Jump to content

Владика Атанасије (Јевтић): Срби се не враћају, Косовом управљају Вучићеви мафијаши! (ВИДЕО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Немојте бановати Авдагића, чекајте да видимо прво како изгледа кад неко из плуса пређе у минус ... то ће бити занимљиво, први пут на форуму!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Branko, nije nikakav problem da budeš na forumu i ako si protestant, ali je jadno što to kriješ i lažno se predstavljaš. I vređaš  Srpsku Pravoslavnu Crkvu i nas, a tupiš o pristojnosti i toleranciji. @Бранко Авдагић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Бранко Авдагић рече

Имам иконе, али су све католичке израде, шта има везе?! А имам пуно књига разних аутора и издавача, па чак и Куран, па чак и књиге Елен Вајт. Изведи сад закључак, да ли сам муслиман или адвентиста?

Kvota 1,1 na musliman.

Šehidiste, svi izgibosmo od vaših komentara

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Hattori рече

Pa možda hoćete, fina se lova može zaraditi u NGO sektoru, samo još da progurate intervju sa Natašom Kandić, pa da vam i pouke.org daju procenat jer nam obogaćujete sadržaj na sajtu u ovim tužnim noćima samoće 0122_tuk

Ima da tri stana, po srpski zaradite.

Добро ће ми доћи роварење на ЖРУ за биографију. Хоћу директно да се из НВО сектора пребацим у Цију! А и овако се за Амфилохија спрема оптужница па ми веле надлежни ауторитети 'ајде напиши шта против Ђеда и сумашедшог му пријатеља па ћемо да те прогурамо у Цију или Мосад!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Бранко Авдагић рече

Сигурно се неки надају да ћу написати свети Јосип Радник (Броз). Ха, ха, ха

image.jpeg.2f3b9cfa5bb52c060f8d5b5065af26b9.jpeg

И Броза ти праштамо :ani_biggrin: ал, овога....јок море....

https://dvaujedan.wordpress.com/2017/08/28/vucica-umesto-ikone/

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Phoebe рече

Branko, nije nikakav problem da budeš na forumu i ako si protestant, ali je jadno što to kriješ i lažno se predstavljaš. I vređaš  Srpsku Pravoslavnu Crkvu i nas, a tupiš o pristojnosti i toleranciji. @Бранко Авдагић

Нисам протестант. Ја сам богумил, Богу мио а ђаволу нисам мрзак :)) 12:smeha:

Сви ко да сте изашли из Балканског шпијуна! 12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Phoebe рече

Branko, nije nikakav problem da budeš na forumu i ako si protestant, ali je jadno što to kriješ i lažno se predstavljaš. I vređaš  Srpsku Pravoslavnu Crkvu i nas, a tupiš o pristojnosti i toleranciji. @Бранко Авдагић

Upravo tako! 

Mozemo li zamoliti Admine da sklone sa njegovog avatara ikonu Hristovu I "pravoslavni hriscanin"? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Бранко Авдагић рече

Добро ће ми доћи роварење на ЖРУ за биографију. Хоћу директно да се из НВО сектора пребацим у Цију! А и овако се за Амфилохија спрема оптужница па ми веле надлежни ауторитети 'ајде напиши шта против Ђеда и сумашедшог му пријатеља па ћемо да те прогурамо у Цију или Мосад!

Ti pred ta dva coveka nisi ni dostojan da stanes a kamoli da nesto napises za njih. Jadan si ti!  confused1

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

image.jpeg.39c6fe8b51c0490e98e075234186715f.jpeg

Држим Буду на регалу а молим се Христу, да не будем сумњив комшијама! :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Бранко Авдагић рече

Нисам протестант. Ја сам богумил, Богу мио а ђаволу нисам мрзак :)) 12:smeha:

Сви ко да сте изашли из Балканског шпијуна! 12:smeha:

БОље из Б.Шпијуна но из  Маратонаца....:))

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Бранко Авдагић Slušaj, samo sam malo proveravao da li si psihosomatski ali dobro se držiš, definitivno si psihopata.

Nemaš osećaj ni za šta.

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Trifke рече

Ti pred ta dva coveka nisi ni dostojan da stanes a kamoli da nesto napises za njih. Jadan si ti!  confused1

За зелембаће и евриће се човек удостоји да пише против било кога. Ево сад ми се јавише муслимани Бошљаци. Кажу да су одушевљени и нуде ми посао историчара у Сарајеву!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Volim_Sina_Bozjeg рече

@Бранко Авдагић Slušaj, samo sam malo proveravao da li si psihosomatski ali dobro se držiš, definitivno si psihopata.

Nemaš osećaj ni za šta.

Истина, нарочито немам осећај за идоле, нарочито оне људске.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Бранко Авдагић рече

За зелембаће и евриће се човек удостоји да пише против било кога. Ево сад ми се јавише муслимани Бошљаци. Кажу да су одушевљени и нуде ми посао историчара у Сарајеву!

U to ne sumnjam! Kod njih je to makar lako. Oni mogu i magarca da izaberu za predsednika opstine! 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Бранко Авдагић рече

 

Bane, Bane... dobar je Bane, odavno se to zna...

...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...