Jump to content

СКАНДАЛ! Владика усликан у стану певачице са Гранда!

Оцени ову тему


RYLAH

Препоручена порука

Текст са теме је уклоњен до уплате хостинга за овај месец. Кад скупимо довољно пара за хостинг, знаћете све о овоме.

 

Да бисте и даље имали место на ком ћете да се свађате и вређате ко сви прави људи и хришћани, помозите опстанак сајта који вам то омогућава.

 

Да видите како и где да уплатите, кликните доле.

 

https://www.pouke.org/forum/topic/17721-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BE%D0%BF%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BA-%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D1%98-%D0%BD%D0%B0%D1%98%D0%B2%D0%B5%D1%9B%D0%B5%D0%B3-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2

 

Ако свако да по мало, имаћемо сасвим довољно. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 50
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ево предлога, свако ко долази сутра у Корњачу нека се одрекне  једног пива и нека се те паре намене за душу форума :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево предлога, свако ко долази сутра у Корњачу нека се одрекне  једног пива и нека се те паре намене за душу форума :)

Тај рад. И администрација воли да попије.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znala sam da je neka fora, ali morala sam da vidim koja :D

 

Ja sutra dajem prilog u kafani :)

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Молим администрацију да уклони квар који се појавио на овој теми. Форум као да је помешао теме, овде се појавиле неке уплате, неке корњаче и пива, а треба да буде слика владике у стану. Зато вас молим да исправите грешку, хоћу да видим стан, а и певачицу, али да не лажем, хоћу и да видим који је то владика.

Кад се скупе паре, све ћемо да обелоданимо. 

 

Сем ако нам дотични не уплати више.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja odoh u penziju, pa ja već drugi put dolazim na temu da vidim o kojoj pevačici je reč. )

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја блудни син, уплаћујем сутра ..........да ми опростите.................и поново вратите у заједницу.........  

 

П.С.Јел доста 200,00 дин  за овај месец ........ :)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја блудни син, уплаћујем сутра ..........да ми опростите.................и поново вратите у заједницу.........  

 

П.С.Јел доста 200,00 дин  за овај месец ........ :)

Колико ко хоће и може :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико ко хоће и може :)

Ево већ сам испринтала уплатницу ........најозбиљније ........ :)

  • Волим 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako bi se vratio stari izgled foruma ne bi bilo ovih "problema". A koliko se sećam nije pučanstvo izglasalo promene. Što ne znači da promene nisu bile dobre (mada po meni i nisu), nego da se nije pučanstvo pitalo, čak je bilo i skrajnuto u tom smislu.

Ali da ne mračim... više.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад се скупе паре, све ћемо да обелоданимо. 

 

Сем ако нам дотични не уплати више.

El mogu ja besplatno,onako hrišćanski da obradujem raju sa slikom? :D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

El mogu ja besplatno,onako hrišćanski da obradujem raju sa slikom? :D

Obraduj ti raju sa 500 dindzi na uplatnici:-)

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li na vazduh ili na nešto što je isto dž - ne znam, ali znam da u to vreme nije bilo te svojevrsne participacije

ево скоро па 4 године постоји апел за помоћ сајту :)

 

https://www.pouke.org/forum/topic/17721-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BE%D0%BF%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BA-%D0%B8-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D1%98-%D0%BD%D0%B0%D1%98%D0%B2%D0%B5%D1%9B%D0%B5%D0%B3-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2/

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ево скоро па 4 године постоји апел за помоћ сајту :)

 

Pa tada je i promenjen forum, ako dobro pamtim. Možda i malo ranije. Nije valjda da se ne sećate onog žuto narandžastog foruma... pre dolaska "Mikorista" i potpune promene koja je potom usledila

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...