Jump to content

Луд спорт Тaekwondo

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

пре 40 минута, R2D2 рече

 

Je l to neki obicaj da mladozenja slomije golom rukom nekoliko blokova? (t=1m50s)

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, drvce рече

Je l to neki obicaj da mladozenja slomije golom rukom nekoliko blokova? (t=1m50s)

Некад је и Воја Билбија ломио песницом блокове од 20 цм, медитирао и говорио мантре. Извукао се из тога али многи нису. Пре пар дана је одржао прелепо предавање на ту тему у препуној Крипти на Врачару. Једна жена је била упорна да извуче  одговор, да јога није штетна али Воја рече: "ево ту сам да својим животом посведочим да је штетна."  Шта још додати. Преслушајте предавање.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...