Jump to content

Ćaskanje o ljubavi (muško-ženskim odnosima)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Provalila sam ja Bojana.on je neki, po ženama čineći se, lep i uspešan muškarac...koji želi ženu koja će iskreno voleti njega,a ne bla bla bla...

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 5.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 16 часа, Bojan* рече

Ništa to ne menja, niti bi promenilo. Jedina slika koja bi eventualno zanimala neku žensku osobu ovde, je fotografija. Kada neko ko je seksualno privlačan, izloži svoju fotografiju, automatski izazove ogromno interesovanje. Dok fotografija nekoga ko nije privlačan, kod žena garantovano dovodi do gubljenja interesovanja, ako je do tad postojalo.

Da sam na tvom mjestu i ja bi izgubila interesovanje za takvu zenu kojoj je samo fotografija bitna. 

Ali nije ni bitno, ti svoje, pa svoje :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, sanja84 рече

koji želi ženu koja će iskreno voleti njega,a ne bla bla bla...

To je valjda jedino i moguće za normlanu osobu.  Ali danas velika većina je upravo ovo drugo: bla bla bla...

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, sanja84 рече

Provalila sam ja Bojana.on je neki, po ženama čineći se, lep i uspešan muškarac...

Žene na moj izgled ne reaguju. Znači nisam im seksualno privlačan. To ne znači da sam ružan, ali ne znači ni da sam lep.

Šta tačno misliš kad kažeš “uspešan muškarac” ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Maslacak_ рече

Da sam na tvom mjestu i ja bi izgubila interesovanje za takvu zenu kojoj je samo fotografija bitna. 

Ne postoji žena kojoj nije bitno kako ja izgledam, a da je zainteresovana za moje osobine. Svima je izgled na prvom mestu, pa ako duže vreme ne nađu seksualnog partnera sa željenim izgledom, zavisno od jačine seksualnog nagona, dešava se nekima da spuste kriterijume po pitanju fizičkog izgleda. I tada se pravdaju da su navodno našle srodnu dušu.

A da li bi ti, da si slobodna, bila zainteresovana za muškarca koji nije ni visok, ni krupan, ni zgodan, ni zaposlen, a jedva sastavlja kraj sa krajem i ne bi mogao da te vodi nikuda, pa ni da finansira izlaske?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Bojan* рече

Žene na moj izgled ne reaguju. Znači nisam im seksualno privlačan. To ne znači da sam ružan, ali ne znači ni da sam lep.

Šta tačno misliš kad kažeš “uspešan muškarac” ?

Koji je raskrstio sa svojim kompleksi a.. Recimo

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 26.7.2021. at 18:48, sanja84 рече

Koji je raskrstio sa svojim kompleksi a.. Recimo

Znači tebi je uspešan muškarac onaj, za koga si ranije mislila da ima komplekse, a zatim da je raskrstio sa njima, iako on npr. živi sam, jer se fizički ne dopada nijednoj ženi. A onaj koji po tvom mišljenju ima komplekse, je neuspešan, iako npr. ima ženu i decu, kuću, dobru platu, noviji automobil...?

Čudno. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Bojan* рече

Znači tebi je uspešan muškarac onaj, za koga si ranije mislila da ima komplekse, a zatim da je raskrstio sa njima, iako on npr. živi sam, jer se fizički ne dopada nijednoj ženi. A onaj koji po tvom mišljenju ima komplekse, je neuspešan, iako npr. ima ženu i decu, kuću, dobru platu, noviji automobil...?

Čudno. 

 

Mada da. Nešto tako. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 26.7.2021. at 18:41, Bojan* рече

 

A da li bi ti, da si slobodna, bila zainteresovana za muškarca koji nije ni visok, ni krupan, ni zgodan, ni zaposlen, a jedva sastavlja kraj sa krajem i ne bi mogao da te vodi nikuda, pa ni da finansira izlaske?

Ne znam, nisam slobodna. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, sanja84 рече

@Милошшш nisam razumela vic. Priča nepovratno. 

Pa to i jeste smešno, barem meni. :aplauz:

Ovako ide: 

"E samo da ispričam jedan vic za to, el vidiš.. Kaže.. Imala neko kuče gospođa se zvalo tako nešto. I onda pošla pudlica ono u stan na vrata on pogleda šta će ona sad gola bila kupala se tako, pa uzne ogledalo, znaš ono providno, i stavi ispred nje i trči po ulicu. Gospodine si video tako nešto - ovaj pogleda ćutika, tep srela nekog ko mene gospodine si video tako nešto, kaže vido sam al tako uramljeno nesam.. i ona drži ogledalo ispred nju drži... hehehe" 
 

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...