Jump to content

Јеромонах Рафаило за радио "Светигору" говорио о утисцима које носи са овогодишње ,,Капије”

Оцени ову тему


Препоручена порука

Сабрање православних Хришћана “Капија” сабрало је и ове године, у току Успењског поста, у манастирима Подмаине (за мушке полазнике) и Рустово (за женске полазнике) вјернике жедне црквеног, манастирског живота. О утисцима које носи са овогодишњег сабрања, као и о значају оваквих окупљања за наш Радио говорио је игуман манастира Подмаине јеромонах Рафаило (Бољевић).

Звучни запис разговора

Извор: Радио Светигора


View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...