Jump to content

Храм Светог Саве: Благодарење и молебан на почетку новог лета доброте Господње (ФОТО)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Високпреподобни архимандрит Стефан, настојатељ храма Светог Саве, служиo je ноћас благодарење за прошлу и молебан за наступајућу Нову годину по јулијанском календару у крипти Спомен-храма на Врачару.

1-8-700x525.jpg

11-4-700x566.jpg

4_0.jpg

5_0.jpg

15-4-700x525.jpg

dstl0021_0.jpg

dstl0029_0.jpg

 

View full Странице

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...