Jump to content

И римокатоличка црква има "попове-лопове у бесним аутомобилима"

Оцени ову тему


Препоручена порука

Пољска: Поп разбеснео парохијане куповином ПОРШЕА од 110 000 долара!

Католички свештеник Веслав Мацјашка, разљутио је своје парохијане куповином новог Поршеа који је платио 110 000 долара.

Screenshot_4-14.jpg

Разљућени парохијани Касине Велике на југу Пољске су захтевали да се свештеник протера и жалили се надлежном бискупу. Након свих перипетија свештеник је обећао да ће продати аутомобил а новац дати сиромашнима. Поред куповине аутомобила, парохијани су замерили свештенику што није ревностан у служби и што су му световне ствари важније од духовних. У обимној објави на Фејсбуку су навели читав низ пропуста свештеника Веслава, али му највише замерају што је запустио пастирски рад и што је све мање верника на богослужењима.

Свештеник Веслав се извинио свим парохијанима, и изјавио да му је веома жао ако је кога увредио својим поступком.

 

12091179_808926895894120_606475676465731

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma i pop je ljudsko biće i saka aftiće, bemumiša :))

@Zayron brate mili, a ka`ćeš ti da prodaš svoj zrakomlat, hm? Da se ugledaš na ovoga "besrebrenika", mori!

Zadnja vremena došla (a ponegde i prošla, dobrano).

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve neki moralisti danas, bune se bez razloga. Pogledajte samo tog jadnog čoveka, sigurno je celog života štekao, slagao paru na paru, nosio iscepanu odeću, pušio najgoru krdžu. I kada je konačno uspeo da sebi priušti to malo zadovoljstvo, digla se buka ljubomornika. A to što ima malo vernika na bogosluženjima... pa neka ih dolaze više pa će ih više i biti, umesto što zevaju po onim fejsbucima. Šta treba ovaj jadni sveštenik da radi, da deli besplatno pivo nedeljom?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...