.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Desiderius Erasmus рече

Streza? Pa, dobro, lik je bacao ljude sa litice iz čiste zabave...

Zato što su ono bili Vaalovi sveštenici, a ovo žena koja je otišla po vodu.

Не разумеш шта је промисао Божији: Они су онда почели да славе Саву и да другачије гледају на "влахе". Жена је иначе преживела. Тако сада католици славе српске свеце Саву и Василија, а на помен имена Василијевог се прекрсте, кажу слава му и милост, и устану ако седе! Било каква побожност је боља од непобожности.

@Панарету да испричам једну згоду. Кад сам био млад, долазио ми један другар Душан Драча и ми смо у соби причали о религији. Мој ћале ишао да прислушкује, и како је овај причао тихо, није могао да чује. И свако мало мени приговарао: Што сте тамо закључани и шапурите као да сте педери!? - Ја га упозорих да ме не вређа по сексуалној орјентацији, али је он настављао. Другарски сам га упозоравао. Није одустајао и добије чир на дупету! Доктор му каже: Четвороношке на кревет, стави рукавицу и убоде га прстом, а мој ћале се онесвести!:)) Морао је после да ставља и неке капсуле у дупе, а ја сам га зезао до бесвести. Када ми је запретио да ће да ме убије ако му икад више поменем дефлорацију, одустао сам. 

Ја ћу простату прегледати само ако постоји неки ултразвук... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Zoran Đurović рече

 

@Панарету да испричам једну згоду. Кад сам био млад, долазио ми један другар Душан Драча и ми смо у соби причали о религији. Мој ћале ишао да прислушкује, и како је овај причао тихо, није могао да чује. И свако мало мени приговарао: Што сте тамо закључани и шапурите као да сте педери!? - Ја га упозорих да ме не вређа по сексуалној орјентацији, али је он настављао. Другарски сам га упозоравао. Није одустајао и добије чир на дупету! Доктор му каже: Четвороношке на кревет, стави рукавицу и убоде га прстом, а мој ћале се онесвести!:)) Морао је после да ставља и неке капсуле у дупе, а ја сам га зезао до бесвести. Када ми је запретио да ће да ме убије ако му икад више поменем дефлорацију, одустао сам. 

Ја ћу простату прегледати само ако постоји неки ултразвук... 

А шта је поента згоде која се твом оцу десила? 

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да те мало орасположи.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Панарет рече

А шта је поента згоде која се твом оцу десила? 

Poenta je da ne zavirujemo i ne osuđujem druge pa makar iz zezancije

Sećam se kako sam pred neki Vaskrs išao u mek i video lika sa devojkom trudnom (jeli su neki milk sejk i tako nešto a ja sam "uredno" postio) i kroz glavu mi je prošlo kako "ne poste...ona je trudna a verovatno nisu venčani ima i tetovaže...)

Dodje Vaskrs za nekoliko dana...crkva Svetog Marka...ponocna liturgija 

Ja na ispovest, sveštenik me vrati da dodjem ujutru jer sam popio vode dva tri sata pre....a odjednom ugledam ono dvoje iz meka lepo došli na liturgiju, imala ona i neko maramce....pricestili se....a ja ....

 

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Milan Nikolic рече

Да те мало орасположи.

Не могу ме орасположити нечије муке. Човек није геј па да зна да ужива :kupanje:

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Жељко рече

Баш о томе размишљам данас на литургији. Реко, овај Илија је поватао оне лажне пророке, одвео их на поток и поклао на стотине. И онда замишљам сцену како светац божији коље неке људе. И пошто сам десничар пацифиста(последња времена, шта да вам кажем) згрозим се. Рекох сам себи у вугла: Ох мајн гот, како је ово могућно? И исто тако у визији добијем слајд шоу као одговор  - Стоји Свети Илија на неком пропланку и Бог му показива шта ће се десити ако ти лажни пророци остану у Израиљу, како ће уништити правоверје и како ће и оно мало Израелаца отпасти од завета, те да је нужно "истријебити губу из торине".

Наравно, није ми било ништа лакше, али сконтао сам да није било друге опције.

 

све си ми ближи и ближи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јел неко чуо за неког искушеника, звали га ,,владика Шоне"? Пре дваес година, свратим ја до друга и тамо упознам тог Шонета (сав у мантији, брада, коса...). Хтео он код мене и доведем га у госте. Хтео да преспава и обезбедим му собу и кревет. У пола ноћи, отвара моја врата и моли ме да легне код мене, нешто му је важно. Дозволим му ја у склоним се у страну да спавам. А он почео да пропитује, па отворено пита да ли хоћу да се хватамо за пенисе. Моментално га пошаљем у другу собу без расправе.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Стаљиново унуче рече

све си ми ближи и ближи

Опа!

Па добро, има Жељко искуства са Ламбросом... 

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Milan Nikolic рече

Јел неко чуо за неког искушеника, звали га ,,владика Шоне"? Пре дваес година, свратим ја до друга и тамо упознам тог Шонета (сав у мантији, брада, коса...). Хтео он код мене и доведем га у госте. Хтео да преспава и обезбедим му собу и кревет. У пола ноћи, отвара моја врата и моли ме да легне код мене, нешто му је важно. Дозволим му ја у склоним се у страну да спавам. А он почео да пропитује, па отворено пита да ли хоћу да се хватамо за пенисе. Моментално га пошаљем у другу собу без расправе.

Бриши ово.

Ако га нијеси убио, срамота је то јавно говорити.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Панарет рече

Опа!

Па добро, има Жељко искуства са Ламбросом... 

Џаба се надаш. Жељко је ожењен, а Ламброс је срећно удата.

А Стаљиново унуче је стаљиниста, ваљда је то очигледно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Стаљиново унуче рече

све си ми ближи и ближи

Брате од вас комуниста само штету имам.

Ево сад ме ови Фифијеви гејеви прозивљу за Ламброса.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Жељко рече

Џаба се надаш. Жељко је ожењен, а Ламброс је срећно удата.

А Стаљиново унуче је стаљиниста, ваљда је то очигледно.

Џаба либералима обајшањавати они одма наводе воду на своју воденицу....ех деда деда што не поживе још дваес лета

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Жељко рече

Бриши ово.

Ако га нијеси убио, срамота је то јавно говорити.

Да сам био тада паметан, са знањем које сад имам, могао сам да му помогнем да се излечи, ослободи. Само да жели и да слуша.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Жељко рече

Џаба се надаш. Жељко је ожењен, а Ламброс је срећно удата.

 

Није то препрека... 

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...