Jump to content

Лажни националисти на дан Светог Саве објављују снимак са лажним владикама

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Добро, Теша у ту емисију доводи разноразне госте и то не само националисте. Не мора да значи да он подржава ставове свих својих гостију. Ако би било тако, испало би да Теша подржава Мирољубове идеје да треба каменовати прељубнике, итд. А ја баш не верујем да Теша то подржава. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tesa se trudi i maksimalno priprema za goste. Gleda da gosti budu oni koje traze gledaoci u komentarima na yt kanalu. Ima nekih diabola, a i nekih ok i normalnih likova. Ne mora da znaci da se sa svakim gostom slaze.

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6040X уз помоћ Тапатока

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 1/30/2017 at 17:29, Православни Србин рече

Добро, Теша у ту емисију доводи разноразне госте и то не само националисте. Не мора да значи да он подржава ставове свих својих гостију. Ако би било тако, испало би да Теша подржава Мирољубове идеје да треба каменовати прељубнике, итд. А ја баш не верујем да Теша то подржава. 

Већ полако одлази у крајност. Од онога што је раније требалод а буде алтернативна телевизија, где ће се чути друга мишљења обавештених и образованих људи, постало је нешто где се скупљају прегледи по сваку цену.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 1/30/2017 at 17:29, Православни Србин рече

Добро, Теша у ту емисију доводи разноразне госте и то не само националисте. Не мора да значи да он подржава ставове свих својих гостију. Ако би било тако, испало би да Теша подржава Мирољубове идеје да треба каменовати прељубнике, итд. А ја баш не верујем да Теша то подржава. 

Moronljubov poslednji intervju je bio šuo.Iz usta nije vadio ateističke debilane koje deci ispiraju mozak  i pričao kako je sina ispisao iz srednje tj ubedio ga da napusti debilanu i nauči nešto praktično da radi.:))12:smeha:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Teša sa NSPM-a je dobro počeo tu emisiju intervjua sa Balkan.info.

Dovodi baš raznolike goste. Nisu to samo artemiti ili tako neki Miroljubi, ima tu i kvalitetnih gostiju.

Teša prosto pravi emisiju.

Jedino eto što gosti mu sami pišu pitanja i što sav DB prati ove emisije, ostalo stvarno nemam šta da zamerim.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 1/29/2017 at 22:51, R2D2 рече

Колико лаже овај црни Максим и измишља, па и за лажног хор(ор)епископа је много. Мрзи ме да наводим све шта се налупао.

Uopšte nije stvar u tome da li laže, jer verovatno nije toliki prostak da bi lagao (čak i ako je u tom grotesknom raskolu), već što akcentuje stvari kako ne treba. Tumba vrednosti kako mu opšta superideja antiekumenizma sugeriše i to, naravno, ne liči ni na šta, jer je ostrašćeno i jer je mimo trunke zdravog rasuđivanja

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 1/30/2017 at 11:15, RYLAH рече

а они запели да доказују даа смо старији од амеба, што је и сулудо и непотребно

Наравно да је непотребно кад је очигледно. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, RYLAH рече

Већ полако одлази у крајност. Од онога што је раније требалод а буде алтернативна телевизија, где ће се чути друга мишљења обавештених и образованих људи, постало је нешто где се скупљају прегледи по сваку цену.

Пази, можда си и у праву да је почео да претерује са неким гостима. Ето, скоро је направио интервју са једним ,,уфологом" који је причао о ванземаљцима и рептилима који заједно са илуминатима припремају нови светски поредак. Значи, гомила бесмислица је изнешена. 

Уместо њега, требао је да доведе неког много квалитетнијег госта, рецимо, професора Мирољуба Јевтића. Велики је Тешин пропуст што му у емисији још није гостовао професор Јевтић.

Е сад, без обзира на то, Теша је ипак у своју емисију довео доста добрих и квалитетних и занимљивих гостију, а и не значи да се он слаже са свим својим гостима које доводи у емисију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Православни Србин рече

Ето, скоро је направио интервју са једним ,,уфологом" који је причао о ванземаљцима и рептилима који заједно са илуминатима припремају нови светски поредак.

Стално каснимо на тим западом. То има одавно на Хистори каналу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Кратос рече

Moronljubov poslednji intervju je bio šuo.Iz usta nije vadio ateističke debilane koje deci ispiraju mozak  i pričao kako je sina ispisao iz srednje tj ubedio ga da napusti debilanu i nauči nešto praktično da radi.:))12:smeha:

Причао је и то како је Ђоковић ,,млакоња" јер није истукао жену кад је нешто ,,блебетала" у некој емисији. Смејао сам се ад сам то чуо. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Juanito рече

Стално каснимо на тим западом. То има одавно на Хистори каналу.

То си добро зајметио. На Хистери ченелу иде ред Хитлера, ред ванземаљаца и онда неких 365 хрвацких краљева, ваљда за сваки дан у години по један.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

×
×
  • Креирај ново...