Jump to content

Који аутомобил вам се свиђа?

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

А неа везе. Док скупим паре за овако нешто до тада ће се и технологија промијенити у великој мјери, тако да... :)

Tehnologija baterija i jeste trenutni problem nema izgleda za promene u tom pravcu. Mada smislice neku altrenativu sigurno.

Hibridi i hidrogen su sad "in"

ko zna, kako ko ulaze pare u istrazivanja i tehnoloski napredak tako ce i da napreduje.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А неа везе. Док скупим паре за овако нешто до тада ће се и технологија промијенити у великој мјери, тако да... :)

Tehnologija baterija i jeste trenutni problem nema izgleda za promene u tom pravcu. Mada smislice neku altrenativu sigurno.

Hibridi i hidrogen su sad "in"

ko zna, kako ko ulaze pare u istrazivanja i tehnoloski napredak tako ce i da napreduje.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

bufalino

bufalino002.jpg

interior view

'bufalino' by german industrial designer cornelius comanns is a small camper

which is equipped to meet the basic needs of one person. the concept behind the project

is to offer absolute flexibility during periods of travel. the minimalist construction is based

on the existing piaggio APE 50 three wheeled light transport vehicle; a model chosen for its

economic and fuel efficient benefits. however, the more complex structural components

such as the frame, the chassis, and engine are derived from the original piaggio model.

bufalino001.jpg

'bufalino' interior view

'my aim was to give people a better understanding of the country, the surrounding,

and the range they have travelled. the travelling vehicle is always with you like some

kind of a base camp, while also being used for moving on in an easygoing and

spontaneous way. ' -CC

bufalino003.jpg

back view

'bufalino' encourages users to explore the surrounding off beaten tracks. meanwhile

the furnished interior consisting of a bed, two seating units, a cooking zone, a basin,

storage space, a water tank and a refrigerator offers the comforts of a home.

bufalino004.jpg

bufalino010.jpg

bufalino013.jpg

http://www.designboom.com/weblog/cat/8/view/11255/cornelius-comanns-bufalino.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

Ћалетова жена вози опел корсу гси,и кад сам видео како закуцава казаљку са 130 до 160 км напросто сам се одушевио :)

opelgsicorsa20033.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

moze da prodje :)

a5kfhl.jpg

ne volim bmw ali ovaj enterijer mi je vrh

1r6d6c.jpg

i ova studija bmw-a mi se svidja, nije mi jasno zasto vec nisu napravili ovako nesto

1znwh9i.jpg

nisu zato sto je i u auto industriji sve politika i prevara i laz eto zasto, ovo je matrix, ja sam neo, ovo je matrix, ja sam neo... ccvige :lol:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...